Гучна перемога в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки від американської фірми Autodesk
Студентка кафедри обчислювальної техніки Марина Колесніченко стала переможцем Міжнародного конкурсу від американської фірми Autodesk «Надай форму майбутньому! – 2015». На Конкурс приймалися проекти, виконані з застосуванням програмних продуктів Autodesk. «Autodesk, Inc» – американська транснаціональна корпорація, найбільший у світі постачальник програмного забезпечення для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг (Сан-Рафаель, Каліфорнія).
На конкурс «Надай форму майбутньому! – 2015» надійшло понад 400 проектів з різних країн світу. До участі в конкурсі допускалися проекти, виконані авторами віком до 30 років. Тож, такий віковий ценз давав можливість взяти участь у конкурсі досвідченим фахівцям галузі, а тому перемога юних студентів направду є дуже пафосною і значущою.
Для прийняття виваженого рішення була сформована конкурсна комісія з понад 50 експертів. До її складу входили співробітники компанії Autodesk, переможці конкурсу ТОП-викладачів Autodesk, керівництво товариства користувачів Autodesk і професіонали галузі.
2 місце у складній номінації «Web-додаток, що використовує Autodesk View and Data API для інтерактивної візуалізації інженерних 3D-моделей» виборола міжвузівська команда у складі магістрантки ФІТКІ, кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Марини Колесніченко (гр.1КС-15м(бак)) та Віталія Бондаренка – студента 5-го курсу Одеського національного політехнічного університету. Науковим керівником проекту є заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення ВНТУ Войтко В.В. У проекті представлена практична реалізація можливостей Autodesk View and Data API для інтерактивної візуалізації інженерних 3D-моделей. Для цього був створений сайт інтернет-магазину за допомогою (HTML, CSS (LESS, Bootstrap), JS (AngularJS)). На AngularJS було написано директиву для відображення 3D-моделей з каталогу моделей власника магазину. При перегляді товару користувач може переміщувати, змінювати розмір, наближчувати/віддаляти модель, розкласти її на частинки і отримати інформацію про всю модель або тільки про її частинку. Такий функціонал дозволяє розширити можливості сучасних інтернет-магазинів, підвищити деталізацію функції перегляду товару користувачем та забезпечити можливість підбору запчастин для обраного товару.
Маринка Колесніченко є активісткою студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ.
Магістрантка кафедри ОТ Марина Колесніченко
Пишаємося гучною перемогою нашої студентки!
Ця перемога – це визнання високої кваліфікаційної підготовки наших студентів на міжнародному рівні.