УВАГА!
На кафедрі ОТ в рамках спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія" ведеться прийом
на бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 49 осіб (бюджет 19 осіб),
на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 54 особи (бюджет 19 осіб) випускників шкіл і 37 осіб (бюджет 22 особи) - випускників коледжів

на магістерську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 80 осіб (бюджет 20 осіб).

Головна
RSS
Оголошення


Як вступатимуть абітурієнти у 2015 році? 7 нових правил

У наступному році умови прийому до вишів дещо зміняться. Зокрема, результати ЗНО минулих років втратять свою чинність, обов'язковим стане проведення ЗНО (зовнішнього незалежного опттування) і ДПА (державної підсумкової атестатції) для всіх випускників шкіл, а бюджетні місця розподілятимуть не серед ВНЗ, а серед найсильніших абітурієнтів.

Особливості умов вступу до вищих навчальних закладів у 2015 році з'ясовував Укрінформ. Пропонуємо до вашої уваги сім, на нашу думку, головних новацій.

1. З наступного року вищі навчальні заклади України прийматимуть сертифікати ЗНО лише поточного року, натомість сертифікати попередніх років втратять свою чинність. Як розповіла перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, практика, започаткована з 2010 року, коли використовувалися сертифікати попередніх років, є нелогічною, оскільки результат ЗНО є рейтинговим. «В умовах прийому чітко встановлено обмеження на те, що прийматимуться сертифікати ЗНО тільки поточного 2015 року. Тобто абітурієнти, які здавали ЗНО минулого року, повинні будуть перереєструватися на проходження ЗНО знову у 2015 році", - повідомила Совсун.

Іншою вимогою запровадження однорічного терміну сертифікатів є зміна принципу розрахунку балу сертифікату. Якщо раніше в умовах прийому встановлювався мінімальний прохідний бал на рівні 124 балів, то з 2015 року для тесту ЗНО буде застосований принцип склав/не склав. 

2.  Також важливим аспектом нових умов вступу до ВНЗ у 2015 році є процедура розподілу місць державного замовлення. Як пояснила Совсун, відповідно до Закону «Про вищу освіту» заплановано,  що бюджетні місця будуть отримувати не ВНЗ, а найсильніші абітурієнти. «Наприклад, на спеціальність «архітектура» виділено державою тисячу місць, серед 15 тисяч абітурієнтів, які вказали, що хочуть навчатися на «архітектурі» формується загальний список по цій спеціальності, і та тисяча абітурієнтів, які набрала найвищу кількість балів  - отримають право навчатися на місці держзамовлення.  А далі вже буде питання-які університети вони зазначили для навчання на цій спеціальності. Тобто, формується список по спеціальності, залежно від того скільки місць виділено, ці люди автоматично отримають право на зарахування на місця держзамовлення. А потім ці місця держзамовлення ідуть в ті універистети, які зазначили вступники», - пояснила Совсун.

Однак, за її словами,  така система у повній мірі запрацює з 2016 року. Із 2015 року буде діяти перехідний період для запровадження цієї новації. Так, наступного року університетам перед початком вступної кампанії надаватиметься 80% тієї кількості місць державного замовлення, яку вони мали минулого року. Решта 20% місць, які залишаться по цій спеціальності, розподілятимуться за принципом 2016 року.

3. Окрім того, в умовах прийому до ВНЗ у 2015 році новацією буде встановлення  пріоритетності різних заяв на вступ. Абітурієнт, який готується до вступу, повинен зорієнтуватися: ким він хоче бути і куди він хоче вступати, також необхідно розуміти, які тести ЗНО потрібно скласти для вступу і чітко розуміти, в які університети абітурієнти найбільше прагнуть вступити.

Також з наступного року всіх абітурієнтів зараховуватимуть у першу хвилю. Це відбуватиметься завдяки тому, що кожен вступник матиме  право подавати по три заяви в п'ять університетів (усього 15 заяв), і для кожної заяви він виставлятиме пріоритетність. «Наприклад, вступник найбільше хоче вступити "на право" в Києво-Могилянську академію - це його пріоритет №1, і якщо він потрапляє за своїми балами в цей вуз, то всі інші його заяви автоматично анулюються, і ця людина більше не буде «бовтатися» в списках і штучно їх  "розтягувати". У разі, якщо абітурієнт в «Могилянку» не потрапляє, але другим за пріоритетністю  стояв  університет ім. Франка "на право", він потрапить туди за другим пріоритетом, а решта його заяв випадає зі списку. Після того, як будуть подані усі заяви, будуть автоматично сформовані списки усіх зарахованих», - пояснила перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун.

4. Ще одним новововеденням у 2015 році стане проведення ЗНО і ДПА для всіх випускників 11 класів незалежно від того, будуть вони вступати до університетів чи не будуть, за єдиними тестами. Якщо раніше ЗНО і ДПА проводилися для всіх, хто хотів стати студентом, то тепер ця єдина державна підсумкова атестація і ЗНО будуть проводитися для всіх випускників.

5. Також у 2015 році для здійснення більш якісного відбору абітурієнтів тести з української мови і літератури, математики передбачено двох рівнів складності: базового та поглибленого. Базовий рівень тесту  складатимуть  всі абітурієнти, незалежно від того, на яку спеціальність вони будуть подавати документи. Також базовий рівень тесту складатимуть всі випускники загальноосвітніх навчальних закладів, як ДПА. Поглиблений рівень тесту з української мови та літератури складатимуть абітурієнти, які вступатимуть на спеціальності, для яких поглиблений рівень вимагатимуть Правила прийому до конкретного університету.

Тест з математики також складатиметься з базової та поглибленої частини. Його абітурієнти будуть складати так, як і двохрівневий тест з української мови та літератури, але у ньому не буде завдань для ДПА.

6. Ще одним нововведенням стане відмова від тестів з всесвітньої історії та світової літератури, оскільки  університети дуже рідко ставлять ці предмети в перелік сертифікатів, які їм необхідні для організації конкурсів.

7. У Міністерстві освіти і науки вирішено відмовитися від ідеї застосування норми, згідно з якою випускники коледжів мають вступати до вишів за результатами ЗНО.  У 2015 році молодші спеціалісти вступатимуть на навчаня до ВНЗ  на основі вступних іспитів та навчатимуться  за скороченою програмою. «В цьому є певна логіка, тому дійсно, якщо людина чотири роки вчилася в коледжі на програміста, то не логічно її оцінювати за рівнем знань з математики, логічно їй вступати на 2-3 курс підготовки програмістів в університеті, де вона зможе продовжити навчання. Тут було певне раціоналне зерно в пропозиціїх, тому зрештою Міносвіти відмовилося від прпозиції ЗНО. Але на майбутнє варто подумати, можливо для них зробити ЗНО не з шкільних предметів, а припустимо, якщо є потік молодших спеціалістів, які закінчили коледж і отримали ступінь молодшого спеціаліста «програміст», запровадити для них незалежну оцінку як для програмістів - не з математики чи фізики, а з програмування. Над цим можна подумати, не на цей рік, але впринципі це один з варіантів на майбутнє», - розповіла перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун кореспонденту Укрінформу.

Тож, з огляду на «вступні новинки», які чекають абітурієнтів  у наступному році, їм вже  зараз потрібно  розпочати  серйозну підготовку для проходження ЗНО та замислитися над вибором майбутньої спеціальності та університету. Адже, як запевняють у Міністерстві освіти, усі новації розроблялися та втілювалися  у життя для того, щоб залишити в освітньому просторі лише  найкращі виші та найсильніших студентів, що дасть можливість підвищити якість української освіти.

Оригінал на Укрінформ.

 

Умови прийому до ВНЗ буде змінено

 

4 березня 2014 р. під час прес-конференції в Міносвіти і науки України перший заступник міністра Інна Совсун повідомила про зміни, що найближчим часом чекають на вступників. За її словами, середній бал атестата не є об’єктивним показником, за яким можна порівнювати результати різних учнів, тому: «Ми прийняли рішення, що цього року будуть прийматися відповідні зміни до Умов прийому до ВНЗ. Середній бал атестата враховуватиметься, але не в сумі 200 балів, а в сумі 12 балів. Проект цього рішення буде підготовлений найближчим часом».

Також перший заступник наголосила, що планується забезпечення активного інформування про діяльність МОН, адже публічність і прозорість гарантуватимуть зростання рівня довіри до нового керівництва Міністерства освіти і науки, і «з 1 квітня всі зможуть зайти на сайт міністерства та подивитися, за що та кому сьогодні платило міністерство», – повідомила Інна Совсун.

Крім того, вже триває робота над спрощенням процедури нострифікації (процедура визнання іноземних документів про освіту), адже зараз вона є вкрай ресурсоємною.

 

 

Вступна кампанія - 2016: проект Умов прийому до ВНЗ

Вступна кампанія - 2016: проект Умов прийому до ВНЗМіністерством освіти і науки розроблено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році. Текст проекту документа у своєму Facebook оприлюднив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Документ містить ряд новацій, які після їх громадського обговорення, можуть стати нормами, що встановлять правила вступної кампанії у 2016 році.

Зокрема, проектом документа передбачено, що абітурієнти, які вступатимуть до українських вишів для здобуття ступенів молодшого бакалавра, бакалавра, а також магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань, на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання, подаватимуть заяви про вступ тільки в електронній формі.

Загалом, абітурієнти матимуть можливість подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей, на яких передбачено прийом за державні кошти. Подання заяв в електронній формі на освітні програми, на яких не передбачається прийому за державні кошти, обмежуватиме не буде.

Усі інші категорії вступників зможуть подавати заяви тільки в паперовій формі. Вони подаватимуть заяви не більше ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж три заяви у кожному з них.

У 2016 році Міністерство освіти і науки пропонує зберегти систему пріоритетності заяв абітурієнта, яка виправдала себе цього року. Зокрема, під час подання заяв про участь у конкурсному відборі на денну форму навчання вступник зазначатиме пріоритетність кожної заяви відносно інших поданих ним заяв.

Також проектом Умов вступу передбачено, що вищі навчальні заклади прийматимуть у абітурієнтів сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий лише у 2016 році.

Приймальні комісії здійснюватимуть перевірку достовірності даних, поданих вступником за допомогою Єдиної електронної бази з питань освіти. Передбачається, що підставою для відмови в участі у конкурсному відборі може стати письмове підтвердження технічного адміністратора Єдиної бази або директора УЦОЯО про недостовірність інформації, поданої вступником.

Також у 2016 році Міністерство освіти і науки планує змінити принцип розміщення державного замовлення. Зокрема, планується розміщувати держзамовлення у вищих навчальних закладах, що мають статус державної, комунальної чи приватної установи.

Проектом Умов прийому до ВНЗ у 2016 році передбачено, що на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра, а також магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань, прийматимуться вступники з повною загальною середньою освітою за результатами ЗНО з урахуванням середнього бала атестата та бала за особливі успіхи та/або бала за успішне закінчення підготовчих курсів ВНЗ для вступу до цього вищого навчального закладу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності.

Вищі навчальні заклади у своїх правилах прийому встановлюватимуть перелік та кількість сертифікатів ЗНО, рівень складності (базовий або поглиблений) завдань зовнішнього незалежного оцінювання, результати виконання яких будуть використовуватися для обрахування конкурсного бала, вага кожного з яких має становити не менше 20 відсотків конкурсного бала.

Разом з тим, Умовами вступу передбачено, що для конкурсного відбору осіб, які вступають до вищих навчальних закладів для здобуття ступеня бакалавра, зараховуватимуться бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (результати вступних екзаменів, творчих конкурсів) з трьох (чотирьох) предметів. При цьому один предмет може встановлюватись на вибір вступника.

Для конкурсного відбору осіб, які вступають до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та ступеня молодшого бакалавра будуть зараховуватися бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів.

Один з предметів буде замінюватися конкурсом творчих або фізичних здібностей, якщо він передбачений для вступу на певну спеціальність. Обов'язковим конкурсним предметом у 2016 році буде українська мова та література.

Вага середнього бала документа про повну середню освіту, має становити від 0 до 10 відсотків конкурсного бала.

Вага бала за конкурс творчих або фізичних здібностей, у разі його проведення, має становити не більш як 25 відсотків конкурсного бала, крім творчого конкурсу при вступі на підготовку за спеціальностями галузей знань "Культура і мистецтво" та "Архітектура та будівництво", вага бала яких може становити не більше 50 відсотків конкурсного бала.

Вага бала за особливі успіхи або за успішне закінчення підготовчих курсів вищого навчального закладу може коливатися у межах від 0 до 5 відсотків конкурсного бала.

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання у 2016 році особливих змін не зазнають.

Зокрема, прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти має розпочатися 11 липня і закінчитися о 18.00 годині 28 липня.

Традиційно раніше, 21 липня, закінчиться прийом документів від абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі вступних екзаменів, творчих конкурсів або за результатами співбесіди. Відповідно, співбесіди, конкурси та вступні екзамени будуть проведені з 22 липня до 28 липня.

Рейтинговий список вступників, які вступають до для здобуття ступеня молодшого бакалавра та бакалавра, а також магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань із зазначенням рекомендованих до зарахування буде сформований не пізніше 12.00 години 2 серпня. Списки міститимуть повідомлення про отримання чи неотримання вступниками права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету. Вступники, які отримають рекомендації, повинні будуть виконати необхідні вимоги до зарахування.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за кошти держбюджету відбудеться 10 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 15 серпня.

Проектом документа також передбачено, що постраждалим учасникам акцій громадянського протесту в період Революції Гідності, які отримали інвалідність, військовослужбовцям, демобілізованим із зони проведення антитерористичної операції, та особам, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади до 2011 року включно може бути зарахований бал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з тесту загальних навчальних компетентностей.

Вступники, які подаватимуть сертифікат з тесту загальних навчальних компетентностей, допускатимуться до участі у конкурсі незалежно від кількості балів у ньому.

Проектом Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році також унормовано інші особливості проведення майбутньої вступної кампанії.

Оригінал на Освіта.

 

Документи необхідні для вступу до вузу у 2016 році

У 2016 році вступники для здобуття ступенів молодшого бакалавра, бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повноїзагальної середньої освіти на денну форму навчання подають заяви тільки в електронній формі. (Крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів, на зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом).

Вступники можуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету.

Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

Усі інші категорії вступників подають заяви тільки в паперовій формі. Вони також можуть подавати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії навчального закладу.

У заяві вступники вказують спеціальність (спеціалізацію, освітню програму, напрям підготовки), нозологію, мову тощо та форму навчання.

Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв, при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність.

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред'являє особисто:

  • документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство України»);
  • свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
  • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти (розділ VIII Умов прийому до вищих навчальних закладів), зарахування за співбесідою (розділ Х Умов прийому), зарахування за квотами (розділ ХІ Умов прийому) (за наявності).

До заявиподаної в паперовій формівступник додає:

  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016 році (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • копії документів, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти (розділ VIII Умов прийому), зарахування за співбесідою (розділ Х Умов прийому), зарахування за квотами (розділ ХІ Умов прийому) (за наявності).
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами, напрямами підготовки), установленими законодавством.

При поданні вступником заяви в електронній формі приймальна комісія здійснює перевірку середнього бала документа про освіту на підставі його сканованої копії (фотокопії).

Оригінали документів при участі в конкурсі на місцящо фінансуються за кошти державного бюджетувступником подаються лише один раз при виборі місця навчання(під час виконання вимог до зарахування).

Для вступу для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальностями медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування вступник подає диплом магістра (спеціаліста) із зазначенням відповідної спеціальності медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування.

У правилах прийому до аспірантури (ад’юнктури та докторантури) вищі навчальні заклади (наукові установи) можуть встановити додатковий перелік документів, обов’язковий для допуску до вступних випробувань.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016 році, крім випадків, передбачених у розділах VIII, X, XVIII Умов прийому до вищих навчальних закладів (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів або на зарахування за співбесідою тощо).

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною (відбірковоюкомісієювищого навчального закладу, до якого вони подаються, або в установленому законодавством порядку. Копії документа, що посвідчує особу та громадянство, військового квитка (посвідчення про приписку), свідоцтва про народження не підлягають засвідченню. Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією вищого навчального закладу згідно зПорядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2016 році.При прийнятті на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь (рівень) освіти, обов'язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності документа, що здійснюється відповідно до Порядку визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти. Процедура визнання цього документа з метою продовження навчання здійснюється вищим навчальним закладом до початку другого семестру першого року навчання його власника.

У цьому матеріалі наведено мінімальний перелік документівУточнений перелік документів ви можете переглянути в умовах прийому до певного вищого навчального закладу або дізнатись зателефонувавши до його приймальної комісії.

 


StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2023. Department of Computer Engineering.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".