Головна /  Студенту /  Заочна форма

Організація навчального процесу студентів заочної форми навчання на ІнІТКІ

1. Заочне навчання організовують відповідно до робочого навчального плану для даного напряму (спеціальності) та графіку навчального процесу, затверджених у встановленому порядку.

2. Графік навчального процесу складають на поточний навчальний рік для напрямів підготовки (спеціальностей) на підставі робочих навчальних планів. Графік навчального процесу встановлює кількість сесій і термін їх проведення, рекомендовані дати проведення міжсесійних аудиторних занять, перелік навчальних дисциплін та їх обсяг, кількість контрольних робіт та індивідуальних завдань, форми семестрового контролю і державної атестації та терміни їх проведення, граничні терміни ліквідації академічних заборгованостей.

3. Навчальний процес на заочному навчанні включає аудиторні заняття і самостійну роботу студента. Аудиторні заняття - лекції, лабораторні, практичні, семінарські заняття проводять викладачі відповідних кафедр за розкладом під час сесій та у міжсесійний період.

4. Для заочного навчання графіком навчального процесу встановлюють три сесії: установчу (восени) та дві лабораторно-екзаменаційні (зимою та весною). Сумарна тривалість сесій та міжсесійних аудиторних занять на навчальний рік відповідає обсягу регламентованих законодавством додаткових відпусток і складає 30 календарних днів оплачуваної відпустки щорічно на перших двох курсах та 40 календарних днів оплачуваної відпустки щорічно на третьому і наступних курсах, а також до 15 днів додаткової відпустки щорічно без збереження зарплати.

5. На сесію студенти прибувають відповідно до графіка навчального процесу, одержавши повідомлення або довідку-виклик встановленої форми не пізніше, ніж за тиждень до сесії. Довідка-виклик є підставою для надання додаткової оплачуваної відпустки студентам, які не мають академічних заборгованостей (або академічних розходжень) за попередній курс. Довідка-виклик є документом суворої звітності і підлягає реєстрації із зазначенням номера та дати видачі. Повторні довідки-виклики на сесії відповідного семестру не видаються.

6. Довідку-виклик для оформлення додаткової оплачуваної відпустки за місцем роботи на час лабораторно-екзаменаційної сесії отримують встигаючі студенти за умови подачі в деканат у поточному навчальному році довідки з місця роботи. Довідку про участь студента у сесії (міжсесійних заняттях) деканат візує за інформацією з журналу обліку відвідування занять та залікової книжки студента.

7. Староста групи веде журнал обліку відвідування студентами аудиторних занять, який отримує в деканаті перед сесіями (міжсесійними заняттями) і здає в деканат після їх завершення. В журналі обліку староста групи фіксує відсутніх на занятті, записує тему заняття і подає журнал на підпис викладачеві, який проводить заняття. Пропущені лабораторні заняття студент має відпрацювати в період до наступної сесії по узгодженню з викладачем, який викладає відповідний предмет.

8. За наявності поважних причин студентам ЗН наказом по університету може бути встановлений індивідуальний графік складання заліків і екзаменів.

9. Питання про перезарахування результатів раніше складених контролів знань з дисциплін навчального плану поточного навчального року деканат вирішує за заявою студента, поданою під час настановної сесії. Умовами перезарахування є ідентичність назви, обсягу й змісту навчальної дисципліни та форми підсумкового контролю. В інших випадках студент вивчає дану дисципліну на загальних підставах.
    Після успішного завершення лабораторно-екзаменаційної сесії, а також після повного виконання навчального плану за поточний навчальний рік (семестр) студент зобов’язаний завізувати залікову книжку в деканаті.

10. До складання державних іспитів та захисту дипломних проектів (кваліфікаційних робіт) наказом по університету допускають студентів, які успішно завершили теоретичне навчання на відповідному рівні підготовки (атестовані з усіх дисциплін навчального плану) і подали в деканат повністю оформлені залікові книжки.

11. Студентів, які за результатами сесії мають академічні заборгованості з дисциплін і не підлягають відрахуванню з університету, деканат включає у відомості для перескладання іспитів і заліків (семестрового контролю знань) і встановлює терміни їх чинності.

12. Студенти, які за результатами семестрового контролю мають академічні заборгованості з трьох екзаменів і більше, або отримали оцінку “незадовільно” на комісії чи не ліквідували академічні заборгованості у встановлені граничні терміни і не залишені на повторне навчання підлягають відрахуванню з університету за академічну неуспішність. Студент, якого відраховують з університету, отримує академічну довідку встановленого зразка.

Copyright © 2017. Кафедра обчислювальної техніки.