Головна /  Конференція

Конференція

Вівторок, 22 січня 2013, 09:23

В рамках 42-гої щорічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету працюватиме секція комп’ютерної інженерії:

19 березня, 15:30, ауд.2329
20 березня, 14:30, ауд.2329

Голова секції: д.т.н., професор Азаров О.Д.
Заступник голови: к.т.н., доцент Ткаченко О.М.
Секретар: аспірантка Грійо Тукало О.Ф.

Список учасників секції:

1. Підсумки наукової діяльності колективу кафедри ОТ у 2012 році.
    Азаров О. Д., зав.каф., д.т.н., професор.

2. Моделі похибок лінійності двотактних підсилювачів струму з вибірковим зворотним зв’язком.
    Азаров О.Д., д.т.н., професор, Теплицький М.Ю., аспірант.

3. Моделі похибок АЦП слідкувального типу з ваговою надлишковістю.
    Азаров О.Д., д. т. н., професор, Дуднік О.В., аспірант.

4. Моделі глітчів в АЦП порозрядного наближення з ваговою надлишковістю.
    Азаров О.Д., д. т. н., професор, Муращенко О.Г., аспірант.

5. Спеціалізовані відбивачі струму для високолінійних аналогових схем на базі двотактних структур.
    Яцик В.Є., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – д.т.н., професор Азаров О.Д.

6. Статичні і динамічні характеристики двотактних підсилювачів струму з вибірковим зворотним зв’язком.
    Попенко В.М., ст. гр. 2КІ-10б, науковий керівник – д.т.н., професор Азаров О.Д.

7. Модель статичної передатної характеристики двотактного підсилювача струму.
    Діденко М.В., ст. гр. 2КІ-10б, науковий керівник – д.т.н., професор Азаров О.Д.

8. Цифровий обчислювальний пристрій для АЦП слідкувального типу, що самокалібрується.
    Пономарьова М.В., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – д.т.н., професор Азаров О.Д.

9. Високолінійний двотактний підсилювач струму для генератора функцій на базі багаторозрядного ЦАП.
    Девдюк А.М., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – к.т.н., ст. викладач Гарнага А.В.

10. Високолінійні аналогові пристрої на базі двотактних підсилювальних схем.
    Богомолов С.В., асистент.

11. Маршрутизація трафіку в комп'ютерних мережах з розпаралелюванням потоків даних.
    Шмирко Я.В., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – к.т.н., доцент Захарченко С.М.

12. CMS для інтернет-магазинів.
    Закурений О.В., Блажченко С.П., ст. гр. 1КІ-12сп, науковий керівник – к.т.н., доцент Кадук О.В.

13. Цифровий обчислювальний пристрій для АЦП порозрядного наближення з ваговою надлишковістю на ПЛІС.
    Ратушняк І.О., ст. гр. 1КІ-12м, науковий керівник – к.т.н., доцент Кадук О.В.

14. Пристрій канального кодування на основі кодів Каутса-Фібоначчі.
    Завадинський І.О., ст. гр. 1КІ-12сп, науковий керівник – к.т.н., доцент Кадук О.В.

15. Розпізнавання стилізованих символів.
    Керницький В.А., ст. гр. КІ-07 з/в, науковий керівник – к.т.н., доцент Гороховський О.І.

16. Адаптивна фільтрація зображень.
    Євтухівський О.С., ст. гр. 4К-11, слухач ЦПО ІнІНВ, науковий керівник – к.т.н., доцент Гороховський О.І.

17. Моделі мовленнєвих сигналів та методи їх ущільнення на основі векторного квантування.
    Ткаченко О.М., к.т.н., доцент.

18. Методи та засоби адаптивного регулювання темпу відтворення мовленнєвого сигналу на основі пофонемної сегментації
    Ткаченко О.М., к.т.н., доцент, Дзісь О.В., аспірант.

19. Методи та засоби підвищення швидкості пошуку аудіоданих у комп’ютерній системі.
    Ткаченко О.М., к.т.н., доцент, Грійо Тукало О.Ф., аспірантка.

20. Напрями розробок НТЦ «АЦ-системи» в 2013 році.
    Стейскал В.Я., к.т.н., доцент, Крупельницький Л.В., к.т.н., доцент.

21. Комп’ютерна система контролю цифрового ефірного телебачення DVB-T2.
    Дерман Д.О., Дудник В.А., ст. гр. 1КІ-12сп, науковий керівник – к.т.н., доцент Крупельницький Л.В.

22. Спеціалізована комп’ютерна мережа моніторингового центру Національної ради України з телерадіомовлення.
    Хурса М.О., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – к.т.н., доцент Крупельницький Л.В.

23. Система синхронізації точного часу в комп’ютерній мережі Національного радіо України.
    Шиманський В.В., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – к.т.н., доцент Крупельницький Л.В.

24. Сегментація зображень з використанням градієнтного підходу.
    Донченко В. Г., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – ст. викладач Очкуров М.А.

25. Інформаційні технології підтримки діяльності з управління персоналом.
    Шиян А.А., к.ф.-м.н., доцент.

26. Особливості використання градієнтних методів для розпізнвавання образів.
    Нагірняк О.О., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент Шиян А.А.

27. Інтегровані інформаційні технології WEB-дизайну сайтів.
    Бойко М.О., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – к.т.н., доцент Семеренко В.П.

28. Автоматизована система безперебійного енергоживлення «Розумного дому».
    Морозов А.В., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – к.т.н., доцент Семеренко В.П.

29. Метод паралельного декодування QR-кодів.
    Шмулян І.В., ст. гр. 2КІ-12м, науковий керівник – к.т.н., доцент Семеренко В.П.

30. Комп’ютерна підсистема статистичного оброблення текстів.
    Павлович С.В., ст. гр. 2КІ-10б, науковий керівник – к.т.н., доцент Снігур А.В.

31. Моделювання процесу функціонування цифрової управляючої системи при надходженні заявок згідно нормального розподілу.
    Чеботарьова О.Г., ст. гр. 1КІ-12сп, науковий керівник – к.т.н., доцент Колесник І.С.

32. Застосування STM32 в лабораторному практикумі.
    Мазуренко О.І., ст. гр. 1КІ-12сп, науковий керівник – к.т.н., доцент Цирульник С.М.

33. USB-HID - пристрій з WEB-інтерфейсом.
    Таран О.С., ст. гр. 1КІ-12сп, науковий керівник – к.т.н., доцент Цирульник С.М.

34. Мікропроцесорний USB-HID з матричною індикацією.
    Гураль Д.В., ст. гр. 1КІ-09б, науковий керівник – к.т.н., доцент Цирульник  С.М.

35. Мікропроцесорний пристрій світлодіодної індикації.
    Кінзерський В.О., ст. гр. 1КІ-09б, науковий керівник – к.т.н., доцент Цирульник С.М.

36. Мікропроцесорний пристрій для формування ефекту Ambilight.
    Кирилюк В.В., ст. гр. 1КІ-09б, науковий керівник – к.т.н., доцент Цирульник  С.М.

Copyright © 2017. Кафедра обчислювальної техніки.