УВАГА!

На кафедрі ОТ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,

прийом 25 осіб на денну форму навчання

Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок:

 

 Корисні посиланняЖурнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Наші студенти продовжують завойовувати міжнародне визнання

Понеділок, 03 жовтня 2016, 00:00

Студенти Вінницького національного технічного університету вкотре продемонстрували свій рівень успішності. Одне з останніх гучних досягнень - перемога на Міжнародному конкурсі в Болгарії. Окрім вінничан участь брали представники із 24 країн світу. 

Студентів політеху відзначили одразу у кількох номінаціях, вінничани отримали 9  медалей різного рівня та грамоти. Детальніше у відеосюжеті:

Цього разу в числі переможців Міжнародного конкурсу в галузі комп'ютерної графіки в Болгарії є і студент кафедри обчислювальної техніки - магістрант Юрій Кучер.

Вітаємо Юрія з перемогою!

 

Переможець IV Міжнародного дистанційного літнього марафону творчих конкурсів

Четвер, 29 вересня 2016, 00:00

 image001

Підведено підсумки IV Міжнародного дистанційного літнього марафону творчих конкурсів, що проходив з 15 червня по 15 вересня 2016 року. Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки підготувала конкурсні роботи.

image003

Переможцем з комп’ютерної графіки став студент з кафедри обчислювальної техніки Костянтин Снопов (ФІТКІ, гр. 1КС-15м), який посів 1 місце!

Вітаємо Костянтина з перемогою!

 

Студент кафедри винахідних "широкого профілю"

Середа, 21 вересня 2016, 00:00

Роман Лановий - студент 2 курсу спеціальності "Комп'ютерна інженерія" кафедри обчислювальної техніки ВНТУ є винахідником "широкого профілю".

В його портфоліо - від кросівок з клімат-контролем та GPS-навігатором до інтелектуального плуга для оранки грунту.
https://www.youtube.com/watch?v=gLlcyTfNpJc

 

 

"В серце Європи за створенням власного бізнесу"

Субота, 17 вересня 2016, 00:00

Студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Віталій Баліцький (гр.2КІ-13б) влітку навчався в Гентському університеті в Бельгії.

Віталій ділиться з нами своїми враженнями:

«Влітку, одразу ж після закінчення сесії, я поїхав на свій третій освітній курс у місто Гент (Бельгія). В Гентському університеті, що входить у першу сотню найкращих університетів світу, я мав нагоду пройти практичні й лекційні заняття на тему: "Mind your own business".

Слід зазначити, що окрім академічної частини, яка проходила переважно в першій половині дня, організатори курсу підготували насичену програму для вільного часу: прогулянки на човнах річковими каналами міста, знайомство з традиційною бельгійською кухнею та звичаями, різноманітні ігри та розваги.

Усі екскурсії та пересування містом були виключно на велосипедах, більш того, нам організували одноденну поїздку в Брюгге.

Бельгія всюди різна, оскільки поєднує в собі різні культури, які гармонійно вживаються між собою. За толерантністю та здатністю знаходити спільну мову бельгійці лідирують у Європі. Тож усі, хто приїжджає сюди, почуваються як удома. Все це робило наш курс яскравим, незабутнім і особливим, з купою нових друзів з усієї Європи.

У заході взяли участь 25 учасники із 18 країн: Франції, Росії, Нідерландів, Греції, Туреччини, Австрії, Молдови, Хорватії, Ісландії, Бельгії, Іспанії, Італії, Сербії, України, Угорщини, Данії, Швеції та Канади.

Для наших студентів ці курси є абсолютно безкоштовними, з повноцінним харчуванням та проживанням, яке надавалося організаторами локального осередку BEST Ghent.

Все спілкування та навчання відбувалося англійською мовою.

Проведенням таких курсів займається європеська студентська організація BEST, що, в першу чергу, дає безліч можливостей для розвитку, відкриває нові горизонти перед студентами, всебічно розвиває, руйнує стереотипи і сповнює життя незабутніми враженнями».

Віталій Баліцький

студент ФІТКІ

кафедра ОТ (гр.2КІ-13б)

 

Перемога студентів кафедри ОТ у квесті першокурсників

П'ятниця, 16 вересня 2016, 00:00

Студентська рада Вінницького національного технічного університету підготувала для першокурсників квест, присвячений знайомству з ВНТУ. Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії вибороли перше місце!

У складі команди переможців – троє студентів кафедри обчислювальної техніки:

Олександр Недоснований(гр.1КІ-16мс)

Вікторія Андрієвська(гр.1КІ-16мс)

Ілля Телець(гр.1КІ-16мс)

image002

Вітаємо наших першокурсників з перемогою!

 

Урочиста посвята у студенти

Середа, 14 вересня 2016, 00:00

Вітаємо першокурсників з урочистою посвятою у студенти!


31 серпня на стадіоні ВНТУ "Олімп" відбулася святкова церемонія, яка для студентів ФІТКІ продовжилась у актовій залі університету спілкуванням із деканом факультету д.т.н., професором Олексієм Дмитровичем Азаровим , його заступниками - к.т.н., доцентами Світланою Анатолієвною Кирилащук, Вікторією Володимирівною Войтко та з методистом факультету - Валентиною Анатоліївною Савицькою.

stad0

stad1

vistup

zal

 

Перемога у відкритій Першості ВНТУ з бадмінтону

Четвер, 04 серпня 2016, 00:00

У Вінницькому національному технічному університеті пройшли змагання з бадмінтону.

news11

 

2 місце у відкритій Першості ВНТУ з бадмінтону посів студент з кафедри обчислювальної техніки Полиця Роман (гр.1КІ-14мс).

Полиця Роман – відомий спортсмен факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ. Він неодноразово захищав честь рідного вишу на спортивних змаганнях міста і області.

 

Вітаємо Романа з перемогою!

 

 

Переможець IV Міжнародного дистанційного творчого марафону, присвяченого Дню космонавтики

Середа, 27 липня 2016, 12:40

Отримано результати IV Міжнародного дистанційного творчого марафону, присвяченого Дню космонавтики. Студент кафедри обчислювальної техніки Костянтин Снопов (гр.1КС-15м(сп)) посів 1 місце у міжнародному конкурсі.

news40

Вітаємо Костянтина з перемогою!

 

Переможець Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки й анімації «Цифрова пастель-2016»

Середа, 27 липня 2016, 10:48

Підведено підсумки Міжнародного віртуального конкурсу з комп’ютерної графіки й анімації «Цифрова пастель-2016».

Студентка кафедри обчислювальної техніки ТетянаСалтикова (гр.1КІ-15мс) за роботу «Майбутнє мого міста» у номінації «Колаж» (вікова категорія – старші 18 років) посіла 2 місце.

Вітаємо Тетяну з перемогою!

 

Переможці VIII Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Електронний пензлик-2016»

Середа, 27 липня 2016, 10:41

Підведено підсумки VIII Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Електронний пензлик-2016». У конкурсі взяли участь 370 учасників, 33 з них отримали дипломи переможців. Студенти кафедри обчислювальної техніки ВНТУ отримали 2 перемоги:

news31

1 місцеТетянаСалтикова (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-15мс) за роботу «Світ моїми очима», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк,

news32

диплом «За філософський підхід і майстерність виконання»ЮрійКучер (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.2КІ-12б) за роботу «Shadow of the day», науковий керівник – перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 

Супер перемога студента кафедри обчислювальної техніки в Болгарії

Середа, 27 липня 2016, 10:37

Отримано результати сьомого Міжнародного конкурсу компютерного малюнку і колажу «Творчість без кордонів», що проходив у Болгарії. Студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Юрій Кучер (гр.2КІ-12б) отримав золоту медаль. Це гучна перемога нашого студента на міжнародному рівні! Роботи переможців розміщені на білбордах у парку міста Хасково, тож з творчою роботою Юрія мають змогу познайомитися і пересічні мешканці міста.

20

Робота переможця конкурсу Юрія Кучера


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 22
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2019. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".