Головна
RSS

Общая информация


TeachersКафедра вычислительной техники (ВТ) была основана в 1972 году. Она осуществляет подготовку специалистов в области информатики и вычислительной техники по специальности 123 — «Компьютерные системы и сети».

Эта специальность направлена на:

  • проектирование и администрирование компьютерных сетей и систем, систем управления базами данных, Web-серверов;
  • разработку системного программного обеспечения и прикладного программирования на языках C++, C#, Java, JavaScript.

Наши выпускники работают программистами, веб-программистами, аналитиками, инженерами ЭВМ, администраторами, системными программистами и интеграторами, а также имеют собственные компании, занимающиеся разработкой компьютерных систем и сетей и соответствующего программного обеспечения.

Телефон для справки: (0432) 598-379.

 

 Новости
Грант від Вінницької облдержадміністрації й облради

02.11.2015 19:50

Конкурс освітніх інноваційних проектів організовують і фінансово забезпечують Вінницькі облдержадміністрація й облрада. Здійснюється він в рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року.

Перше місце і сертифікат на отримання гранту у сумі 35 тисяч гривень виграла розробка «Інформаційна технологія практичного опанування апаратних дисциплін комп’ютерної галузі у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації».  


Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Дмитрович Азаров, декан факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

Це уже втретє розробка, керівником якої є професор Азаров, виграє сертифікат обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів. Раніш успіху було досягнуто у 2006-му і 2013-му роках. Вітали переможців конкурсу у муздрамтеатрі ім. Садовського.

 

Вступна кампанія принесе новації

02.11.2015 10:13

Випускники шкіл вступатимуть до вишів за укрупненим переліком спеціальностей і вперше зможуть подати документи на молодшого бакалавра

Цьогорічні одинадцятикласники та їхні батьки дедалі частіше замислюються над вступом до вищих навчальних закладів. Тим паче у 2016 році на абітурієнтів чекає чимало змін. Нещодавно Міністерство освіти і науки затвердило нові Умови прийому до вишів.

Пробне ЗНО  відбудеться 

Найперше, що цікавить випускників, яким чином відбуватимуться державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання. Адже ще влітку слідчі органи міліції вилучили в Українського центру оцінювання якості освіти сервери з базою даних. Їх не повернуть до завершення всіх процесуальних дій. Поки що правоохоронці дозволили керівництву центру копіювати інформацію, яка зберігається на вилучених серверах. Тож ЗНО-2016 відбудеться: і пробне, і звичайне.

«Пробне тестування проведемо як  зазвичай, — запевняє «УК» новопризначений директор УЦОЯО Вадим Карандій. — Адже проведення пробного ЗНО забезпечують регіональні центри. Ми ще не можемо назвати точні дати, коли стартуватиме реєстрація. Розробляємо проект наказу. Втім фактично місяці на півтора-два старт кампанії затягнеться у зв’язку з подіями навколо центру та зміною керівника». Конкретні дати початку реєстрації на пробне та звичайне ЗНО Вадим Анатолійович обіцяє озвучити за два тижні.

Майбутні абітурієнти зможуть скласти незалежне тестування з 12 предметів, обравши не більше чотирьох із них. Слід зазначити, що ЗНО і надалі поєднуватиметься з ДПА. Так, державну підсумкову атестацію у формі незалежного тестування проведуть з української мови й на вибір з математики або історії України.

«Планувалося, що ЗНО з іноземної мови буде обов’язковим для всіх і зараховуватиметься як результат державної підсумкової атестації, — розповідає Вадим Карандій. — Але для ДПА недостатньо дати лише письмові відповіді — треба проводити аудіювання, тобто оцінювати додатковий вид мовленнєвої діяльності учня. В Українському центрі поки що немає відповідних напрацювань такого методу оцінювання. Водночас враховуючи обсяги фінансування на наступний рік, прийнято рішення відстрочити впровадження обов’язкового ЗНО з іноземної мови до 2017-го».

Тож ДПА з іноземної залишиться обов’язковою для всіх, однак школи проведуть її самостійно, не у формі ЗНО. Для випускників розроблять системи завдань, подібні до тестів, але з аудіюванням. Такий підхід стане апробацією певних методів зовнішнього незалежного оцінювання.

Тести знову  стануть  однорівневими

ЗНО-2016 проведуть у звичній формі, як і в попередні роки. Використовуватимуть його виключно для вступу до вищих навчальних закладів. Однак тести вже не будуть різнорівневими (базовий і поглиблений) — цьогорічну новацію профільне міністерство скасувало. «Це пов’язано із запитами університетів на відповідні іспити, — пояснює директор Українського центру. — Торік різнорівневі тести формували здебільшого для урізноманітнення іспитів, які можуть використовувати у вишах. На практиці дуже мало університетів  зазначили поглиблений рівень тестів».

Утім виникає запитання: чому під час вступу університети не вимагали в абітурієнтів результати поглибленого рівня ЗНО, принаймні з профільних спеціальностей? Невже навіть провідні виші не бажали відібрати на навчання найрозумніших абітурієнтів? На думку директора центру, причина в іншому. «Загалом тест ЗНО націлений на те, щоб рейтингувати результати абітурієнтів: показати, хто є кращим, а хто — гіршим, — резюмує Вадим Карандій. — І від того, яким тестом ми мірятимемо — поглибленим чи базовим, — рейтинг абітурієнтів не зміниться. Багаторівневі тести ефективніші, коли застосовують критеріальну шкалу оцінювання, коли прагнемо не рейтингувати, а визначити, який обсяг знань має випускник. Для  вступної кампанії достатньо рейтингувати результати ЗНО».

Укрупнення  спеціальностей відчують  магістри

Також Міносвіти затвердило нові Умови прийому до вишів. Тож вступна кампанія передбачає чимало новацій. Зокрема юнаки і дівчата вперше зможуть подати документи на здобуття ступеня молодшого бакалавра, а випускники магістратури — доктора філософії. Водночас влітку востаннє виші набиратимуть студентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста й спеціаліста. Відтак згодом у вищій школі залишаться ступені молодшого бакалавра, бакалавра, магістра й доктора філософії.

Університети набиратимуть абітурієнтів за новим Переліком галузей і спеціальностей, затвердженим постановою Кабміну (№266) у квітні та запровадженим з 1 вересня цього року. Тож обираючи майбутню професію, випускники шкіл повинні орієнтуватися на укрупнені спеціальності. «Помітний ефект від цього нововведення буде на рівні магістрів, спеціалістів, молодших спеціалістів і докторів філософії, — пояснює «УК» заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Олег Шаров. — На рівні бакалавра не варто переоцінювати вплив укрупнення спеціальностей. Скажімо, якщо раніше під час вступу на бакалаврат абітурієнт робив вибір з-поміж 150—160 спеціальностей, то тепер обиратиме серед 115. Тому випускникам шкіл та їхнім батькам не слід хвилюватися — жодних труднощів вони не відчують».

Змінюються й правила подачі заяв вступників. Виключно в електронній формі подаватимуть документи  абітурієнти, які бажають здобути ступінь молодшого бакалавра й бакалавра, а також магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування після закінчення одинадцяти класів.

«Це не стосується лише пільговиків. Оскільки такі вступники повинні особисто принести до приймальних комісій вишів відповідні документи, що підтверджують їхні пільги, — уточнює Олег Ігорович. — Можливо, в наступні роки система державних реєстрів стане розвиненішою, і вдасться уникнути й цього. Втім, поки що зареєструвати абітурієнта-пільговика в інший спосіб ми не можемо».

Виші вплинуть на обсяг  держзамовлень

Як і цього року майбутні абітурієнти зможуть подати до 15 заяв, попередньо визначивши їхню пріоритетність. Але подаючи документи на здобуття ступенів молодшого бакалавра, бакалавра, магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування після закінчення школи можна буде подати документи на п’ять спеціальностей. Далі — відповідно до вказаних пріоритетів — Єдина державна електронна база з питань освіти розподілятиме вступників по вищих навчальних закладах, куди вони зі своїми балами проходять на бюджет. Причому на освітні програми, де немає навчання державним коштом, в електронній формі тепер можна подати необмежену кількість заяв.

Одна з вагомих новацій наступної вступної кампанії — зміна моделі держзамовлення. Тепер на кількість бюджетних місць за тим чи тим фахом впливатиме не лише міністерство, а й вищі навчальні заклади та вступники до них. «Держзамовлення буде дещо плаваючим. Міністерство формуватиме його обсяг загалом по країні, — розповідає заступник директора департаменту. — А вже в межах профільних спеціальностей мінімум і максимум бюджетних місць виші визначатимуть самостійно. Вступників, які здобудуть право навчатися коштом бюджету, розподілятимуть відповідно до своїх пріоритетів у визначених вишами межах. Звісно, певні обмеження будуть, адже жоден заклад не може набрати на навчання необмежену кількість студентів. Скажімо, максимальна кількість майбутніх бюджетників не має перевищувати минулорічне держзамовлення більш ніж на 25%».

Профільне відомство подало Умови прийому на навчання до вишів у 2016 році в Міністерство юстиції — документ повинен отримати державну реєстрацію, після чого він набуде чинності.

АБІТУРІЄНТОВІ НА ЗАМІТКУ

♦ Державна підсумкова атестація — з 5 до 30 травня

♦ Зовнішнє незалежне оцінювання — з 5 травня до 10 липня

♦ Початок прийому заяв і документів у вишах — 11 липня

♦ Завершення прийому документів від вступників, які проходять творчі конкурси, іспити, співбесіди — 20 липня

♦ Проведення творчих конкурсів, іспитів, співбесід — із 21 до 27 липня

♦ Завершення прийому заяв від вступників — 27 липня

♦ Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих на місця держзамовлення — 1 серпня 

Джерело Урядовий Кур’єр.

 

 

Перемога в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Біла акація»

19.10.2015 06:00

Студенти Кафедри обчислювальної техніки ВНТУ стали переможцями Міжнародного творчого конкурсу з комп’ютерної графіки «Біла акація», який проводився в Республіці Марій Ел.

Змагання проводилися в кількох номінаціях — з двовимірної і з тривимірної графіки.

Лауреатом 2 ступеня стала Тетяна Салтикова, студентка гр. 1КІ-15мс.

Лауреатом 3 ступеня став Дмитро Гедз, студент гр. 2КІ-13б.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 

Діма Кривий на Фіналі конкурсу "Sikorsky Challenge 2015"

16.10.2015 05:43

12-16 жовтня 2015 року в Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті» пройшов Фінал IV Всеукраїнського конкурсу стартапів "Sikorsky Challenge 2015". У фіналі взяли участь 5 команд студентів Факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ. У Конкурсі взяли участь професіонали у сфері інженерії і проектування, аспіранти, наукові співробітники, викладачі (кандидати і доктори наук), які мають інноваційні ідеї та готові проекти, підприємці і стартапери. Тож нашому студенту було непросто змагатися у цьому Конкурсі.

Вітаємо фіналіста конкурсу "Sikorsky Challenge 2015" Дмитра Кривого з перемогою!


Дмитро Кривий на Фіналі конкурсу "Sikorsky Challenge 2015"

Дмитро Кривий отримав подарунковий сертифікат на 20000 грн.


Дмитро Кривий зі своїм проектом «CClipse» отримав приз у 20000 грн.

До речі, молодша сестра Дмитра – Крива Ольга, учениця 7 класу Гаришівської СЗШ, виборола 2 місце у категорії "Робототехніка" на конкурсі Інтел Техно, що проходив у цей же час у КПІ паралельно з Конкурсом "Sikorsky Challenge 2015" та була запрошена презентувати свій проект у США на світовому фіналі. Тож вітаємо Дмитра і його молодшу сестричку з гучними перемогами!

 

Капітан команди КВК. Чемпіонат Вінниці

08.10.2015 06:38

У кінці вересня та на початку жовтня 2015 р. у Вінницькому міському палаці мистецтв "Зоря" пройшли ігри третього туру Чемпіонату Вінниці з КВК. 28 вересня на сцені міського палацу мистецтв грала команда КВК, капітаном якої є студент кафедри обчислювальної техніки.

Микола Каневський – студент кафедри обчислювальної техніки (гр.1КІ-15мс),  капітан команди КВК «Проспект Юності».

У цій грі команда «Проспект Юності» посіла 1-ше місце!

Вітаємо нашого капітана з чудовою грою! Бажаємо гумору, креативних ідей, позитиву і нових перемог!

 

Переможці Міжнародного літнього бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки

05.10.2015 05:02

Підведено підсумки Міжнародного літнього бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. Серед переможців - 2 студенти Кафедри обчислювальної техніки ВНТУ.

  • Номінація: «Краща 3D-графіка»
    • 3 місце Гедз Дмитро (ФІТКІ, гр.2КІ-13б)
  • Номінація: «Краща 3D-анімація»
    • 2 місце Колесніченко Марина (ФІТКІ, гр.1КС-15м)
 

Перемога на міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки арт-галереї «7Д»

25.09.2015 05:05

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки Міжнародної асоціації професійних художників Арт-Галереї «7Д» «7Я-2015». Дипломантом конкурсу став студент Кафедри обчислювальної техніки Дмитро Бондарець (гр.2КІ-12б).

Вітаємо Дмитра з гучною перемогою!

 

Європейське літо Віталія Баліцького

23.09.2015 05:39

Віталій Баліцький - студент 3-го курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія», голова студентського профкому ФІТКІ, активіст Міжнародної студентської організації BEST (Best of European Students of Technology). 

Завдяки BEST цього літа Віталій побував у Данії та Іспанії, де проходили освітні курси на тему: “R&D&I - Ready to Develop your Imagination” та “Miner’s Delight: The Java Scrolls”.

Учасниками літнього курсу були студенти технічних ВНЗ з-понад десяти країн Європи. Навчання тривало по десять днів у найкращих технічних університетах Іспанії (de la Universidad de Valladolid) та Данії (Aalborg University). Лекційний матеріал стосувався вивчення різних методів програмування, особливостей проведення наукових досліджень та їх актульності у сьогоденні. На лабораторних роботах та підчас екскурсій на провідні ІТ-компанії студенти отримували практичні навички та знайомилися з новітніми ІТ-технологіями. 

Крім того, Віталій познайомився з культурою та побутом двох європейських країн, поринув у глибину століть, відвідавши замок та незлічену кількість соборів у Вальядоліді та Саламанці в Іспанії, захоплювався унікальним архітектурним стилем будівель міста Ольборг (Данія), побував у Копенгагені, де бачив знаменитий пам’ятник русалці Г.К.Андерсена.

Віталій Баліцький у Вальядоліді

За ці дві неймовірні подорожі Віталій відкрив для себе Європу по-новому, знайшов велику кількість друзів, отримав купу яскравих емоцій та вражень. Змістовне навчання, приправлене цікаво проведеним дозвіллям, - головні складові курсів BEST! 

Тож не гайте часу і робіть своє життя незабутнім, сповненим дивовижних подій та вражень!

Уже 16 вересня 2015 року відкрився набір на зимові курси BEST. За адресою www.best.eu.org обирайте потрібний курс, напишіть короткого мотиваційного листа та готуйтеся до дивовижних подорожей. Успіхів!

 

Дмитро Кривий на Міжнародній конференції Get inspired fest у Польщі

23.09.2015 05:28

7-11 вересня 2015 року студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро відвідав Міжнародну конференцію Get inspired fest у Польщі

Там Дмитро мав чудову можливість побувати на бізнес-тренінгах від успішних стартаперів та провідних фахівців ІТ-шників. У конференції взяли участь понад 100 учасників з усього світу. Дмитро Кривий пройшов серйозний відбір претендентів і був запрошений до участі в конференції безкоштовно (усі витрати взяла на себе приймаюча сторона).

 Get inspired fest проходила разом з 25th Economic Forum of Young Leaders, що розширило коло заходів та формат зустрічей.

Вражає високий рівень організації конференції. Урочиста вечеря для учасників заходу проходила в міській ратуші.

У рамках конференції та форуму Дмитро відвідав тематичні виставки, бізнес-інкубатор MMC Brainville, фабрику вікон, прослухав цікаві доповіді спікерів, був присутнім на майстер-класах відомих стартаперів. Форум відвідав навіть прем'єр Польщі. 

На тренінгах кожен учасник заходу мав змогу презентувати власний проект, скласти SWOT-аналіз та почути конструктивну критику. Отримані знання Дмитро планує використовувати в процесі впровадження та популяризації своїх винаходів.

Бажаємо нашому талановитому студенту Дмитру Кривому нових креативних ідей, цікавих наукових розробок та гучних перемог на міжнародному рівні!

 

Стажування студента кафедри обчислювальної техніки у Відні

15.09.2015 18:44

28-31 серпня 2015 року студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро проходив стажування в австрійській компанії по виготовленню розвиваючих дитячих конструкторів Robo у Відні (Австрія)

Запрошення на зустріч з директором цієї компанії Дмитро отримав у червні цього року на Міжнародній науково-практичній  конференції “Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco” в Сан-Франциско (США), де виступав з доповіддю про свої наукові розробки. 

Під час стажування Дмитро мав цікаві зустрічі з провідними ІТ-фірмами Австрії, відвідав кілька стартап інкубаторів: TalentFlow та Metalab лабораторію, що працює з ІТ-спеціалістами. Лабораторія обладнана сучасними технологіями і має необхідний арсенал (3D принтери, лазерні різаки, ЧПУ фрезери та багато сучасних пристроїв і деталей, необхідних для створення й впровадження сучасних ІТ-проектів).

Дмитро активно співпрацює з американською компанією Texas Instruments, виробником напівпровідникових елементів, мікросхем, електроніки та виробів на їх основі, що розташована у Далласі (штат Техас, США), та безкоштовно отримує звідти сучасну елементну базу для реалізації своїх винаходів.

Бажаємо нашому талановитому студенту Дмитру Кривому нових творчих успіхів і цікавих наукових розробок!

 

Дмитро Кривий став стипендіатом облдержадміністрації та обласної Ради на ІІ півріччя 2015 року

17.07.2015 11:31

Студент 3 курсу напряму підготовки 6.050102 - «Комп’ютерна інженерія», гр.2КІ-13б, ФІТКІ, ВНТУ Кривий Дмитро Вікторовичза наказом департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №335 від 14.07.2015р. став стипендіатом облдержадміністрації та обласної Ради на ІІ півріччя 2015 року. 

styp-kryvij.jpgДмитро активно займається науковою роботою. Має новітні розробки на стадії патентування та патент на винахід № 88518 від 09.04.2014р. Неодноразово брав участь у Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах, де займав призові місця. Зокрема, Дмитро Кривий має досягнення: Міжнародний конкурс «Infomatrix» – ІІІ місце (Румунія), Всеукраїнський конкурс «Мирний космос» - І місце (м.Київ); Балтійський науково-інженерний конкурс (секція «Техніка») – ІІ місце і головний приз «Кришталева куля» (Росія, м. Санкт - Петербург); «Інтел Техно Україна», секція «Інженерія» – І місце (м. Київ); Всеукраїнський конкурс винахідників, раціоналізаторів (секція «Фізика і технічні науки») – І місце (м. Київ); Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій «Екософт – 2014» – І місце (м. Київ); Всеукраїнський конкурс стартап проектів «ІТ-Евріка! Україна» (м. Одеса), 2015 р. – ІІІ місце; Міжнародна олімпіада Hard & Soft, 2015р. (Румунія) – V місце; перемога у Міжнародному конкурсі Золотий байт (м. Київ); участь у Міжнародній науково-практичній  конференції “Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco” (США).

 

 

Вітаємо Дмитра з почесною стипендією! Бажаємо цікавих ідей, плідної роботи та нових яскравих перемог!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 17
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2017. Кафедра вычислительной техники.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".