УВАГА!

На кафедрі ОТ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,

прийом 25 осіб на денну форму навчання

Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок:

 

 Корисні посиланняЖурнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Студенти ФІТКІ — переможці обласних змагань з боротьби

Вівторок, 29 листопада 2016, 00:00

У листопаді 2016 року за програмою XIII-ї літньої Універсіади Вінниччини у спортивній залі обласної організації ФСТ «Колос» на килим вийшли помірятись силою близько 50-ти студентів – борців греко-римського стилю з 6-ти навчальних закладів області.

Бронзовими призерами стала збірна команда Вінницького національного технічного університету, тренер Сергій Костюк. Командні місця визначалися за результатами виступів усіх членів збірної команди. Серед переможців команди нашого вишу є студент з кафедри обчислювальної техніки другокурсник Денис Кучмей (гр.1КІ-15б), який посів 2 місце у ваговій категорії до 75 кг.

image001

Збірна ВНТУ з греко-римської боротьби, Денис Кучмей – другий ліворуч

Вітаємо Дениса з перемогою!

 

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ

Четвер, 24 листопада 2016, 00:00

Підведено підсумки міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів ВНЗ, школярів та студентів коледжів, ПТУ і технікумів. Головним організатором конкурсу є Вінницький національний технічний університет. Роботи учасників оцінювалися за номінаціями: «Краща 2D-растрова графіка», «Краща 2D-векторна графіка», «Краща 3D-графіка», «Краща GIF-анімація», «Краща Flash-анімація», «Краща 3D-анімація», «Краща графічна реалізація сайту», «Найкраще інформаційне наповнення сайту», «Краща програмна реалізація сайту».

Серед переможців – студент з кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Владислав Гронюк (гр.1КІ-13б),який у номінації«Краща графічна реалізація сайту» посів 1 місце.

Вітаємо Владислава з перемогою!

 

Нагорода від мерії студенту кафедри обчислювальної техніки

Середа, 23 листопада 2016, 00:00

17 листопада 2016 року до Дня студента в мерії міста Вінниці відбулося урочисте нагородження найактивніших вінницьких студентів.

Нагороди вручав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Від Вінницького національного технічного університету подяку та грошову винагороду отримав студент 4-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Дмитро Кривий(гр.2КІ-13б).

Діма Кривий – багаторазовий переможець Всеукраїнських і міжнародних ІТ-конкурсів, серед яких:

•  Всеукраїнський конкурс ІТ-проектів «ІТ-Евріка! Україна-2015» (м. Одеса) – 3-тє місце;

•  фінал IV Всеукраїнського конкурсу стартапів "Sikorsky Challenge 2015" – подарунковий сертифікат на 20000 грн.;

•  IV Міжнародний конкурс з робототехніки "Earth Rover 2015" (Молдова) –  3-тє місце;

•  Всеукраїнський конкурс ІТ-проектів «ІТ-Евріка! Україна-2016» (м. Львів) – 2-ге місце;

•  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, секція інформатики, 2016 р. (м.Вінниця) – диплом ІІ ступеня;

•  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, секція кібернетики, 2016 р. (м.Суми) – диплом І ступеня;

•  Фінал ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016» (м. Київ) – 1-ше місце в номінації «Апаратне управління»

та багатьох інших.

image003 image001
 

Перемога у змаганнях з бадмінтону

П'ятниця, 04 листопада 2016, 00:00

27-28 жовтня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті пройшли змагання з бадмінтону за програмою ХІІІ літньої Універсіади Вінничини серед вищих навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році.

Команда з ВНТУ здобула перше місце! До складу команди входить магістрант кафедри обчислювальної техніки Роман Полиця(гр. 1КІ-16м).

image001

Роман Полиця – крайній праворуч

Вітаємо Романа з впевненою перемогою!

 

Талановита студентка кафедри обчислювальної техніки

П'ятниця, 04 листопада 2016, 00:00

Таня Салтикова успішно навчається на 2-му курсі факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії за скороченою формою навчання на базі диплому молодшого спеціаліста за напрямом підготовки «Комп’ютерна інженерія».

Таня захоплюється комп’ютерною графікою, є переможницею багатьох Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки в номінації 2D графіка.

Тетяна активно займається винахідницькою діяльністю. У минулому навчальному році Салтикова Таня у складі команди стала переможницею кількох масштабних конкурсів:

  • Всеукраїнського конкурсу ІТ-проектів «ІТ-Евріка! Україна-2016» (м. Львів) – 2-ге місце;
  • Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в секції «Інформатика» (м. Вінниця) – диплом ІІ ступеня;
  • фіналу ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016» (м. Київ) – 1 місце в номінації «Апаратне управління».

А ще Таня захоплюється танцями…

22-23 жовтня 2016 року у місті Києві пройшов масштабний танцювальний чемпіонат "The Challenge".

image001

Таня Салтикова – по центру

Учасниками стали близько 500 груп танцювальних колективів з різних міст України та навіть зарубіжжя.

image003

Студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Тетяна Салтикова(гр.1КІ-15мс)  у складі танцювальної групи ТЕПТ "НьюАнс" виборола перше місце у категорії: Adults, SMALL GROUP, Rising, CONTEMPORARY.

image005

Вітаємо нашу талановиту студентку Таню Салтикову з гучною перемогою!

 

На виставці #CEE2016

Четвер, 03 листопада 2016, 00:00

У жовтні 2016 року студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс) та Роман Продан(гр.1КІ-16мс) відвідали виставку електроніки #CEE2016 у місті Києві в виставковому залі "Expoplaza".

image002

#CEE2016 – це найбільша в Україні виставка споживчої електроніки. Її учасники – понад 100 лідерів світової індустрії мобільної, комп'ютерної, ігрової, побутової техніки, серед яких AMD, LG, Cisco, Canon, Crumpler ASUS, Intel, HP, Huawei, Microsoft, Samsung, Sony, Dell, Wargaming та інші.

image004

 

image006

На стендах компаній можна було протестувати новітні продукти, ознайомитися з актуальними ігровими та робочими рішеннями від відомих світових виробників.

image008

Особливу увагу цього року було надано багатьом новітнім технологіям в різних галузях, зокрема розумному місту, технологіям і продуктам з використання енергії сонця та іншому обладнанню альтернативної енергетики.

image010

Своїми враженнями від виставки студенти поділилися на науково-практичному семінарі кафедри обчислювальної техніки, де обговорили досягнення новітніх інформаційних технологій та перспективи їх використання і розвитку в наукових лабораторіях ВНТУ.

image012

 

Студент кафедри ОТ – переможець ІІІ туру Чемпіонату Вінниці з КВК

Вівторок, 18 жовтня 2016, 00:00

У Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря» завершився ІІІ тур Чемпіонату Вінниці з КВК. 2 місце виборола студентська команда ВНТУ «Все буде добре», до складу якої входить студент кафедри обчислювальної техніки Микола Каневський (гр.1КІ-15мс), який є капітаном команди.

 image001

Микола Каневський – другий ліворуч

Наша команда буде представляти ВНТУ у фіналі Чемпіонату. Бажаємо Миколі перемоги!

 

Новий сайт розкладу занять ВНТУ

Четвер, 13 жовтня 2016, 00:00

З'явився корисний сайт для усіх студентів та викладачів ВНТУ, де можна переглянути розклад занять з вибором факультету, групи, дня тижня та викладача, що проводить заняття :    Розклад.укр
Сайт добре адаптований до стаціонарних та мобільних пристроїв.

rozklad
 

Щиро вітаємо ювіляра!

П'ятниця, 07 жовтня 2016, 00:00

Цьогоріч 7 жовтня виповнилось 55 років Леоніду Віталійовичу Крупельницькому, кандидату технічних наук, доценту, заступнику завідувача кафедри обчислювальної техніки, головному конструктору НТЦ "Аналого-цифрові системи" ot.vntu.edu.ua/krup ).
У творчому доробку Леоніда Віталійовича - більше 30 років наукових розробок, за які успішно виконано декілька сотень госпдоговірних тем. Наразі пропонується близько 55 оригінальних вимірювальних та студійних пристроїв і багатоканальних комп'ютерних систем. ot.vntu.edu.ua/krup/katalog )
З 1994 року Леонід Віталійович ділиться зі студентами кафедри своїм життєвим оптимізмом, грунтовними теоретичними знаннями та практичним досвідом.

unnamed

Прийміть найщиріші вітання від адміністрації, колег та студентів !!!

 
 

Виставка на День університету

Вівторок, 04 жовтня 2016, 00:00
На святкуваннях дня університету 4 жовтня кафедра обчислювальної техніки прийняла участь у виставці наукових і студентських розробок.
Заступник завідувача кафедри ОТ к.т.н., доцент Леонід Віталійович Крупельницький, який також є керівником науково-технічного центру "Аналого-цифрові системи" ВНТУ, -  представив свої розробки в рамках розширеної експозиції.
unnamed
 
Діючі макети пристроїв студента 4 курсу Дмитра Кривого  щиро зацікавили студентів нашого і інших факультетів.
unnamed 1
 

Курси з програмування

Понеділок, 03 жовтня 2016, 00:00

 image001

У рамках спільного проекту з вінницькими фірмами розробниками програмного забезпечення та інформаційних систем пропонуємо студентам, які цікавляться програмуванням та базами даних відвідати безкоштовні курси з програмування для платформи 1С: Підприємство з можливістю подальшого працевлаштування. У подальшому плануються проекти з використанням мов C# та Java (для Android).

За детальнішою інформацією звертитися за адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  або заповнити анкету реєстрації учасника курсу 1С Trainee's Course 2016

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 22
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2019. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".