Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

 • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
 • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок: (0432) 598-379.

 

 Корисні посиланняЖурнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Студенти кафедри ОТ – переможці «Золотого байту»

Середа, 20 квітня 2016, 19:42

 22 березня 2015 року у Вінниці на базі комп’ютерної академії «ШАГ» проходив регіональний етап конкурсу ІТ-проектів «Золотий байт 2016». 

Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» – платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і великих компаній. Це можливість для талановитих програмістів, дизайнерів і винахідників отримати пропозиції щодо роботи від світових ІТ-компаній, а стартап-проектам – інвестиції та підтримку.

Кафедра обчислювальної техніка на регіональному етапі конкурсу «Золотий байт 2016» була представлена трьома командами. Всі проекти були виконані на високому рівні, а наші студенти пройшли у фінал конкурсу, який проходитиме в м. Києві 24 квітня 2016 року.

 Вітаємо фіналістів Міжнародного ІТ-Чемпіонату «Золотий Байт» :

у номінації від компанії Intel «Internet of Things»:

 • студентів кафедри обчислювальної техніки ФІТКІ Кривого Дмитра (гр.2КІ-13б) та Салтикову Тетяну (гр.1КІ-15мс) з проектом «Project CClipse»;
 • студентів ФІТКІ Підгородецького Романа (гр.1БС-14б), Папу Андрія (гр.2КН-13б) та Кривого Дмитра (гр.2КІ-13б) з проектом «Project MYCO»;

Бажаємо нашим студентам успіху у фіналі!

 

Студент кафедри обчислювальної техніки став кращим квн-щиком міста Вінниці у 2015 році

Середа, 06 квітня 2016, 05:38

1 квітня 2016 року у Всесвітній День Сміху обласна молодіжна громадська організація “Вінницький КВН” у міському палаці мистецтв «Зоря» святкувала 40-річчя Вінницької гуморини та провела нагородження кращих квн-щиків торішнього сезону (2015 року). 

Найкращим, найкреативнішим, найкмітливішим, найвинахідливішим квн-щиком сезону виявилися студенти кафедри обчислювальної техніки. Тож у найголовнішій номінації Містер КВН - 2015 нагороду отримав Микола Каневський (гр.1КІ-15мс)!

Коля Каневський має високий рейтинг навчання, захоплюється програмуванням, є активним членом студентського самоврядування факультету інформаційних технологій і комп’ютерної  інженерії, є капітаном міської та університетської команд квн-щиків. 

Вітаємо Колю з перемогою!

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація»

Вівторок, 05 квітня 2016, 20:28

22-24 березня 2016 року на базі Вінницького національного технічного університету проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із  напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація»

З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи ВНТУ, професор Павлов Сергій Володимирович. Учасників конкурсу також привітали декан факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, професор Азаров Олексій Дмитрович та декан факультету комп’ютерних систем та автоматики, професор Бісікало Олег Володимирович. 

Для забезпечення функціонування конкурсу попередньо було проведено велику організаційну роботу. В першому турі наукових змаганнях взяли участь 138 студентських команд із 57 вищих навчальних закладів України. У результаті рецензування поданих робіт Галузевою конкурсною комісією на підсумкову  науково-практичну  конференцію було запрошено 45 учасників із 18 вищих навчальних закладів. 

Студенти із Тернопільщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Черкащини, Сумщини, Одещини та інших областей України показали надзвичайно високий рівень професійних знань. Особливо жваво обговорювались такі теми, як розробка математичної моделі використання сил і засобів під час гасіння лісових пожеж, дослідження метрологічної надійності автоматизованих систем обліку електроенергії, система відродження події за допомогою комп'ютерного зору, комп’ютерна програма для оптимізації руху електропотягу метрополітену, методи та засоби неітераційного хешування, порівняння контурів зображень в метриці Громова-Фреше, проектування методу побудови сімейств інволютивних блокових алгоритмів шифрування та інші. 

23 березня напруження продовжувало зростати, адже наближався довгоочікуваний момент підбиття підсумків. 

Прозвучали відповіді на останні запитання і члени галузевої конкурсної комісії у складі голови комісії Павлова С.В. та членів комісії Азарова О.Д., ПєтухаА.М., Дивака М.П., Дубового В.М., Штовби С.Д., Квєтного Р.Н., Кондратенко Н.Р., Майданюка В.П. Ткаченка О.М., Севастьянова В.М., Войтко В.В., Колесник І.С. підбили підсумки конференції. 

Дипломи переможцям вручав проректор з наукової роботи ВНТУ, професор Павлов С.В., декан ФІТКІ, професор АзаровО.Д. та декан ФКСА, професор Бісікало О.В. Так дипломи 1 ступеня отримали 8 учасників, дипломи 2 ступеня отримали 12 учасників, дипломи 3 ступеня отримав 21 учасник конкурсу.

Зокрема, студенти ФІТКІ стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в секції «Інформатика» і отримали дипломи ІІ ступеня:

ПІП студента

Тема роботи

ПІП, посада наукового керівника

Назва ВНЗ

Салтикова Тетяна Олександрівна

Проект CCLIPSE. Програмно-апаратний комплекс для покращення стану, реабілітації та відновлення втрачених функцій хворих чи травмованих людей з набутими обмеженнями по руху

Д.т.н., професор кафедри обчислювальної техніки, декан ФІТКІ Азаров Олексій Дмитрович 

Вінницький національний технічний університет

 

Нагородження переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» Салтикової Тетяни

 

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інформатика і кібернетика»

Вівторок, 05 квітня 2016, 19:56

24-25 березня 2016 року в Сумському державному університеті проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних напрямків серед студентів навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з групи спеціальностей «Інформатика і кібернетика».

Конкурс «Інформатика і кібернетика» включав такі секції:

1. Секція «Інформатика», яка охоплює питання: інформаційно-комунікаційні технології, інтелектуальні-інформаційні технології, прикладна та соціальна інформатика, математичне моделювання та обчислювальні методи.

2. Секція «Кібернетика», яка включає питання: комп’ютеризовані системи керування та робототехніка, інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень, медична та біологічна інформатика та кібернетика, системи та засоби штучного інтелекту, розпізнавання образів, соціальна та економічна кібернетика.

Цього року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і кафедру обчислювальної техніки ВНТУ представляв студент 3-го курсу Кривий Дмитро Вікторович (гр.2КІ-13б).

Дмитро Кривий на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інформатика і кібернетика»

Дмитро чудово виступив, посів 1 місце на Всеукраїнському конкурсі й підтвердив високий рівень студентської науково-дослідної роботи на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Вітаємо Дмитра Кривого з перемогою!

 

Перемога в конкурсі студентських робіт по енергозбереженню

Субота, 02 квітня 2016, 14:44

16 березня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті пройшов  конкурс студентських робіт по енергозбереженню.

Cтудент кафедри обчислювальної техніки Лановий Роман (гр.1КІ-15б) подав на конкурс проект, орієнтований на застосування сучасних технологій для поліпшення експлуатаційних характеристик взуття, виборов на конкурсі 2 місце та отримав грошову винагороду.

Лановий Роман отримав диплом переможця конкурсу

Учасники та переможці конкурсу студентських робіт по енергозбереженню

 

Виставка студентських робіт

П'ятниця, 01 квітня 2016, 04:57

На факультеті інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ навчаються розумні, талановиті, креативні студенти, які активно займаються науково-дослідною роботою, перемагають в олімпіадах та конкурсах, а ще мають багато цікавих захоплень.

До XLV науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету у виставковій залі (аудиторія 2262) університетського культурно-мистецького та просвітницького центру ВНТУ була відкрита традиційна виставка студентських мистецьких робіт. На виставку відібрано роботи двох студентів ФІТКІ з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Петрунька Володимира (гр.1КІ-13б) та Монастирської Вікторії (гр.1КІ-14б). 

Студент третього курсу кафедри обчислювальної техніки Володимир Петрунько (група 1КІ-13б) зарекомендував себе як хороший програміст. Володимир гарно навчається (має високий рейтинг навчання), захоплюється програмуванням, а ще має цікаве хобі. Роботи Володимира виконані у техніці квілінг.

 

Творчі роботи Володимира Петрунька

Студентка другого курсу кафедри обчислювальної техніки Вікторія Монастирська (гр.1КІ-14б) має високий рейтинг навчання, активно займається громадською роботою, а ще захоплюється плетінням з бісеру, тож підготувала на виставку чудові роботи. 

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку студентських робіт.

Творчі роботи Вікторії Монастирської

 

Перемога студентів кафедри ОТ на Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2016»

Субота, 05 березня 2016, 18:09

З 23 по 25 лютого 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки провідних ІT-компаній «Kaspersky Lab» і «Скайлайн Софтвер» та Міністерства освіти і науки України пройшов фінальний тур ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016».

Цього року вперше Чемпіонат пройшов за новою схемою у вигляді публічного постерного показу з одночасною електронною візуалізацією власних здобутків.

Перемогу у змаганнях виборювали майже 140 учасників змагань, представивши 115 своїх авторських апаратних і програмних розробок для обчислювальних систем в секціях: «Web розробки», «Анімаційні», «Прикладні», «Навчальні», «Ігрові», «Інструментальні», «Системні», «Спеціального призначення», «Моделі» Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2016» та «Апаратне управління», «Комп’ютерне мистецтво», «Короткометражний фільм», «Програмування», «Роботи» національного туру Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX 2016».

Кафедру обчислювальної техніки Вінницького національного технічного університету представляли 3 студенти, які пройшли жорсткий відбір конкурсної комісії і стали фіналістами конкурсу:

 • Кривий Дмитро (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 3 курс, гр.2КІ-13б);
 • Лановий Роман (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 1 курс, гр.1КІ-15б);
 • Салтикова Тетяна (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 1 курс за скороченим терміном навчання, гр.1КІ-15мс).

Усі наші фіналісти стали переможцями конкурсу!

Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу!

Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) та Салтикова Тетяна (гр.1КІ-15мс) вибороли 1 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом «CClipse» – програмно-апаратним комплексом, що орієнтований на користувачів із серцево-судинними захворюваннями та хворих, що прикуті до ліжка внаслідок травмхребта, інсульту, інфаркту тощо. Науковий керівник проекту – д.т.н., професор кафедри ОТ, декан ФІТКІ Азаров О.Д.

 

Дмитро Кривий та Тетяна Салтикова

Також Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) виборов 3 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом «Shark Systems Smart Socket» – розумною розеткою та мікрокліпсою як засобом попередження аварійних та пожежних ситуацій, оптимізацією енергоспоживання і термостабілізацією електропристроїв.

Лановий Роман (гр.1КІ-15б) у співавторстві з Лудан Дар’єю (гр.2КН-13б) вибороли 2 місцев номінації «Апаратне управління» з проектом, орієнтованим на застосування сучасних технологій для поліпшення експлуатаційних характеристик взуття. Науковий керівник проекту – к.т.н., доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

 

Дар’я Лудан та Роман Лановий

Варто відмітити, що серед переможців – двоє студентів першого курсу, які отримали чудовий старт у конкурсній боротьбі в галузі ІТ-технологій, тож, сподіваємося, що в подальшому на них чекає ще багато гучних перемог! 

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Екософт 2016» з доцентом кафедри ЗІ Куперштейном Л.М.

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Екософт 2016» з доцентом кафедри ЗІ Куперштейном Л.М.

 

Переможці міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Понеділок, 29 лютого 2016, 06:19

Підведено підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. Серед переможців - 3 студенти кафедри обчислювальної техніки ВНТУ:

Краща програмна реалізація

 • 3 місце – Колесніченко Марина (ФІТКІ, гр.1КС-15м(бак)) 

Краща 3D-графіка

 • 3 місце – Снопов Костянтин (ФІТКІ, гр.1КС-15м(сп)) 
 • 3 місце – Гедз Дмитро (ФІТКІ, гр.2КІ-13б) 

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 

Студент кафедри обчислювальної техніки на Всеукраїнському фестивалі КВК

Неділя, 21 лютого 2016, 18:57

14 лютого 2016 року на День святого Валентина у Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря»  відбувся гала-концерт ХVI Всеукраїнського фестивалю КВК. Крім вінницьких гумористів на фестивалі виступили команди з Черкащини, Херсонщини та Києва.

Кафедру обчислювальної техніки ВНТУ на фестивалі представляв студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Каневський Микола – капітан команди «Проспект Юності», студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ (гр.1КІ-15мс).


Команда «Проспект Юності»: Каневський Микола – другий праворуч

Свято гумору вдалося. Команди були веселими та креативними. А попереду новий сезон гумористичних талантів нашого міста. Побажаємо Миколі успіху в Чемпіонаті КВК міста Вінниці 2016 року!

 

Перемога у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Пори року-2015»

Середа, 20 січня 2016, 09:35

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Пори року-2015».

У віковій категорії «до 30 років» переможцем конкурсу (3 місце) став вихованець студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Снопов Костянтин (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп)), керівник – професор кафедри ПЗ Романюк О.Н.

Вітаємо Костянтина з черговою перемогою!


Робота переможця конкурсу Снопова Костянтина (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп))

 

Перемога в конкурсі «ІТ-Архангельськ-2015»

Середа, 30 грудня 2015, 19:25

Підведено підсумки одного з найпрестижніших конкурсів з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ-2015».

Призове 1 місце в номінації «3D-графіка» посів студент кафедри обчислювальної техніки нашого вишу, вихованець студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ Костянтин Снопов (гр. 1КС-15м(сп)) з роботою «GarandT». Керівником переможної роботи є професор кафедри програмного забезпечення Романюк О.Н.

Переможна робота (1 місце) «Garand T» Костянтина Снопова (гр. 1КС-15м(сп))

Непогані результати показали студенти кафедри обчислювальної техніки нашого вишу й в інших номінаціях конкурсу. Так у десятку кращих увійшли: 

 • у номінації «Тривимірна векторна графіка» 6 місце посів Дмитро Гедз (гр. 2КІ-13б) з роботою «Істота на ім’я Жуйка», 8 місце посів Дмитро Гедз (гр. 2КІ-13б) з роботою «Лігво лиходія»;
 • у номінації «Web-дизайн» 4 місце з роботою «Луна» посіла Марина Колесніченко (гр. 1КС-15м(бак)), 10 місце з роботою «Скажемо НІ раку» посів Владислав Гронюк (гр.1КІ-13б).

Вітаємо наших студентів з чудовими результатами! Бажаємо нових гучних перемог!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 18
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2018. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".