Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

 • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
 • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок:

 

 Корисні посиланняЖурнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Перемога нашого студента в ІТ-хакатоні від BEST у Львові

Середа, 08 червня 2016, 00:00

У Львові відбувся ІТ-хакатон, організований Міжнародною студентською організацією BEST (Board of European Students of Technology). Команди учасників змагалися в трьох категоріях: Mobile Application Development, Web Development та Desktop Game Application..

1

Вінницький національний технічний університет представляла студентська команда, до складу якої входить студент кафедри обчислювальної техніки Гедз Дмитро (гр.2КІ-13б).

2

Гедз Дмитро – по центру

Команда посіла 1 місце в ІТ-хакатоні.

Вітаємо Дмитра з перемогою!

 

Фінал Всеукраїнського конкурсу «ІТ-Еврика! Україна-2016»

П'ятниця, 03 червня 2016, 06:18

20 травня 2016 року в Львівській політехніці відбувся Фінал Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів«ІТ-Евріка! Україна-2016», який проводиться за підтримки Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE).

Студенти презентували власні проекти перед міжнародним журі:

 • Jan Aidemark (Linnaeus University, Sweden);
 • Volodymyr Chyrva (Sigma Software, Ukraine);
 • Artem Grechukha (Pivdenne State Design Office, Ukraine);
 • Hans Lundberg (Linnaeus University, Sweden);
 • Niklas Malmros (Sigma Technology, Sweden);
 • Olexiy Ozun (DataArt, Ukraine);
 • Stepan Veselovskyi (Lviv IT Cluster, Ukraine).

На Фінал конкурсу було вибрано кращі 10 проектів із понад 200, що були послані на конкурс із університетів зі всієї України. Проекти, що попали на конкурс:

Серед фіналістів Всеукраїнського конкурсу ІТ-проектів «ІТ-Еврика! Україна-2016» – команда студентів з кафедри обчислювальної з проектом «CCLIPSE» у складі:

 • Дмитро Кривий (гр.2КІ-13б)
 • Тетяна Салтикова (гр.1КІ-15мс)
 • Ася Костельна (гр.1ПЗ-15м(бак))
 • ментори команди – професор, завідувач кафедри ОТ Олексій Азаров та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.  

Наша команда посіла 2 місце й отримала приз – 5000 грн.

Автори проекту «CCLIPSE» отримують нагороду

 

Студентська баскетбольна ліга Вінницької області

Четвер, 02 червня 2016, 20:21

21 травня 2016 року відбулися фінальні ігри заключного етапу Студентської Баскетбольної Ліги Вінницької області. Збірна команда Вінницького національного технічного університету посіла 4 місце.

Серед лідерів команди – студент факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки Владислав Гронюк (гр.1КІ-13б), який приніс команді 16 очок.

Владислав – відмінник навчання, переможець конкурсів з веб-дизайну, викладає веб-програмування на курсах студії з комп’ютерної графіки та веб-дизайну, гарно малює – подавав на виставку студентських робіт свої картини, грає на гітарі – неодноразово виступав на різних мистецьких заходах в університеті.

Пишаємося нашим студентом! Вдячні Владиславу за чудову гру!

 

Результати 10-го конкурсу-2015/16 стипендіальної програми Завтра.ua

Четвер, 26 травня 2016, 18:50

Підведено підсумки  10-го конкурсу-2015/16 стипендіальної програми Завтра.ua Фонду Віктора Пінчука. Головна мета програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. 

 До участі у Конкурсі-2015/16 було подано документи від 874 студентів зі 101 ВНЗ України. Журі оцінювало наукову роботу конкурсантів, їх громадську активність, вміння працювати в команді, рівень підготовки конкурсного проекту. За результатами програми було обрано 100 кращих студентів 2015/16 навчального року, які протягом року будуть отримувати додаткову стипендію від Фонду Віктора Пінчука.

Переможцями цьогорічного конкурсу стали троє студентів Вінницького національного технічного університету. Серед них – Дмитро Кривий, студент кафедри обчислювальної техніки, гр.2КІ-13б.

 

Вітаємо Діму з перемогою!

Пишаємося його успіхами!

 

Студенти кафедри ОТ – фіналісти Всеукраїнського конкурсу «ІТ-Евріка! Україна-2016»

Вівторок, 17 травня 2016, 20:43

Підведено підсумки заочного туру Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів «ІТ-Евріка! Україна-2016», який проводиться за підтримки Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE). Цей проект координується Linnaeus University (Ліннеус Університет, Швеція). 

На конкурс було подано понад 230 проектів, оформлених англійською мовою. Оцінювало проекти журі, сформоване зі спеціалістів в ІТ-галузі із європейських та провідних вітчизняних ВНЗ.

Для участі у Фіналі було обрано 10 найсильніших проектів, серед яких 1 проект з Харківського національного університету радіоелектроніки, 1 проект з  Чорноморського державного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв), 1 проект з Національного технічного  університету України «Київський політехнічний інститут», 2 проекти з Національного університету «Львівська політехніка» та аж 5 проектів з Вінницького національного технічного університету (факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії).

Це гучна перемога студентів нашого вишу на державному і міжнародному рівні!

Серед фіналістів Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів «ІТ-Евріка! Україна-2016» є студенти кафедри обчислювальної техніки –  команда з проектом «CCLIPSE»:

 • Дмитро Кривий (кафедра ОТ, гр.2КІ-13б)
 • Тетяна Салтикова (кафедра ОТ, гр.1КІ-15мс)
 • Ася Костельна (кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-15м(бак))
 • ментори команди – професор, завідувач кафедри ОТ Олексій Азаров
 • та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко  
     

Автори проекту «CCLIPSE»

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

Бажаємо їм успіху у фіналі Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів «ІТ-Евріка! Україна-2016», який відбудеться 20 травня 2016 року у Львові, де наші студенти захищатимуть свої проекти англійською мовою перед журі, до якого входитимуть експерти з провідних університетів Європи.

 

Переможцями Кубку ВНТУ з КВНу стали студенти кафедри ОТ

Неділя, 08 травня 2016, 14:26

21 квітня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся Кубок ВНТУ з КВНу.

Кращі КВН-ники кафедри ОТ:  Глебов Андрій – крайній ліворуч, Каневський Микола – другий ліворуч

У команді факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії виступали студенти кафедри обчислювальної техніки:

Каневський Микола (гр.1КІ-15мс) – капітан команди;

Глебов Андрій (гр.2КІ-15б);

Виступ нашої команди був блискучим. Тож переможцями Кубку ВНТУ з КВНу 2016 року стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії !

Вітаємо наших переможців!

 

Студенти кафедри ОТ на форумі  з технологічного підприємництва

Середа, 20 квітня 2016, 20:10

6 квітня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті відбулася форум зацікавлених засновників стартапів, вчених, дослідників, інноваторів та студентів. Організаторами форуму були СRDF Global, iHUB Vinnytsia та ВНТУ.

 

Форум відбувся у форматі «networking mixer», що включає спільну роботу учасників, експертів та представників CRDF Global. 

Учасники семінарів також матимуть можливість в подальшому взяти участь у двомісячній он-лайн навчальній програмі з розвитку технологічного підприємництва. 
Навчання за програмою пройде впродовж травня-липня 2016 року за участі українських та закордонних експертів у галузі комерціалізації технологій.

Активними учасниками форуму були студенти кафедри ОТ Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б), Салтикова Тетяна (гр.1КІ-15мс), Лановий Роман (гр.1КІ-15б). 

 

За результатами курсу кращі учасники матимуть шанс отримати грант на бізнес-поїздку в США, щоб презентувати свій стартап/ технологію на визнаних конференціях з технологічного підприємництва за кордоном, та отримати подальшу консультативну підтримку від міжнародних експертів галузі.

 

 

 

Участь у V міжнародній науково-практичній конференції "Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації" у м. Немирів

Середа, 20 квітня 2016, 20:10

З 19 по 21 квітня 2016 року Викладачі та студенти кафедри приймали участь у V міжнародній науково-практичній конференції "Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації" у м. Немирів

2016 04 19 13.31.58 1 

Форум відбувся у форматі «networking mixer», що включає спільну роботу учасників, експертів та представників CRDF Global. 

2016 04 19 13.30.48 

2016 04 19 12.07.30 

 

Студент кафедри ОТ доповідав результати свого проекту на конференції Seed Forum Labs Vinnytsia

Середа, 20 квітня 2016, 19:57

29 березня 2016 року у Центрі інновацій та підприємництва iHUB Vinnytsia відбулася конференція Seed Forum Labs Vinnytsia 2016. 

Головна мета заходу – обмін досвідом у сфері інноваційних технологій. На захід завітали Стейнар Корсмо (Президент Seed Forum Global), Катерина Лазоришинець (Project Executive @SeedForumUkraineFoundation), Руслан Бурлаченко (регіональний керівник iHUB Вінниця). А також виступав перед глядачами один із кращих експертів України по запуску проектів на платформі Kickstarter – Сергій Хващук.

Студент кафедри ОТ Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) разом зі своєю командою Підгородецьким Романом (гр.1БС-14б), Папою Андрієм (гр.2КН-13б) і випускником ФІТКІ Сидоруком Андрієм доповідали на конференції результати свого проекту «Project MYCO» і мали успіх серед учасників заходу. 

24 квітня 2016 року наші студенти захищатимуть свій проект у фіналі конкурсу «Золотий байт 2016» у Києві. 

Бажаємо їм успіху і перемоги!

 

Студенти кафедри ОТ – переможці «Золотого байту»

Середа, 20 квітня 2016, 19:42

 22 березня 2015 року у Вінниці на базі комп’ютерної академії «ШАГ» проходив регіональний етап конкурсу ІТ-проектів «Золотий байт 2016». 

Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» – платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і великих компаній. Це можливість для талановитих програмістів, дизайнерів і винахідників отримати пропозиції щодо роботи від світових ІТ-компаній, а стартап-проектам – інвестиції та підтримку.

Кафедра обчислювальної техніка на регіональному етапі конкурсу «Золотий байт 2016» була представлена трьома командами. Всі проекти були виконані на високому рівні, а наші студенти пройшли у фінал конкурсу, який проходитиме в м. Києві 24 квітня 2016 року.

 Вітаємо фіналістів Міжнародного ІТ-Чемпіонату «Золотий Байт» :

у номінації від компанії Intel «Internet of Things»:

 • студентів кафедри обчислювальної техніки ФІТКІ Кривого Дмитра (гр.2КІ-13б) та Салтикову Тетяну (гр.1КІ-15мс) з проектом «Project CClipse»;
 • студентів ФІТКІ Підгородецького Романа (гр.1БС-14б), Папу Андрія (гр.2КН-13б) та Кривого Дмитра (гр.2КІ-13б) з проектом «Project MYCO»;

Бажаємо нашим студентам успіху у фіналі!

 

Студент кафедри обчислювальної техніки став кращим квн-щиком міста Вінниці у 2015 році

Середа, 06 квітня 2016, 05:38

1 квітня 2016 року у Всесвітній День Сміху обласна молодіжна громадська організація “Вінницький КВН” у міському палаці мистецтв «Зоря» святкувала 40-річчя Вінницької гуморини та провела нагородження кращих квн-щиків торішнього сезону (2015 року). 

Найкращим, найкреативнішим, найкмітливішим, найвинахідливішим квн-щиком сезону виявилися студенти кафедри обчислювальної техніки. Тож у найголовнішій номінації Містер КВН - 2015 нагороду отримав Микола Каневський (гр.1КІ-15мс)!

Коля Каневський має високий рейтинг навчання, захоплюється програмуванням, є активним членом студентського самоврядування факультету інформаційних технологій і комп’ютерної  інженерії, є капітаном міської та університетської команд квн-щиків. 

Вітаємо Колю з перемогою!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 19
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2019. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".