Головна
RSS

Общая информация


TeachersКафедра вычислительной техники (ВТ) была основана в 1972 году. Она осуществляет подготовку специалистов в области информатики и вычислительной техники по специальности 123 — «Компьютерные системы и сети».

Эта специальность направлена на:

 • проектирование и администрирование компьютерных сетей и систем, систем управления базами данных, Web-серверов;
 • разработку системного программного обеспечения и прикладного программирования на языках C++, C#, Java, JavaScript.

Наши выпускники работают программистами, веб-программистами, аналитиками, инженерами ЭВМ, администраторами, системными программистами и интеграторами, а также имеют собственные компании, занимающиеся разработкой компьютерных систем и сетей и соответствующего программного обеспечения.

Телефон для справки: (0432) 598-379.

 

 Новости
Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інформатика і кібернетика»

05.04.2016 19:56

24-25 березня 2016 року в Сумському державному університеті проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з технічних напрямків серед студентів навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з групи спеціальностей «Інформатика і кібернетика».

Конкурс «Інформатика і кібернетика» включав такі секції:

1. Секція «Інформатика», яка охоплює питання: інформаційно-комунікаційні технології, інтелектуальні-інформаційні технології, прикладна та соціальна інформатика, математичне моделювання та обчислювальні методи.

2. Секція «Кібернетика», яка включає питання: комп’ютеризовані системи керування та робототехніка, інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень, медична та біологічна інформатика та кібернетика, системи та засоби штучного інтелекту, розпізнавання образів, соціальна та економічна кібернетика.

Цього року факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і кафедру обчислювальної техніки ВНТУ представляв студент 3-го курсу Кривий Дмитро Вікторович (гр.2КІ-13б).

Дмитро Кривий на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інформатика і кібернетика»

Дмитро чудово виступив, посів 1 місце на Всеукраїнському конкурсі й підтвердив високий рівень студентської науково-дослідної роботи на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Вітаємо Дмитра Кривого з перемогою!

 

Перемога в конкурсі студентських робіт по енергозбереженню

02.04.2016 14:44

16 березня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті пройшов  конкурс студентських робіт по енергозбереженню.

Cтудент кафедри обчислювальної техніки Лановий Роман (гр.1КІ-15б) подав на конкурс проект, орієнтований на застосування сучасних технологій для поліпшення експлуатаційних характеристик взуття, виборов на конкурсі 2 місце та отримав грошову винагороду.

Лановий Роман отримав диплом переможця конкурсу

Учасники та переможці конкурсу студентських робіт по енергозбереженню

 

Виставка студентських робіт

01.04.2016 04:57

На факультеті інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ навчаються розумні, талановиті, креативні студенти, які активно займаються науково-дослідною роботою, перемагають в олімпіадах та конкурсах, а ще мають багато цікавих захоплень.

До XLV науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету у виставковій залі (аудиторія 2262) університетського культурно-мистецького та просвітницького центру ВНТУ була відкрита традиційна виставка студентських мистецьких робіт. На виставку відібрано роботи двох студентів ФІТКІ з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Петрунька Володимира (гр.1КІ-13б) та Монастирської Вікторії (гр.1КІ-14б). 

Студент третього курсу кафедри обчислювальної техніки Володимир Петрунько (група 1КІ-13б) зарекомендував себе як хороший програміст. Володимир гарно навчається (має високий рейтинг навчання), захоплюється програмуванням, а ще має цікаве хобі. Роботи Володимира виконані у техніці квілінг.

 

Творчі роботи Володимира Петрунька

Студентка другого курсу кафедри обчислювальної техніки Вікторія Монастирська (гр.1КІ-14б) має високий рейтинг навчання, активно займається громадською роботою, а ще захоплюється плетінням з бісеру, тож підготувала на виставку чудові роботи. 

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку студентських робіт.

Творчі роботи Вікторії Монастирської

 

Перемога студентів кафедри ОТ на Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2016»

05.03.2016 18:09

З 23 по 25 лютого 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки провідних ІT-компаній «Kaspersky Lab» і «Скайлайн Софтвер» та Міністерства освіти і науки України пройшов фінальний тур ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016».

Цього року вперше Чемпіонат пройшов за новою схемою у вигляді публічного постерного показу з одночасною електронною візуалізацією власних здобутків.

Перемогу у змаганнях виборювали майже 140 учасників змагань, представивши 115 своїх авторських апаратних і програмних розробок для обчислювальних систем в секціях: «Web розробки», «Анімаційні», «Прикладні», «Навчальні», «Ігрові», «Інструментальні», «Системні», «Спеціального призначення», «Моделі» Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2016» та «Апаратне управління», «Комп’ютерне мистецтво», «Короткометражний фільм», «Програмування», «Роботи» національного туру Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX 2016».

Кафедру обчислювальної техніки Вінницького національного технічного університету представляли 3 студенти, які пройшли жорсткий відбір конкурсної комісії і стали фіналістами конкурсу:

 • Кривий Дмитро (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 3 курс, гр.2КІ-13б);
 • Лановий Роман (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 1 курс, гр.1КІ-15б);
 • Салтикова Тетяна (ФІТКІ, кафедра обчислювальної техніки, 1 курс за скороченим терміном навчання, гр.1КІ-15мс).

Усі наші фіналісти стали переможцями конкурсу!

Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу!

Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) та Салтикова Тетяна (гр.1КІ-15мс) вибороли 1 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом «CClipse» – програмно-апаратним комплексом, що орієнтований на користувачів із серцево-судинними захворюваннями та хворих, що прикуті до ліжка внаслідок травмхребта, інсульту, інфаркту тощо. Науковий керівник проекту – д.т.н., професор кафедри ОТ, декан ФІТКІ Азаров О.Д.

 

Дмитро Кривий та Тетяна Салтикова

Також Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б) виборов 3 місце в номінації «Апаратне управління» з проектом «Shark Systems Smart Socket» – розумною розеткою та мікрокліпсою як засобом попередження аварійних та пожежних ситуацій, оптимізацією енергоспоживання і термостабілізацією електропристроїв.

Лановий Роман (гр.1КІ-15б) у співавторстві з Лудан Дар’єю (гр.2КН-13б) вибороли 2 місцев номінації «Апаратне управління» з проектом, орієнтованим на застосування сучасних технологій для поліпшення експлуатаційних характеристик взуття. Науковий керівник проекту – к.т.н., доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

 

Дар’я Лудан та Роман Лановий

Варто відмітити, що серед переможців – двоє студентів першого курсу, які отримали чудовий старт у конкурсній боротьбі в галузі ІТ-технологій, тож, сподіваємося, що в подальшому на них чекає ще багато гучних перемог! 

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Екософт 2016» з доцентом кафедри ЗІ Куперштейном Л.М.

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Екософт 2016» з доцентом кафедри ЗІ Куперштейном Л.М.

 

Переможці міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

29.02.2016 06:19

Підведено підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. Серед переможців - 3 студенти кафедри обчислювальної техніки ВНТУ:

Краща програмна реалізація

 • 3 місце – Колесніченко Марина (ФІТКІ, гр.1КС-15м(бак)) 

Краща 3D-графіка

 • 3 місце – Снопов Костянтин (ФІТКІ, гр.1КС-15м(сп)) 
 • 3 місце – Гедз Дмитро (ФІТКІ, гр.2КІ-13б) 

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 

Студент кафедри обчислювальної техніки на Всеукраїнському фестивалі КВК

21.02.2016 18:57

14 лютого 2016 року на День святого Валентина у Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря»  відбувся гала-концерт ХVI Всеукраїнського фестивалю КВК. Крім вінницьких гумористів на фестивалі виступили команди з Черкащини, Херсонщини та Києва.

Кафедру обчислювальної техніки ВНТУ на фестивалі представляв студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Каневський Микола – капітан команди «Проспект Юності», студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ (гр.1КІ-15мс).


Команда «Проспект Юності»: Каневський Микола – другий праворуч

Свято гумору вдалося. Команди були веселими та креативними. А попереду новий сезон гумористичних талантів нашого міста. Побажаємо Миколі успіху в Чемпіонаті КВК міста Вінниці 2016 року!

 

Перемога у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Пори року-2015»

20.01.2016 09:35

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Пори року-2015».

У віковій категорії «до 30 років» переможцем конкурсу (3 місце) став вихованець студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Снопов Костянтин (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп)), керівник – професор кафедри ПЗ Романюк О.Н.

Вітаємо Костянтина з черговою перемогою!


Робота переможця конкурсу Снопова Костянтина (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп))

 

Перемога в конкурсі «ІТ-Архангельськ-2015»

30.12.2015 19:25

Підведено підсумки одного з найпрестижніших конкурсів з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ-2015».

Призове 1 місце в номінації «3D-графіка» посів студент кафедри обчислювальної техніки нашого вишу, вихованець студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ Костянтин Снопов (гр. 1КС-15м(сп)) з роботою «GarandT». Керівником переможної роботи є професор кафедри програмного забезпечення Романюк О.Н.

Переможна робота (1 місце) «Garand T» Костянтина Снопова (гр. 1КС-15м(сп))

Непогані результати показали студенти кафедри обчислювальної техніки нашого вишу й в інших номінаціях конкурсу. Так у десятку кращих увійшли: 

 • у номінації «Тривимірна векторна графіка» 6 місце посів Дмитро Гедз (гр. 2КІ-13б) з роботою «Істота на ім’я Жуйка», 8 місце посів Дмитро Гедз (гр. 2КІ-13б) з роботою «Лігво лиходія»;
 • у номінації «Web-дизайн» 4 місце з роботою «Луна» посіла Марина Колесніченко (гр. 1КС-15м(бак)), 10 місце з роботою «Скажемо НІ раку» посів Владислав Гронюк (гр.1КІ-13б).

Вітаємо наших студентів з чудовими результатами! Бажаємо нових гучних перемог!

 

Вітаємо учасників та переможців виставки!

15.12.2015 19:37

Сьогодні, 15.12.2015, на кафедрі ОТ відбулась студентська виставка результатів виконання спеціалізованих курсових проектів з "Комп'ютерної електроніки " студентів 3 курсу спеціальності "Комп'ютерна інженерія". 
Керівники проектів – д.т.н. професор Азаров О.Д. та  к.т.н., доцент Крупельницький Л.В. 

За результатами голосування переможцями виставки визнано роботи:

 • 1 місце – Кривий Д.В. Механічна рука-маніпулятора з п’ятьма ступенями свободи руху та безпровідним керуванням
 • 2 місце – Куций Д.В. Добровольська О.С. Пристрій для вимірювання тиску, температури та вологості. 
 • 3 місце – Зайцев М.О. Світлодіодний індикатор рівня звукового сигналу.

Всі учасники виставки отримали подарунки від НТЦ "Аналого-цифрові системи" ВНТУ (завідувач к.т.н., доц. Крупельницький Л.В.) - набори КМОН мікросхем, конденсаторів та резисторів.
Переможці отримали від випускника кафедри ОТ Дисюка Т. (розробник фірми "Делфі" ) Wi-Fi модуль ESP8266, набір мікросхем інтегральних таймерів NE555 та набір друкованих монтажних плат.

 

Студент кафедри ОТ – на з’їзді BEST-івців у Македонії

14.12.2015 18:04

З 21 по 29 листопада 2015 року студент 3-го кафедри обчислювальної техніки Баліцький Віталій (гр.2КІ-13б) представляв Україну в м. Скоп’є (Македонія) на всеєвропейському щорічному з’їзді тренінг-сесій beRicher16 «Raise Incomes by Cooperating Honestly with External Resources».

 
Баліцький Віталій – у першому ряду крайній ліворуч

Цей захід був організований локальною групою BEST Skopje (Best of European Students of Technology – Радою cтудентів технічних університетів Європи).

На лекційних заняттях учасники трейншопу займалися розвитком “soft skills” – так званих “м’яких” навичок. Впродовж сесій студенти здобували унікальний як теоретичний, так і практичний досвід формування індивідуальних, комунікаційних та управлінських якостей. Склад тренерів був сформований представниками Італії, Австрії, Греції та Сербії.

Окрім навчання, Віталій дізнався більше про мову, культуру та історію Македонії.

У заході взяли участь 18 учасників із 14 країн, а саме з: України, Росії, Нідерландів, Греції, Туреччини, Австрії, Молдови, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Іспанії, Італії, Сербії, Румунії та Угорщини.

Усе спілкування та навчання відбувалося англійською мовою. 

Організатори забезпечували повне харчування, проживання, освітню та культурну програму на безкоштовній основі.

Баліцький Віталій – гордість кафедри обчислювальної техніки і факультету інформаційних технологій та комп̕'ютерної інженерії, голова студентського профкому ФІТКІ, активний член Міжнародної студентської організації BEST.

Це вже не перша поїздка Віталія за кордон, де він представляє Україну і рідний виш на міжнародному рівні.

 

Спортивні перемоги студентів кафедри ОТ на Чемпіонаті області серед ВНЗ

10.12.2015 19:44

На Чемпіонаті Вінницької області серед ВНЗ з кульової стрільби збірна студентів ВНТУ виборола 2 місце! До складу збірної входить студент кафедри обчислювальної техніки Тихолаз Анатолій (гр.1КІ-14мс), який змагався у кульовій стрільбі з гвинтівки.


Тихолаз Анатолій

На Чемпіонаті Вінницької області серед ВНЗ з баскетболу збірна студентів ВНТУ також посіла 2 місце! До складу збірної входить студентка кафедри обчислювальної техніки Ніколюк Ганна (гр.2КІ-13б).


Ганна Ніколюк

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 18
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2018. Кафедра вычислительной техники.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".