Головна
RSS

Загальна інформація


Teachers

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

 • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
 • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок: (0432) 598-379.

 

 Новини
Переможці міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Понеділок, 29 лютого 2016, 06:19

Підведено підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. Серед переможців - 3 студенти кафедри обчислювальної техніки ВНТУ:

Краща програмна реалізація

 • 3 місце – Колесніченко Марина (ФІТКІ, гр.1КС-15м(бак)) 

Краща 3D-графіка

 • 3 місце – Снопов Костянтин (ФІТКІ, гр.1КС-15м(сп)) 
 • 3 місце – Гедз Дмитро (ФІТКІ, гр.2КІ-13б) 

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 

Студент кафедри обчислювальної техніки на Всеукраїнському фестивалі КВК

Неділя, 21 лютого 2016, 18:57

14 лютого 2016 року на День святого Валентина у Вінницькому міському палаці мистецтв «Зоря»  відбувся гала-концерт ХVI Всеукраїнського фестивалю КВК. Крім вінницьких гумористів на фестивалі виступили команди з Черкащини, Херсонщини та Києва.

Кафедру обчислювальної техніки ВНТУ на фестивалі представляв студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Каневський Микола – капітан команди «Проспект Юності», студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ (гр.1КІ-15мс).


Команда «Проспект Юності»: Каневський Микола – другий праворуч

Свято гумору вдалося. Команди були веселими та креативними. А попереду новий сезон гумористичних талантів нашого міста. Побажаємо Миколі успіху в Чемпіонаті КВК міста Вінниці 2016 року!

 

Перемога у Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Пори року-2015»

Середа, 20 січня 2016, 09:35

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Пори року-2015».

У віковій категорії «до 30 років» переможцем конкурсу (3 місце) став вихованець студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, студент кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Снопов Костянтин (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп)), керівник – професор кафедри ПЗ Романюк О.Н.

Вітаємо Костянтина з черговою перемогою!


Робота переможця конкурсу Снопова Костянтина (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КС-15м(сп))

 

Перемога в конкурсі «ІТ-Архангельськ-2015»

Середа, 30 грудня 2015, 19:25

Підведено підсумки одного з найпрестижніших конкурсів з комп’ютерної графіки «ІТ-Архангельськ-2015».

Призове 1 місце в номінації «3D-графіка» посів студент кафедри обчислювальної техніки нашого вишу, вихованець студії веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ Костянтин Снопов (гр. 1КС-15м(сп)) з роботою «GarandT». Керівником переможної роботи є професор кафедри програмного забезпечення Романюк О.Н.

Переможна робота (1 місце) «Garand T» Костянтина Снопова (гр. 1КС-15м(сп))

Непогані результати показали студенти кафедри обчислювальної техніки нашого вишу й в інших номінаціях конкурсу. Так у десятку кращих увійшли: 

 • у номінації «Тривимірна векторна графіка» 6 місце посів Дмитро Гедз (гр. 2КІ-13б) з роботою «Істота на ім’я Жуйка», 8 місце посів Дмитро Гедз (гр. 2КІ-13б) з роботою «Лігво лиходія»;
 • у номінації «Web-дизайн» 4 місце з роботою «Луна» посіла Марина Колесніченко (гр. 1КС-15м(бак)), 10 місце з роботою «Скажемо НІ раку» посів Владислав Гронюк (гр.1КІ-13б).

Вітаємо наших студентів з чудовими результатами! Бажаємо нових гучних перемог!

 

Вітаємо учасників та переможців виставки!

Вівторок, 15 грудня 2015, 19:37

Сьогодні, 15.12.2015, на кафедрі ОТ відбулась студентська виставка результатів виконання спеціалізованих курсових проектів з "Комп'ютерної електроніки " студентів 3 курсу спеціальності "Комп'ютерна інженерія". 
Керівники проектів – д.т.н. професор Азаров О.Д. та  к.т.н., доцент Крупельницький Л.В. 

За результатами голосування переможцями виставки визнано роботи:

 • 1 місце – Кривий Д.В. Механічна рука-маніпулятора з п’ятьма ступенями свободи руху та безпровідним керуванням
 • 2 місце – Куций Д.В. Добровольська О.С. Пристрій для вимірювання тиску, температури та вологості. 
 • 3 місце – Зайцев М.О. Світлодіодний індикатор рівня звукового сигналу.

Всі учасники виставки отримали подарунки від НТЦ "Аналого-цифрові системи" ВНТУ (завідувач к.т.н., доц. Крупельницький Л.В.) - набори КМОН мікросхем, конденсаторів та резисторів.
Переможці отримали від випускника кафедри ОТ Дисюка Т. (розробник фірми "Делфі" ) Wi-Fi модуль ESP8266, набір мікросхем інтегральних таймерів NE555 та набір друкованих монтажних плат.

 

Студент кафедри ОТ – на з’їзді BEST-івців у Македонії

Понеділок, 14 грудня 2015, 18:04

З 21 по 29 листопада 2015 року студент 3-го кафедри обчислювальної техніки Баліцький Віталій (гр.2КІ-13б) представляв Україну в м. Скоп’є (Македонія) на всеєвропейському щорічному з’їзді тренінг-сесій beRicher16 «Raise Incomes by Cooperating Honestly with External Resources».

 
Баліцький Віталій – у першому ряду крайній ліворуч

Цей захід був організований локальною групою BEST Skopje (Best of European Students of Technology – Радою cтудентів технічних університетів Європи).

На лекційних заняттях учасники трейншопу займалися розвитком “soft skills” – так званих “м’яких” навичок. Впродовж сесій студенти здобували унікальний як теоретичний, так і практичний досвід формування індивідуальних, комунікаційних та управлінських якостей. Склад тренерів був сформований представниками Італії, Австрії, Греції та Сербії.

Окрім навчання, Віталій дізнався більше про мову, культуру та історію Македонії.

У заході взяли участь 18 учасників із 14 країн, а саме з: України, Росії, Нідерландів, Греції, Туреччини, Австрії, Молдови, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Іспанії, Італії, Сербії, Румунії та Угорщини.

Усе спілкування та навчання відбувалося англійською мовою. 

Організатори забезпечували повне харчування, проживання, освітню та культурну програму на безкоштовній основі.

Баліцький Віталій – гордість кафедри обчислювальної техніки і факультету інформаційних технологій та комп̕'ютерної інженерії, голова студентського профкому ФІТКІ, активний член Міжнародної студентської організації BEST.

Це вже не перша поїздка Віталія за кордон, де він представляє Україну і рідний виш на міжнародному рівні.

 

Спортивні перемоги студентів кафедри ОТ на Чемпіонаті області серед ВНЗ

Четвер, 10 грудня 2015, 19:44

На Чемпіонаті Вінницької області серед ВНЗ з кульової стрільби збірна студентів ВНТУ виборола 2 місце! До складу збірної входить студент кафедри обчислювальної техніки Тихолаз Анатолій (гр.1КІ-14мс), який змагався у кульовій стрільбі з гвинтівки.


Тихолаз Анатолій

На Чемпіонаті Вінницької області серед ВНЗ з баскетболу збірна студентів ВНТУ також посіла 2 місце! До складу збірної входить студентка кафедри обчислювальної техніки Ніколюк Ганна (гр.2КІ-13б).


Ганна Ніколюк

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

 

Випуск магістрів кафедри ОТ

Четвер, 10 грудня 2015, 19:06

 2 грудня 2015 року кафедра обчислювальної техніки ВНТУ провела у доросле життя 14 своїх кращих випускників – магістрів.

На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ФІТКІ, студрада факультету.

З привітальним словом до випускників звернулися перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення професор Романюк О.Н., декан ФІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент Войтко В.В., завідувачі випусковими кафедрами Лужецький В.А., Гороховський О.І. Привітати магістрів прийшов випускник магістратури минулого року, працівник компанії EPAM Возний Сергій. 

 

Перемога студентки кафедри ОТ на олімпіаді з програмування та ІТ технологій

Середа, 09 грудня 2015, 06:24

 28 листопада 2015 року компанія «Delphi» та факультет комп’ютерних систем та автоматики провели олімпіаду з програмування та ІТ технологій для студентів 1-3 курсів нашого вишу. Задачі готували працівники компанії «Delphi». 

Задачі охоплювали напрямки:

 • технології програмування;
 • алгоритми;
 • тестування програмного забезпечення.

Вражаючим був призовий фонд: 

 • стипендія за 1 місце - 1500 грн/міс. впродовж 6 місяців;
 • стипендія за 2 місце - 1200 грн/міс. впродовж 6 місяців;
 • стипендія за 3 місце - 1000 грн/міс. впродовж 6 місяців.

Оскільки олімпіада викликала зацікавлення у студентів (учасниками стали понад 220 осіб), то фірма «Delphi» надала одне 1-ше місце, два 2-их місця та три 3-х місця. Крім цього, спеціальними призами були нагороджені кращі рішення в різних номінаціях, кращі роботи першокурсників та студентів, що навчаються за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста.

Приємно відмітити, що наша програмістка була серед найкращих! Перемогу здобула Катерина Грицишина (гр. 2КІ-14б) за кращий результат у номінації «Тестування програмного забезпечення». 

Усі переможці отримали грошові призи від компанії «Delphi».

Велику допомогу в організації олімпіади надали студенти-волонтери, серед яких був студент кафедри ОТ Дмитро Вініченко (гр.1КІ-15мс).

Ця олімпіада допомагає нашим студентам молодших курсів повірити в себе, перевірити свої можливості, визначити напрямки свого подальшого професійного розвитку.

Дякуємо організаторам за чудову олімпіаду, дякуємо компанії «Delphi» за чудові призи!

Вітаємо Катерину Грицишину з перемогою!

 

«Срібло» чемпіонату ВНЗ Вінниці з боротьби – у ВНТУ

Вівторок, 08 грудня 2015, 05:20

На чемпіонаті ВНЗ Вінниці з греко-римської боротьби збірна студентів ВНТУ виборола 2 місце! Змагання відбувалися 26 листопада 2015 року у СК «Колос».

 

Спортсмени ВНТУ поступились збірній ВДПУ двома очками. Команди інших вишів значно відстають від лідерів. Результати турнірної таблиці:

 • 1 місце - ВДПУ 238 оч.
 • 2 місце - ВНТУ 236 оч.
 • 3 місце - ВТЕІ 162 оч.
 • 4 місце - ВНМУ 155 оч.
 • 5 місце - ВНАУ 138 оч.

До складу збірної ВНТУ входять три студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, які здобули призові місця в індивідуальному заліку:

 • Олег Арабський (гр.2КІ-15) — 3 місце;
 • Денис Кучмей (гр.1КІ-15) — 3 місце.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

 

Перемога студентів кафедри обчислювальної техніки на Міжнародному конкурсі з робототехніки в Молдові

Неділя, 06 грудня 2015, 22:34

18-21 листопада 2015 року у Технічному Університеті Молдови (м.Кишенів) відбувся IV Міжнародний конкурс з робототехніки "Earth Rover 2015". У ньому взяли участь команди з Молдови, Румунії та України. Вінницький національний технічний університет представляла збірна команда факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії нашого вишу, у складі якої – два студенти кафедри обчислювальної техніки:

Дмитра Кривого (гр. 2КІ-13б) – teamlider, розробника програмного та апаратного забезпечення;

Тетяни Салтикової (гр. 1КІ-15мс) – дизайнера та розробника презентаційних матеріалів;

Тема роботи нашої команди була "Робо Хеловін". Це шість робототехнічних механізмів, що поєднувалися між собою, тобто одні могли керувати іншими. Основною була РобоРука – це пристрій, що побудований на сучасному мікроконтролері та з влаштованим Bluetooth каналом. Також нашими студентами було представлено музичну шкатулку, що грала музику з флешки та інтерпретувалазвук у розряди високовольтного джерела. Крім того, було і відеосупроводження – це саморобний проектор, що відтворював певне відео з карти пам'яті. 

Поле для змагань роботів

Були ще два роботи, один міг пересуватися по заданій лінії та керуватися з телефона та інший, що був виконаний у формі зомбі на каретці (для розкриття заданої теми конкурсу). Була також пара електричних хеловінських кабаків з генераторами диму та одноплатний комп'ютер інтел Едісон, котрий постив картинки з камери у твіттер. 

Наші студенти чудово виступили на престижному міжнародному конкурсі з робототехнічних змагань,  посіли 3 місце!

Збірна команда студентів ФІТКІ з керівником Месюрою В.І. отримала дипломи переможців

Вітаємо наших талановитих студентів з перемогою!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 17
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2017. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".