УВАГА!

На кафедрі ОТ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,

прийом 25 осіб на денну форму навчання

Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок:

 

 Корисні посиланняЖурнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Спортивні перемоги студента з кафедри обчислювальної техніки

Неділя, 26 лютого 2017, 00:00

27 – 28 січня 2017 рокув Запоріжжі проходив командний кубок України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих.

image001

Команда Вінницької області посіла 3-тє загальнокомандне місце. До складу команди входить студент факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету, кандидат в майстри спорту Олександр Недоснований(група 1КІ-16мс).

image003

17-19 лютого 2017 рокуу Сумах проходив Чемпіонат України з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді, де команда Вінницької області, до складу якої входить Олександр, посіла 3-тє загальнокомандне місце.

Олександр Недоснований успішно навчається на 1-му курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженнерії зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» на кафедрі обчислювальної техніки, є старостою групи 1КІ-16мс, переможцем конкурсів з комп’ютерної графіки, учасником науково-технічних конференцій та конкурсу стартапів Sikorsky Challenge.

Вітаємо Олександра з перемогою!

Пишаємося успіхами нашого студента!

 

Студентка кафедри ОТ посіла перше місце у змаганнях з шахів!

Субота, 25 лютого 2017, 00:00

21-23 лютого 2017 рокуу ВНТУ відбулися змагання з шахів серед збірних команд факультетів в рамках Спартакіади ВНТУ.

Кожна із семи команд була представлена трьома учасниками (2 хлопці + 1 дівчина).

У результаті напруженої боротьби, яка зберігалась до останньої партії з різницею в півочка, перемогуотримала команда факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, до складу якої входить третьокурсниця з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія»  Катерина Грицишина (група 1КІ-14б).

image001

Вітаємо Катю з перемогою!

 

Випуск магістрів

П'ятниця, 24 лютого 2017, 00:00

2 лютого 2017 року Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії провів у доросле життя своїх кращих випускників – магістрів ФІТКІ.

На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ФІТКІ, студрада факультету.

З привітальним словом до випускників звернулися декан ФІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент ВойткоВ.В., завідувач кафедрою програмного забезпечення Пєтух А.М., заступник завідувача кафедрою обчислювальної техніки Крупельницький Л.В.

Декан ФІТКІ Азаров О.Д. Заступник декана ФІТКІ Войтко В.В.

 

Зав. кафедрою ПЗ Пєтух А.М. та заступник зав. кафедрою ОТ Крупельницький Л.В.

Привітати магістрів прийшли наші випускники: випускник магістратури з кафедри комп’ютерних наук Юрій Левченко та випускник магістратури з кафедри програмного забезпечення Юрій Постовий.

Випускники  магістратури  ФІТКІ  минулих  років  Юрій Постовий та  Юрій Левченко

Студрада ФІТКІ підготувала чудовий концерт.Серед цьогорічних випускників 12 магістрів отримали червоні дипломи:

Спеціальність «Системи штучного інтелекту»:

Валентин Зубко (стипендіат Президента України),

Олександр Кулик (стипендіат Президента України),

Роман Джадан (учасник науково-технічних конференцій)/

Спеціальність «Програмне забезпечення систем»:

Анастасія Вінницька (учасниця і переможниця міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій, увійшла в сотню кращих студентів України і отримала стипендію за програмою Zavtra.ua, стажувалася за кордоном в Швеції і Португалії),

Тетяна Доценко (учасниця і переможниця міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій),

Ася Костельна (учасниця і переможниця багатьох міжнародних конкурсів з КГ та ІТ-технологій, автор кількох наукових публікацій, стажувалася за кордоном в Швеції і Португалії),

Олександра Орлівська (переможниця багатьох міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій),

Максим Паламарчук (учасник і переможець міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій, стажувався за кордоном в Швеції і Португалії),

Олексій Рикачевський (учасник науково-технічних конференцій, автор кількох наукових публікацій),

Наталія Сетнік (багаторазовий переможець міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій).

Магістри у мантіях і конфедератках отримали дипломи. Вітаємо їх з цією важливою подією, бажаємо успіхів та нових професійних перемог!

Пишаємося нашими випускниками!

Вручення дипломів магістрам спеціальності «Програмне забезпечення систем»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Системи штучного інтелекту»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Комп’ютерні  системи та мережі»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

 

Студент з кафедри обчислювальної техніки — переможець Всеукраїнських змагань з багатоборства

Четвер, 23 лютого 2017, 00:00

В Одесі пройшли Всеукраїнські змагання на призи олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства.

image001

Студент факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету з кафедри обчислювальної техніки Олександр Недоснований(група 1КІ-16мс)  виборов 1-е місце!

Олександр успішно навчається на першому курсі за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, є старостою групи 1КІ-16мс, захоплюється програмуванням, є учасником Всеукраїнських конкурсів з ІТ-проектів та переможцем Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки.

image003

Олександр Недоснований активно займається спортом, є кандидатом в майстри спорту.

Вітаємо Олександра з гучною перемогою та бажаємо нових спортивних здобутків!

 

Штандарт ФІТКІ

Четвер, 29 грудня 2016, 00:00

Вперше створено офіційний штандарт Факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ

img 2652

Ідея дизайну штандарту - декан факультету О.Д.  Азаров
 
Творча реалізація - заступник завідувача кафедри обчислювальної техніки Л.В. Крупельницький, заступник декана В.В. Войтко, завідувач кафедри захисту інформації В.А.Лужецький, заступники декана С.А.Кирилащук, О.К.Колесницький.

 

img 2662

 

Основна перемога кожного - упевненність у своїх силах!

Вівторок, 27 грудня 2016, 00:00

27 грудня 2016 року на кафедрі обчислювальної техніки ВНТУ відбулася виставка практичних результатів курсового проектування з дисципліни "Комп'ютерна електроніка" групи 1КІ-14б. Керівники проектів - проф. Азаров О.Д., доц. Крупельницький Л.В.. За результатами таємного голосування відвідувачів виставки за набраною кількістю балів визначено переможців (таблиця). Подарунки пережцям підготував доцент кафедри Цирульник С.М. 


2

 

Переможцями виставки стали студенти : 

1 

Чирва Павло, Грабовський Євген, Моторнюк Дмитро,Станішевський Дмитро, Берко Станіслав,Шевчук Олександр, Грицишина Катерина,Процюк Владислав,Хлиповка Денис,Гудименко Олександр,Куш Ярослав, Осипчук Сергій, Лисак Дмитро.

3 4  
5 6  
7

9

 
 

Запрошуємо на виставку

Понеділок, 26 грудня 2016, 00:00

unnamed

 

 

Інноваційна розробка MYCO Band набуває популярності

Середа, 07 грудня 2016, 00:00

MYCO Band схожий на фітнес трекінг браслет. У момент рукостискання браслет передає контактні дані за частку секунди. Потому інформація миттєво потрапляє в аккаунт соціальної мережі MYCO.

image001

Тиждень тому офіційно запустили нову українську ділову соціальну мережу. MYCO Network — це конкурент LinkedIN. Вона географічно структурована, різниться чітким поділом фахівців і компаній за індустріями, а також орієнтацією на заходи типу конференцій і виставок.

MYCO Band розробила група з десяти вінницьких програмістів, серед яких студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету, зокрема четвертокурсник кафедри обчислювальної техніки Дмитро Кривий (гр.2КІ-13б). Це комерційна розробка на замовлення одеського бізнесмена. Права на цю розробку належать компанії MYCO Solitions (Одеса).

«Фітнес трекінгів є безліч. Ми ж розробили систему, яка дає змогу обмінюватись контактами. Аналогів такому немає. Йдете на конференцію, досить мати лише такий браслет, а носити паперові візитівки уже зайве. Ви візитівки роздаєте людям, з якими зацікавлені у партнерстві, але далеко не факт, що вони потому їх не загублять», — говорить Дмитро Кривий.

image002

Гаджет, який до неймовірності спрошує бізнес-знайомства, виготовлений із м’якого пластику, всередині нього містяться мікросхеми. Носити браслет зручно. До речі, при втраті smart браслету вся інформація захищена. Та й при рукостисканні за власником залишається право прийняти чи відхилити запит.

Варто зауважити, що при створенні MYCO Band вінницькі програмісти використовували власні розробки, запатентовані в Україні.

А Дмитро Кривий – багаторазовий переможець всеукраїнських і міжнародних ІТ-конкурсів. Хлопець має цілу низку унікальних винаходів. Він створив пов’язку, яка допомагає незрячим людям безпечно ходити містом, навігаційний корсет для бійців АТО, робота-помічника для людей, прикутих до ліжка, «розумні» штори, піролізну піч, має також кілька енергозберігаючих проектів.

Зі своїми винаходaми Діма вже побувaв нa конкурсaх у 15 крaїнaх.

Вітаємо Дмитра з успіхом! Бажаємо нових креативних ідей та гучних перемог!

 

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ «ЗОЛОТІ ФАРБИ ОСЕНІ-2016»

П'ятниця, 02 грудня 2016, 00:00

Підведено підсумки ІІ Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Золоті фарби осені-2016». Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримала перемоги у номінаціях «2D-графіка» та «3D-графіка» у віковій категорії 16-21 рік. Керівниками переможних робіт є перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк і заступник декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Переможцями міжнародного конкурсу стали студенти з кафедри обчислювальної техніки:

1 місце Олександр Недоснований (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс);

1 місце Ілля Телець (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс).

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо нових творчих успіхів!

 

Перемога студентів з кафедри обчислювальної техніки на Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів

Четвер, 01 грудня 2016, 00:00

Студенти з кафедри обчислювальної техніки четвертокурсник Дмитро Кривий(гр.2КІ-13б) та другокурсник Роман Лановий(гр.1КІ-15б) стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу інноваційних проектів «Agro challenge – 2016», який проходив восени в Київській політехніці.

Agro challenge – це конкурс інноваційних проектів, створений для залучення уваги до аграрного потенціалу країни, пошуку актуальних та прогресивних рішень з метою підвищення ефективності агропромислового комплексу України. Цілі конкурсу – заохочення талановитої молоді, яка володіє підприємницьким талантом, відбір перспективних інноваційних проектів та сприяння у їх комерціалізації.

Дмитро Кривий презентував на конкурсі 2 своїх нових проекти: «HandPlax» – безпровідну клавіатуру-рукавичку, що здатна полегшити взаємодію людини з машиною і розширити можливості контролю вцілому та «Plantator Plus» – смарт систему для сільського господарства, що дозволить зменшити затрати/збитки від недотримання параметрів обробітку зернових культур.

Роман Лановий захищав на конкурсі свою розробку розумного плуга, який за визначеними параметрами забезпечує оптимальні режими оранки.

image001 image003

              Дмитро Кривий (гр.2КІ-13б)                               Роман Лановий (гр.1КІ-15б)

Обидва наші студенти отримали високу оцінку журі і перемогу в спеціальній номінації CreditAgricoleBank.

Як фіналісти конкурсу «Agro challenge – 2016» Дмитро Кривий та Роман Лановий презентували свої розробки на фестивалі інноваційних проектів «SikorskyChallenge2016».

Вітаємо Дмитра і Романа з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

 

Cтудент з кафедри ОТ – переможець Всеукраїнських змагань із комп’ютерної графіки та програмування IT-Revolution’16

Середа, 30 листопада 2016, 00:00

Понад 136 заявок, 50 учасників і лише 11 переможців, серед яких є студенти ВНТУ з кафедри обчислювальної техніки.

Змагання із комп’ютерної графіки та програмування IT-Revolution’16 об’єднали талановитих студентів різних університетів Вінниці, Львова, Києва, Запоріжжя, Хмельницького, Харкова та Кропивницького.

Організатором змагань IT-Revolution є вінницький осередок постійно зростаючої, некомерційної, неполітичної організації BEST (Рада студентів технічних університетів Європи). Наша організація нараховує 95 локальних груп у 33 країнах Європи, більше ніж 3600 студентів залучені до щоденного розвитку нашої організації та майже мільйон студентів брали участь у наших заходах.

Учасники IT-Revolution’16 змагалися у 4 різних категоріях (Mobile game, 2D-Graphics, 3D Graphics та Web), у кожній із яких визначали лише одну команду-переможця.

Щоб потрапити в число тих, хто матиме змогу позмагатися за перемогу, кожна команда повинна була виконати тестове завдання, яке підтвердило б рівень кваліфікації, й менше половини зареєстрованих учасників успішно пройшли цей етап та отримали можливість спробувати свої сили в 24-годинному марафоні з програмування та дизайну в Креативному просторі Артинов.

У категорії 3D-Graphics перемогу виборола команда з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Spiced Jackals у складі четвертокурсника з кафедри обчислювальної техніки Дмитра Гедза (гр.2КІ-13б) та четвертокурсника з кафедри комп’ютерних наук Олега Досужія(гр.2КН-13б).

image001

Вітаємо переможців та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

До нових зустрічей на IT-Revolution’17!

Андрій Ковальчук, студент кафедри обчислювальної техніки

з групи 1КІ-15мс ВНТУ,

член Local BEST Group Vinnytsia 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 22
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2019. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".