УВАГА!

На кафедрі ОТ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,

прийом 25 осіб на денну форму навчання

Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок:

 

 Корисні посиланняЖурнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Студент кафедри обчислювальної техніки – призер Універсіади області з легкої атлетики

Понеділок, 08 травня 2017, 00:00

У квітні 2017 року відбулися змагання з важкої атлетики серед ВНЗ ІІІ-IV р.а. за програмою Універсіади області. Команда ВНТУ посіла 2 місце. До складу збірної команди нашого університету входить студент 2-го курсу ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Максим Ващук(гр.1КІ-15б). В індивідуальному графіку Максим посів 4 місце.

image001

Максим Ващук – другий праворуч

Вітаємо Максима та бажаємо нових спортивних досягнень!

 

Студент кафедри ОТ на Всеукраїнському форумі студентів політехнічних університетів у Миколаєві

Понеділок, 08 травня 2017, 00:00

Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка» 26-28 квітня 2017 року провів Всеукраїнський форум студентів політехнічних університетів.

На Форумі розглядалися результати наукових досліджень з прикладної механіки, автомобільного транспорту, комп’ютерних наук, кібербезпеки.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти з факультету машинобудування та транспорту, факультетукомп'ютерних систем іавтоматики та факультетуінформаційних технологій та комп'ютерної інженерії.

Учасники Форуму презентували результати власних інноваційних, наукових, технічних досліджень.

З кафедри обчислювальної техніки участь у Форумі взяв Роман Лановий(студент 2-го курсу, гр.1КІ-15б).

Роман отримав грамоту за оригінальність наукової роботи та спеціальний приз від журі і спонсорів.

 

forum

Вітаємо Романа з перемогою та бажаємо йому нових творчих успіхів і плідної наукової роботи!

 

Студент з кафедри обчислювальної техніки виграв Кубок Вінницької області з веслування на байдарках

Субота, 06 травня 2017, 00:00

У квітні 2017 року відбувся Кубок Вінницької області з веслування на байдарках. Третьокурсник факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ з кафедри обчислювальної техніки Олександр Шевчук(гр.1КІ-14б) виборов 1 місцена дистанції к-1 500 метрів.

image001

Олександр Шевчук (гр.1КІ-14б)

Вітаємо Олександра з перемогою!

 

Супер перемога студентів кафедри ОТ у Болгарії

Вівторок, 25 квітня 2017, 00:00

У м. Хасково в Болгарії відбувся конкурс з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів». На конкурс було подано 1626 робіт з різних країн: Болгарії, Румунії, України, Індонезії, Македонії, Росії, Чехословакії, Іспанії, Казахстану, Чорногорії.

Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ підготувала на конкурс низку робіт. Вихованці студії отримали 14 медалей. Це гучна перемога наших студентів на міжнародному рівні! Роботи переможців розміщені на білбордах у парку міста Хасково, тож з творчими роботами наших студентів мають змогу познайомитися пересічні мешканці міста.

  • У номінації «Комп’ютерний малюнок»

серед студентів переможцями стали 2 студенти з кафедри обчислювальної техніки ВНТУ:

бронзова медаль Дмитро Гедз (гр.2КІ-13б),

бронзова медаль Ілля Телець (гр.1КІ-16мс).

  • У номінації «Колаж»

серед студентів переможцем став студент з кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Олександр Недоснований (гр.1КІ-16мс), отримавши золоту медаль.

111

Робота переможця конкурсу Олександра Недоснованого (кафедра ОТ)

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

 

Спортивні перемоги з студентів-тенісистів з кафедри ОТ

Понеділок, 03 квітня 2017, 00:00

29 березня 2017 року у спортивному залі кафедри фізвиховання відбулась Першість ВНТУ серед студентів і викладачів з настільного тенісу.

1 місце і золоту медаль у жіночому розряді виборола першокурсниця ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Юліанна Дищук(гр. 1КІ- 16б).

image004

Гарні результати у змаганнях серед чоловіків показав п’ятикурсник ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Вадим Панченко(ФІТКІ, 1КІ-16сп).

image002

Вітаємо наших тенісистів!

 

Переможці університетської олімпіади з системного програмування

Четвер, 30 березня 2017, 00:00

У Вінницькому національному технічному університеті відбулася олімпіада з системного програмування. Олімпіаду провела кафедра обчислювальної техніки. Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії показали найкращі результати.

image001

Вітаємо переможців олімпіади:

1 місце - Куш Ярослав(гр.1КІ-14б);

2 місце - Душко Ірина(гр.1КІ-15б);

3 місце - Ващук Максим(гр.1КІ-15б).

 

Ярмарок вакансій студента ФІТКІ в Берлінському технічному університеті

Вівторок, 21 березня 2017, 00:00

Студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчисювальної техніки (гр. 2КІ-13б) Віталій Баліцький, відвідав столичний ярмарок вакансій в Німеччині як співорганізатор у рамках співпраці студентських організацій BEST та Bonding.

Розповідає Віталій:

Мені випала щаслива нагода взяти участь та допомогти в проведенні  одного з найбільших ярмарків вакансій Берліну. Приймаюча організація Bonding дуже схожа за своєю структурою та напрямками діяльності на BEST (Board of European Students of Technology), і є незалежною, неполітичною та некомерційною студентською організацією технічних вузів Німеччини, що має на меті навчати студентів інженерних наук та сприяти їх подальшому працевлаштуванню. Ця мета в основному втілюється в ярмарках вакансій, які студенти проводять щороку в кожному місті, де існує осередок організації. Крім того, вони організовують відвідування компаній, презентацію компаній, круглі столи з компаніями та безліч тренінгів, спрямованих на розвиток професійних навичок, та багато іншого. Всі ці заходи є безкоштовними для студентів-учасників. Основним джерелом фінансування є велика кількість компаній, які зацікавлені в отриманні кваліфікованих працівників та всебічно розвинутої молоді.

image001

В ярмарку вакансій в Берлінському технічному університеті взяли участь 83  компанії. Захід організовували 38 членів організації Bonding, які з’їхалися з усіх 12 локальних осередків Німеччини, та 5 співорганізаторів з BEST для додаткової допомоги та обміну досвідом. Для такої великої кількості партнерів захід проходив протягом двох днів: щодня було представлено по сорок компаній. Стенди компаній розмістили на чотирьох поверхах центрального залу будівлі найбільшого корпусу Берлінського технічного університету. По всій  території університету були розвішані вказівники, плакати та банери. Ближче до місця подій стояли інфостійки, де люди в синіх футболках запрошували до ярмарку абсолютно всіх перехожих: будь то студент чи будь-хто зацікавлений в тому, що відбувається. Люди в синіх футболках - то були організатори.  Саме так ми виділялися з величезного натовпу студентів та представників компаній, аби підтримувати зв’язок у двосторонньому порядку та не втрачати з поля зору один одного, так як нові завдання та питання виникали щохвилини. Навіть другого дня я все ще не досить впевнено відчував себе на чужій, просто величезній, території, і лише такий дрес-код рятував мене від вічних блукань сходами та коридорами.

image003

Під час події відбувалося дуже багато розіграшів призів, найактивніші отримували подарунки від компаній та організаторів. Поряд із зонами для спілкування та залами для презентацій компаній були і зони відпочинку, де кожен міг насолодитися безкоштовним напоєм та випічкою, які робились на місці, пограти з друзями в настільний футбол чи просто перепочити пару хвилин та з новими силами продовжити свій тур.

image005

Сильно вразила злагодженість та серйозність підходу колег до проведення цієї мега-події. Студенти показали рівень справжніх професіоналів з багаторічним досвідом в організації заходу.

Задля досягнення кращої комунікації використовувалися рації. Це був єдиний, сповнений багатофункціональними компонентами, механізм, який працював безперебійно. Саме так я на власному досвіді зміг відчути німецьку якість та надійність.

image007

Надихнувшись роботою та спілкуванням із людьми такого рівня, сподіваюся використати отриманий досвід та допомогти покращити Ярмарок Кар’єри, який щорічно організовує BEST у ВНТУ.
Цього року такий проходитиме 4 квітня. Тому не втрачайте нагоди та приходьте на наш ярмарок, де компанії самі чекатимуть на вас.

Студент 4-го курсу ФІТКІ

з кафедри обчислювальної техніки

Віталій Баліцький (гр.2КІ-13б)

 

Студентка з кафедри обчислювальної техніки – чемпіонка області з баскетболу

Понеділок, 20 березня 2017, 00:00

13 березня 2017 року відбулась фінальна гра української студентської баскетбольної Ліги Вінниччини.

Впродовж півроку — із жовтня 2016 року і аж до березня 2017 року проходили змагання обласної студентської баскетбольної Ліги — студентського Чемпіонату області серед чоловічих та жіночих команд за програмою Універсіади Вінниччини.

Наша жіноча студентська команда на першому етапі впевнено переграла 5 команд навчальних закладів Вінниці та вийшла в супер фінал змагань.

У фінальній грі, яка відбулася 13 березня у спортивній залі Вінницького педуніверситету, наші дівчата зустрілись із господарями — збірною ВДПУ.

Баскетболістки ВНТУ впевнено переграли педагогів з рахунком 69:46 і команда нашого університету стала Чемпіоном СБЛ Вінниччини.

До складу зіркової жіночої баскетбольної збірної ВНТУ входить студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки  Ганна Ніколюк(гр. 2 КІ-13б).

image001

Ганна Ніколюк – у першому ряду крайня праворуч

Попереду у збірної студентської команди ВНТУ зональні змагання Універсіади України, котрі відбудуться у квітні 2017 року у місті Рівне.

Побажаємо Ані успіхів і нових перемог!

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ

Вівторок, 14 березня 2017, 00:00

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та компютерної графіки. Серед переможців студентка з кафедри обчислювальної техніки ВНТУ.

Тетяна Салтикова (кафедра ОТ, гр. 1КІ-15мс) посіла 2 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)».

image002

Вітаємо Таню з перемогою!

 

Перемога студента з кафедри обчислювальної техніки на березневому Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Інтербриг»

Неділя, 05 березня 2017, 00:00

Отримано перші результати березневого Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг». Свої роботи на Конкурс подали слухачі студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Переможцем у номінації «Комп’ютерна графіка» став студент ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Богдан Войт (гр.1КІ-15мс), який посів 1 місце. Богдан успішно навчається на 2-му курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста. Ще в технікумі захопився комп’ютерною графікою, а, ставши студентом Вінницького національного технічного університету, удосконалює свої вміння, займаючись у студії комп’ютерної графіки. 

image002

Вітаємо Богдана з перемогою!

 

Студент з кафедри ОТ став дипломантом Всеукраїнського фестивалю Ліги Сміху

Середа, 01 березня 2017, 00:00

Команда "Вінничка" стала дипломантом ІІІ Всеукраїнського фестивалю Чемпіонату України з гумору «Ліга Сміху». В складі команди грав студент зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» з кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Микола Каневський(гр.1КІ-15мс).

           image004            

Микола Каневський

Учасниками фестивалю були 168 команд, які поділили на три групи: лауреати, дипломанти і учасники.

Вибороти відзнаку «дипломант» було непросто. Але наші веселі, винахідливі та кмітливі студенти впоралися з цим завданням.

image006

Вітаємо Миколу і бажаємо нових творчих злетів, побільше гумору і перемог у майбутньому !

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 22
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2019. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".