Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок:

 

 Корисні посиланняЖурнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Ярмарок вакансій студента ФІТКІ в Берлінському технічному університеті

Вівторок, 21 березня 2017, 00:00

Студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчисювальної техніки (гр. 2КІ-13б) Віталій Баліцький, відвідав столичний ярмарок вакансій в Німеччині як співорганізатор у рамках співпраці студентських організацій BEST та Bonding.

Розповідає Віталій:

Мені випала щаслива нагода взяти участь та допомогти в проведенні  одного з найбільших ярмарків вакансій Берліну. Приймаюча організація Bonding дуже схожа за своєю структурою та напрямками діяльності на BEST (Board of European Students of Technology), і є незалежною, неполітичною та некомерційною студентською організацією технічних вузів Німеччини, що має на меті навчати студентів інженерних наук та сприяти їх подальшому працевлаштуванню. Ця мета в основному втілюється в ярмарках вакансій, які студенти проводять щороку в кожному місті, де існує осередок організації. Крім того, вони організовують відвідування компаній, презентацію компаній, круглі столи з компаніями та безліч тренінгів, спрямованих на розвиток професійних навичок, та багато іншого. Всі ці заходи є безкоштовними для студентів-учасників. Основним джерелом фінансування є велика кількість компаній, які зацікавлені в отриманні кваліфікованих працівників та всебічно розвинутої молоді.

image001

В ярмарку вакансій в Берлінському технічному університеті взяли участь 83  компанії. Захід організовували 38 членів організації Bonding, які з’їхалися з усіх 12 локальних осередків Німеччини, та 5 співорганізаторів з BEST для додаткової допомоги та обміну досвідом. Для такої великої кількості партнерів захід проходив протягом двох днів: щодня було представлено по сорок компаній. Стенди компаній розмістили на чотирьох поверхах центрального залу будівлі найбільшого корпусу Берлінського технічного університету. По всій  території університету були розвішані вказівники, плакати та банери. Ближче до місця подій стояли інфостійки, де люди в синіх футболках запрошували до ярмарку абсолютно всіх перехожих: будь то студент чи будь-хто зацікавлений в тому, що відбувається. Люди в синіх футболках - то були організатори.  Саме так ми виділялися з величезного натовпу студентів та представників компаній, аби підтримувати зв’язок у двосторонньому порядку та не втрачати з поля зору один одного, так як нові завдання та питання виникали щохвилини. Навіть другого дня я все ще не досить впевнено відчував себе на чужій, просто величезній, території, і лише такий дрес-код рятував мене від вічних блукань сходами та коридорами.

image003

Під час події відбувалося дуже багато розіграшів призів, найактивніші отримували подарунки від компаній та організаторів. Поряд із зонами для спілкування та залами для презентацій компаній були і зони відпочинку, де кожен міг насолодитися безкоштовним напоєм та випічкою, які робились на місці, пограти з друзями в настільний футбол чи просто перепочити пару хвилин та з новими силами продовжити свій тур.

image005

Сильно вразила злагодженість та серйозність підходу колег до проведення цієї мега-події. Студенти показали рівень справжніх професіоналів з багаторічним досвідом в організації заходу.

Задля досягнення кращої комунікації використовувалися рації. Це був єдиний, сповнений багатофункціональними компонентами, механізм, який працював безперебійно. Саме так я на власному досвіді зміг відчути німецьку якість та надійність.

image007

Надихнувшись роботою та спілкуванням із людьми такого рівня, сподіваюся використати отриманий досвід та допомогти покращити Ярмарок Кар’єри, який щорічно організовує BEST у ВНТУ.
Цього року такий проходитиме 4 квітня. Тому не втрачайте нагоди та приходьте на наш ярмарок, де компанії самі чекатимуть на вас.

Студент 4-го курсу ФІТКІ

з кафедри обчислювальної техніки

Віталій Баліцький (гр.2КІ-13б)

 

Студентка з кафедри обчислювальної техніки – чемпіонка області з баскетболу

Понеділок, 20 березня 2017, 00:00

13 березня 2017 року відбулась фінальна гра української студентської баскетбольної Ліги Вінниччини.

Впродовж півроку — із жовтня 2016 року і аж до березня 2017 року проходили змагання обласної студентської баскетбольної Ліги — студентського Чемпіонату області серед чоловічих та жіночих команд за програмою Універсіади Вінниччини.

Наша жіноча студентська команда на першому етапі впевнено переграла 5 команд навчальних закладів Вінниці та вийшла в супер фінал змагань.

У фінальній грі, яка відбулася 13 березня у спортивній залі Вінницького педуніверситету, наші дівчата зустрілись із господарями — збірною ВДПУ.

Баскетболістки ВНТУ впевнено переграли педагогів з рахунком 69:46 і команда нашого університету стала Чемпіоном СБЛ Вінниччини.

До складу зіркової жіночої баскетбольної збірної ВНТУ входить студентка факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри обчислювальної техніки  Ганна Ніколюк(гр. 2 КІ-13б).

image001

Ганна Ніколюк – у першому ряду крайня праворуч

Попереду у збірної студентської команди ВНТУ зональні змагання Універсіади України, котрі відбудуться у квітні 2017 року у місті Рівне.

Побажаємо Ані успіхів і нових перемог!

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ

Вівторок, 14 березня 2017, 00:00

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та компютерної графіки. Серед переможців студентка з кафедри обчислювальної техніки ВНТУ.

Тетяна Салтикова (кафедра ОТ, гр. 1КІ-15мс) посіла 2 місце у номінації «Краща 2D-растрова графіка (фотомонтаж)».

image002

Вітаємо Таню з перемогою!

 

Перемога студента з кафедри обчислювальної техніки на березневому Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки «Інтербриг»

Неділя, 05 березня 2017, 00:00

Отримано перші результати березневого Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «Інтербриг». Свої роботи на Конкурс подали слухачі студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Переможцем у номінації «Комп’ютерна графіка» став студент ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Богдан Войт (гр.1КІ-15мс), який посів 1 місце. Богдан успішно навчається на 2-му курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста. Ще в технікумі захопився комп’ютерною графікою, а, ставши студентом Вінницького національного технічного університету, удосконалює свої вміння, займаючись у студії комп’ютерної графіки. 

image002

Вітаємо Богдана з перемогою!

 

Студент з кафедри ОТ став дипломантом Всеукраїнського фестивалю Ліги Сміху

Середа, 01 березня 2017, 00:00

Команда "Вінничка" стала дипломантом ІІІ Всеукраїнського фестивалю Чемпіонату України з гумору «Ліга Сміху». В складі команди грав студент зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» з кафедри обчислювальної техніки ВНТУ Микола Каневський(гр.1КІ-15мс).

           image004            

Микола Каневський

Учасниками фестивалю були 168 команд, які поділили на три групи: лауреати, дипломанти і учасники.

Вибороти відзнаку «дипломант» було непросто. Але наші веселі, винахідливі та кмітливі студенти впоралися з цим завданням.

image006

Вітаємо Миколу і бажаємо нових творчих злетів, побільше гумору і перемог у майбутньому !

 

Спортивні перемоги студента з кафедри обчислювальної техніки

Неділя, 26 лютого 2017, 00:00

27 – 28 січня 2017 рокув Запоріжжі проходив командний кубок України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих.

image001

Команда Вінницької області посіла 3-тє загальнокомандне місце. До складу команди входить студент факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету, кандидат в майстри спорту Олександр Недоснований(група 1КІ-16мс).

image003

17-19 лютого 2017 рокуу Сумах проходив Чемпіонат України з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді, де команда Вінницької області, до складу якої входить Олександр, посіла 3-тє загальнокомандне місце.

Олександр Недоснований успішно навчається на 1-му курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженнерії зі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» на кафедрі обчислювальної техніки, є старостою групи 1КІ-16мс, переможцем конкурсів з комп’ютерної графіки, учасником науково-технічних конференцій та конкурсу стартапів Sikorsky Challenge.

Вітаємо Олександра з перемогою!

Пишаємося успіхами нашого студента!

 

Студентка кафедри ОТ посіла перше місце у змаганнях з шахів!

Субота, 25 лютого 2017, 00:00

21-23 лютого 2017 рокуу ВНТУ відбулися змагання з шахів серед збірних команд факультетів в рамках Спартакіади ВНТУ.

Кожна із семи команд була представлена трьома учасниками (2 хлопці + 1 дівчина).

У результаті напруженої боротьби, яка зберігалась до останньої партії з різницею в півочка, перемогуотримала команда факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, до складу якої входить третьокурсниця з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія»  Катерина Грицишина (група 1КІ-14б).

image001

Вітаємо Катю з перемогою!

 

Випуск магістрів

П'ятниця, 24 лютого 2017, 00:00

2 лютого 2017 року Факультет інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії провів у доросле життя своїх кращих випускників – магістрів ФІТКІ.

На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі, адміністрація ФІТКІ, студрада факультету.

З привітальним словом до випускників звернулися декан ФІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент ВойткоВ.В., завідувач кафедрою програмного забезпечення Пєтух А.М., заступник завідувача кафедрою обчислювальної техніки Крупельницький Л.В.

Декан ФІТКІ Азаров О.Д. Заступник декана ФІТКІ Войтко В.В.

 

Зав. кафедрою ПЗ Пєтух А.М. та заступник зав. кафедрою ОТ Крупельницький Л.В.

Привітати магістрів прийшли наші випускники: випускник магістратури з кафедри комп’ютерних наук Юрій Левченко та випускник магістратури з кафедри програмного забезпечення Юрій Постовий.

Випускники  магістратури  ФІТКІ  минулих  років  Юрій Постовий та  Юрій Левченко

Студрада ФІТКІ підготувала чудовий концерт.Серед цьогорічних випускників 12 магістрів отримали червоні дипломи:

Спеціальність «Системи штучного інтелекту»:

Валентин Зубко (стипендіат Президента України),

Олександр Кулик (стипендіат Президента України),

Роман Джадан (учасник науково-технічних конференцій)/

Спеціальність «Програмне забезпечення систем»:

Анастасія Вінницька (учасниця і переможниця міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій, увійшла в сотню кращих студентів України і отримала стипендію за програмою Zavtra.ua, стажувалася за кордоном в Швеції і Португалії),

Тетяна Доценко (учасниця і переможниця міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій),

Ася Костельна (учасниця і переможниця багатьох міжнародних конкурсів з КГ та ІТ-технологій, автор кількох наукових публікацій, стажувалася за кордоном в Швеції і Португалії),

Олександра Орлівська (переможниця багатьох міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій),

Максим Паламарчук (учасник і переможець міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій, стажувався за кордоном в Швеції і Португалії),

Олексій Рикачевський (учасник науково-технічних конференцій, автор кількох наукових публікацій),

Наталія Сетнік (багаторазовий переможець міжнародних конкурсів з КГ, автор кількох наукових публікацій).

Магістри у мантіях і конфедератках отримали дипломи. Вітаємо їх з цією важливою подією, бажаємо успіхів та нових професійних перемог!

Пишаємося нашими випускниками!

Вручення дипломів магістрам спеціальності «Програмне забезпечення систем»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Системи штучного інтелекту»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Комп’ютерні  системи та мережі»


Вручення дипломів магістрам спеціальності «Безпека інформаційних і комунікаційних систем»

 

Студент з кафедри обчислювальної техніки — переможець Всеукраїнських змагань з багатоборства

Четвер, 23 лютого 2017, 00:00

В Одесі пройшли Всеукраїнські змагання на призи олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства.

image001

Студент факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету з кафедри обчислювальної техніки Олександр Недоснований(група 1КІ-16мс)  виборов 1-е місце!

Олександр успішно навчається на першому курсі за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, є старостою групи 1КІ-16мс, захоплюється програмуванням, є учасником Всеукраїнських конкурсів з ІТ-проектів та переможцем Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки.

image003

Олександр Недоснований активно займається спортом, є кандидатом в майстри спорту.

Вітаємо Олександра з гучною перемогою та бажаємо нових спортивних здобутків!

 

Штандарт ФІТКІ

Четвер, 29 грудня 2016, 00:00

Вперше створено офіційний штандарт Факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ

img 2652

Ідея дизайну штандарту - декан факультету О.Д.  Азаров
 
Творча реалізація - заступник завідувача кафедри обчислювальної техніки Л.В. Крупельницький, заступник декана В.В. Войтко, завідувач кафедри захисту інформації В.А.Лужецький, заступники декана С.А.Кирилащук, О.К.Колесницький.

 

img 2662

 

Основна перемога кожного - упевненність у своїх силах!

Вівторок, 27 грудня 2016, 00:00

27 грудня 2016 року на кафедрі обчислювальної техніки ВНТУ відбулася виставка практичних результатів курсового проектування з дисципліни "Комп'ютерна електроніка" групи 1КІ-14б. Керівники проектів - проф. Азаров О.Д., доц. Крупельницький Л.В.. За результатами таємного голосування відвідувачів виставки за набраною кількістю балів визначено переможців (таблиця). Подарунки пережцям підготував доцент кафедри Цирульник С.М. 


2

 

Переможцями виставки стали студенти : 

1 

Чирва Павло, Грабовський Євген, Моторнюк Дмитро,Станішевський Дмитро, Берко Станіслав,Шевчук Олександр, Грицишина Катерина,Процюк Владислав,Хлиповка Денис,Гудименко Олександр,Куш Ярослав, Осипчук Сергій, Лисак Дмитро.

3 4  
5 6  
7

9

 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 19
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2019. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".