Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок: (0432) 598-379.

 

Корисні посиланняЖурнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Перемога студента-п’ятикурсника в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки на тему «Пори року — 2014»

Вівторок, 17 лютого 2015, 07:44

Підведено підсумки престижного Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки на тему: «Пори року-2014». Студент 5-го курсу спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі» Костянтин Снопов зайняв на конкурсі 1 місце. Костя захоплюється 3D-графікою і має багато перемог на міжнародних конкурсах. Він допомагає студентам молодших курсів і школярам на заняттях у Студії комп’ютерної графіки та веб-дизайну опановувати основи 3D-моделювання.


Конкурсна робота «Мовчазний свідок» Костянтина Снопова (гр. 1КІ-14сп)

Вітаємо Снопова Костю та його керівника – професора Романюка О.Н. з черговою перемогою!

 

Перемога студентів кафедри обчислювальної техніки в XVII Міжнародному конкурсі комп’ютерної графіки і художнього фото (Зірковий проект)

Середа, 24 грудня 2014, 09:34

Підведено підсумки XVII Міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки і художнього фото (Зірковий проект) (Росія). Студенти кафедри обчислювальної техніки ВНТУ отримали 8 дипломів переможця!

Таблиця результатів

XVII Міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки і художнього фото (Зірковий проект)

Лауреат I ступеня Лауреат II ступеня
Кучер Юрій (гр.2КІ-12б)
2 диплома І ст. + 1 диплом ІІст.
Тохтунов Андрій (гр.1КІ-14м)
Гедз Дмитро (гр.2КІ-13б)
Бондарець Дмитро (гр.2КІ-12б)
Добровольська Оксана (гр.1КІ-13б)
Снопов Костянтин (гр.1КІ-14сп)

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 

Перемога студентів кафедри обчислювальної техніки в Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка»

П'ятниця, 19 грудня 2014, 14:10

Студенти напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» здобули гучну перемогу в Росії – у Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка». Олімпіада проводилася в м. Магнітогорськ в Челябінській області Росії. В ній взяли участь студенти з Росії, України, Білорусії, Казахстану. Олімпіада проходила дистанційно протягом 4 годин.

У номінації «Моделювання віртуальної реальності» (3D Max), яка включає розробку тривимірного або анімованого (тривимірного) об’єкта чи анімаційної заставки на задану тему, у десятку переможців увійшли:

  • 1 місцеКостянтин Снопов (гр.1КІ-14сп)
  • 8 місцеДмитро Гедз (гр.2КІ-13б)

Вітаємо наших студентів-переможців з гучною перемогою!

 

Президентський фонд Леоніда Кучми нагородив кращих молодих інноваторів

Вівторок, 09 грудня 2014, 07:14

Переможців Всеукраїнських конкурсів інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» та «Intel-Техно Україна 2014» привітав Президентський фонд «Україна».

Пов’язати науковців і бізнес, щоб інноваційні проекти молодих розробників працювали - головна мета конкурсу. Для Президентського Фонду «Україна» не менш важливо, щоб молоді винахідники реалізовували свій інтелектуальний потенціал саме в нашій державі. Тому переможцям конкурсу були виділені кошти на продовження наукових досліджень.

Студент 2-го курсу нашого інституту напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б) на розвиток своїх проектів отримав гранд від фонду Кучми в розмірі 5 000 грн.


Зустріч за круглим столом

 

Одужувати воїну-танкісту з Харківщини допомогають вінничани

П'ятниця, 21 листопада 2014, 12:16

На початку вересня цього року у Вінницький військово-медичний санаторій потрапив з дуже важким пораненням 22-річний воїн-танкіст – Віктор Домбровський. Родом з Краснограду, що на Харківщині.

У збройні сили пішов добровільно, перевівшись на заочне відділення будівельного факультету. Навесні вже дослужував та готувався до захисту магістерської роботи. Коли почалася АТО, його частина виступила на захист Незалежної України.

Військова спеціальність Віктора – механік-водій танку Т64-БМ «Булат». Коли їх підрозділ повернувся на місце дислокації із завдання, а танкісти полишили машини, - полетіли ракети ворожих «Градів». Хто ховався від обстрілу під гусеницями – тих вже не стало… Віктор залишився на броні та отримав складні поранення у живіт.

Першу невідкладну операцію зробили у Харкові, далі переправили у нашу Вінницю – тут найкращі умови та лікарі. Після другої операції з’явилась надія на життя та одужання, незважаючи на складність поранень. Ось тут і знадобилась допомога вінничан – допомагали небайдужі вінничани – лікарі, персонал санаторію, волонтери. Вчасно долучились із матеріальною допомогою і співробітники кафедри обчислювальної техніки та центру «АЦ-системи» Вінницького національного технічного університету.

Ще два місяці Віктор у себе вдома відновлювався, поряд з батьками та молодшими братом і сестрою, і готувався до третьої операції. Ця операція тривала більше 5 годин і була надзвичайно складною, навіть для вінницьких професіоналів-медиків. І знову Віктору допомагають Бог, вінничани та вінницька земля! І вже не надія, а впевненість в доброму майбутньому для нашого захисника!

У планах Віктора – закінчити університет, переїхати жити у Вінницю. А ще він хотів би повернутися добровольцем на фронт в ім’я своїх друзів-воїнів та заради нашої України.

 

Перемоги Дмитра Кривого на Всеукраїнських конкурсах «Sikorsky Challenge 2014» та «Intel-Техно Україна 2014»

П'ятниця, 24 жовтня 2014, 14:21

15-16 жовтня 2014 р. у виставковому залі Наукового парку «Київська політехніка» журі конкурсу «Sikorsky Challenge 2014» оцінювало 22 проекти фіналістів. Серед фіналістів Конкурсу свій проект захищав студент 2-го курсу нашого інституту напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б).

До складу журі входили відомі науковці, представники благодійних фондів і венчурного бізнесу з кількох країн. Робота розпочалася зі вступного слова ректора НТУУ «КПІ» академіка НАН України Михайла Згуровського, який після привітання учасників передав управління подальшою роботою голові журі – відомому IT-фахівцю і бізнес-тренеру, засновнику і керівнику інноваційного технологічного бізнес-інкубатора «Be Next IT» Ігорю Пеєру (Ізраїль).

 

Вітаємо нового кандидата наук

Середа, 22 жовтня 2014, 15:31
Кафедра обчислювальної техніки щиро вітає Трояновську Тетяну Іванівну із затвердженням ДАК України рішення про присвоєння їй наукового ступеня кандидата наук! Бажаємо подальших творчих успіхів.
 

Вітаємо ювіляра Олександра Івановича Гороховського, якому 29 вересня 2014 року виповнилось 60 років

Вівторок, 23 вересня 2014, 20:29

gorohovskyiЩиро вітаємо директора центру підвищення кваліфікації з сучасних комп'ютерних технологій доцента кафедри Гороховського Олександра Івановича з 60 – річним ювілеєм.

Хай всміхається Вам доля, як калина в лузі,
Завжди будуть поруч з Вами щирі, вірні друзі.
Хай сонце сіяє, хай серце співає,
Хай смуток до хати дороги не знає.
Довгих Вам літ, що здоров`ям буяють,
Усі ми сердечно бажаєм.
Бажаєм добра й удачі без ліку,
Міцного здоров`я й довгого віку,
Миру й злагоди світлої в хаті,
Днів, що найбільше щастям багаті.

 

Вітаємо Василя Петровича з Днем народження

Вівторок, 23 вересня 2014, 20:29


Щиро вітаємо нашого викладача Семеренка Василя Петровича з Днем народження.

 

Довгих Вам літ, що здоров`ям буяють,
Усі ми сердечно бажаєм.
Бажаєм добра й удачі без ліку,
Міцного здоров`я й довгого віку,
Миру й злагоди світлої в хаті,
Днів, що найбільше щастям багаті.

 

Оновлення лабораторій кафедри

Вівторок, 23 вересня 2014, 20:22

lab base22 вересня 2014 року лабораторна база кафедри ОТ поповнилась обладнанням фірми Texas Instruments (ТІ) США. Завдяки організаційним зусиллям завідувача кафедри Азарова О. Д. та доцента Крупельницького Л. В. безкоштовно отримано 10 зразків лабораторних стендів ASLK PRO в рамках співробітництва між ВНТУ та ТІ.

Впровадження лабораторних стендів планується у лабораторні роботи з дисциплін: «Комп’ютерна електроніка», «Комп’ютерна схемотехніка», «Лінійні інтегральні схеми», «Аналого – цифрова техніка». Впровадження в навчальний процес розпочато в рамках спеціалізованих курсових проектів в групах 1КІ–12б та 2КІ–12б.

Детальніше про лабораторні модулі дивіться на сайті Texas Instruments: http://www.ti.com/tool/aslkpro

 

Нова спеціальність "Системне програмування"

Вівторок, 23 вересня 2014, 10:49

Колектив кафедри обчислювальної техніки під керівництвом завідувача кафедри Азарова О. Д. займається розробкою ліцензійної справи зі спеціальності 8.05010202 «Системне програмування» на основі базової вищої освіти за напрямом підготовки 6.050102 «Комп’ютерна інженерія».

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 Наступна > Кінець >>

Сторінка 16 з 18
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2018. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".