Головна
RSS

Загальна інформація


Teachers

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок: (0432) 598-379.

 

 Новини
Переможці другого міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Середа, 04 березня 2015, 14:03

Підведено підсумки другого Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів. Студенти напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» отримали чергові перемоги в номінації «Краща 3D-графіка»:

1 місцеСнопов Костянтин (1КІ-14сп)
3 місцеГедз Дмитро (2КІ-13б)

Вітаємо з перемогою!

 

Перемога Дмитра Кривого у Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2015»

Понеділок, 02 березня 2015, 07:39

18-20 лютого 2015 року проведено ІІ етап ХІV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2015», національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2015» та Всеукраїнський фестиваль роботів «Robo Ideas 2015».

Наш талановитий студент 2-го курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий подав на конкурс два проекти:

 

Проект Дмитра Кривого «Теплий дім усім» переміг на університетському конкурсі з енергозбереження

Середа, 25 лютого 2015, 07:11

У ВНТУ Наукове товариство студентів та аспірантів провело конкурс науково-технічних ідей з напрямку «Енергозбереження». В конкурсі взяли участь студенти та аспіранти усіх інститутів нашого університету. Серед них був і студент нашої кафедри — Дмитро Кривий. Який отримав за свій проект «Теплий дім усім» диплом І ступеня та винагороду в розмірі 500 грн.

Вітаємо Дмитра з перемогою!

 

Комп’ютерна інженерія – як музика та астрономія!

Четвер, 19 лютого 2015, 15:00

Випускник кафедри обчислювальної техніки – люди різні, працюють у різних галузях, навіть, у досить несподіваних. Володимир Закерничний ще зовсім недавно, у своєму дипломному проекті “Розробка цифрового програмованого процесора для обробки звукових сигналів” під керівництвом доцента Крупельницького Л.В. створив цифровий аудіопроцесор, який і демонстрував на захисті. Очевидно, Володимиру найбільш подобались навчальні курси з комп’ютерної електроніки, схемотехніки, програмування мікроконтролерів, цифрового оброблення сигналів. А ще – музика, яку не тільки слухав, але й сам створював.

Питання працевлаштування в класичному сенсі у Володимира Ігоровича не виникало – зміг сам забезпечити себе і роботою, і заробітком від улюбленої справи. Наразі займається розробкою і виготовленням оригінальних професійних музичних пристроїв – звукових ефектів: як аналогових, так і на основі DSP процесорів, MIDI та CV синтезаторів, а також комутаторів. В асортименті існують як серійні пристрої так і розроблені індивідуально.

Зовнішнім дизайном займається Катерина Дідик яка є також випускницею ВНТУ та отримує другу вищу освіту з спеціальністі «художня графіка». Ознайомитись із пристроями,а також подивитись описання з фото та відео можна на сторінці у sentimentalbob.

Є ще у Володимира й інше захоплення – астрономія. Для багатьох з нас буде великою несподіванкою, що у Вінниці створюють аматорські високофункціональні телескопи. Вони працюють на основі стандартизованної ASCOM платформи. Сумісні з різноманітним професійним софтом, який дозволяє працювати ,як автономно так і за допомогою віддаленого доступу. Для отримання зображення використовуються сучасні саморобні фотокамери на основі CCD-матриць, і з TEC-охолодженням та швидкісним інтерфейсом На фото – одна з розробок В.І.Закерничного та астрофотографія, знята ним «просто з балкону» (з сайту астроклуб) У цьому місяці вийшло також декілька астрономічних журналів в якому можна прочитати інтерв'ю з Володимиром: на сайті Астронет (на ст. 30) чи у ВК.

 

Наш випускник: програмування і електроніка – невід’ємні!

Середа, 18 лютого 2015, 08:46

Нерідко чуєш вислів – «я апаратник, а до програмування хисту немає». Або, частіше, – «я тільки програміст, а щодо електроніки ні на крок!». 
Це дуже невірно! У справжнього інженера і науковця повинен бути цілісний погляд на нашу спеціальність – комп’ютерну інженерію.


Про що свідчить і недавній випускник кафедри – Тарас Вікторович Дисюк, інженер з якості програмного забезпечення ТОВ «Делфі». Він у своїй роботі і в хобі успішно поєднує і програмування і електроніку.

Погляньте, хоча б на його ретро-годинник на вакуумних індикаторах!
 Або на його нову інтернет-сторінку, де дані цифрового сенсора температури виводяться в реальному часі. Планується виведення і іншої інформації про погоду в нашому місті.
 Тарас Вікторович не забуває і про підтримку кафедри – нещодавно передав 2 аматорських осцилографа у користування студентам, які займаються власними науковими дослідженнями під керівництвом професора Азарова О.Д., доцентів Крупельницького Л.В. та Гарнаги В.А..

 

Перемога нашого студента у конкурсі з енергозбереження

Середа, 18 лютого 2015, 08:05

У ВНТУ відбувся конкурс науково-технічних ідей з енергозбереження. Студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий отримав за свій проект 1 місце і винагороду в розмірі 500 грн. Вітаємо Діму з черговою перемогою!

 

Результати XVIII Міжнародного конкурсу «Зірковий проект»

Середа, 18 лютого 2015, 07:48

Завершився XVIII Міжнародний конкурс комп’ютерної графіки «Зірковий проект». Студенти напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» отримали 2 дипломи переможців!

  • Лауреат II ступеня Дмитро Гедз (гр.2КІ-13б)
  • Лауреат III ступеняКостянтин Снопов (гр.1КІ-14сп)

Вітаємо наших дипломантів і бажаємо їм нових творчих успіхів!

 

Перемога студента-п’ятикурсника в Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки на тему «Пори року — 2014»

Вівторок, 17 лютого 2015, 07:44

Підведено підсумки престижного Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки на тему: «Пори року-2014». Студент 5-го курсу спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі» Костянтин Снопов зайняв на конкурсі 1 місце. Костя захоплюється 3D-графікою і має багато перемог на міжнародних конкурсах. Він допомагає студентам молодших курсів і школярам на заняттях у Студії комп’ютерної графіки та веб-дизайну опановувати основи 3D-моделювання.


Конкурсна робота «Мовчазний свідок» Костянтина Снопова (гр. 1КІ-14сп)

Вітаємо Снопова Костю та його керівника – професора Романюка О.Н. з черговою перемогою!

 

Перемога студентів кафедри обчислювальної техніки в XVII Міжнародному конкурсі комп’ютерної графіки і художнього фото (Зірковий проект)

Середа, 24 грудня 2014, 09:34

Підведено підсумки XVII Міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки і художнього фото (Зірковий проект) (Росія). Студенти кафедри обчислювальної техніки ВНТУ отримали 8 дипломів переможця!

Таблиця результатів

XVII Міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки і художнього фото (Зірковий проект)

Лауреат I ступеня Лауреат II ступеня
Кучер Юрій (гр.2КІ-12б)
2 диплома І ст. + 1 диплом ІІст.
Тохтунов Андрій (гр.1КІ-14м)
Гедз Дмитро (гр.2КІ-13б)
Бондарець Дмитро (гр.2КІ-12б)
Добровольська Оксана (гр.1КІ-13б)
Снопов Костянтин (гр.1КІ-14сп)

Вітаємо наших студентів з перемогою!

 

Перемога студентів кафедри обчислювальної техніки в Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка»

П'ятниця, 19 грудня 2014, 14:10

Студенти напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» здобули гучну перемогу в Росії – у Міжнародній студентській олімпіаді «Вектор 3D + графіка». Олімпіада проводилася в м. Магнітогорськ в Челябінській області Росії. В ній взяли участь студенти з Росії, України, Білорусії, Казахстану. Олімпіада проходила дистанційно протягом 4 годин.

У номінації «Моделювання віртуальної реальності» (3D Max), яка включає розробку тривимірного або анімованого (тривимірного) об’єкта чи анімаційної заставки на задану тему, у десятку переможців увійшли:

  • 1 місцеКостянтин Снопов (гр.1КІ-14сп)
  • 8 місцеДмитро Гедз (гр.2КІ-13б)

Вітаємо наших студентів-переможців з гучною перемогою!

 

Президентський фонд Леоніда Кучми нагородив кращих молодих інноваторів

Вівторок, 09 грудня 2014, 07:14

Переможців Всеукраїнських конкурсів інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» та «Intel-Техно Україна 2014» привітав Президентський фонд «Україна».

Пов’язати науковців і бізнес, щоб інноваційні проекти молодих розробників працювали - головна мета конкурсу. Для Президентського Фонду «Україна» не менш важливо, щоб молоді винахідники реалізовували свій інтелектуальний потенціал саме в нашій державі. Тому переможцям конкурсу були виділені кошти на продовження наукових досліджень.

Студент 2-го курсу нашого інституту напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б) на розвиток своїх проектів отримав гранд від фонду Кучми в розмірі 5 000 грн.


Зустріч за круглим столом

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 Наступна > Кінець >>

Сторінка 14 з 17
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2017. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".