Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок: (0432) 598-379.

 

 Новини
Наші студенти у Мінську на Міжнародній конференції IE Venture Day Eastern Europe and Central Asia

Середа, 29 квітня 2015, 06:35

Як переможець Міжнародного конкурсу Золотий байт студент 2-го курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б) та студент ФКСА Петро Величко 23-25 квітня 2015 року стали учасниками Міжнародної конференції IE Venture Day Eastern Europe and Central Asia у м. Мінськ (Білорусь). Поїздку фінансувала запрошуюча сторона.

Захід проходив в англомовному форматі. Доповіді англомовних спікерів світового рівня, обговорення новітніх наукових досягнень, спілкування з провідними науковцями, винахідниками, фахівцями ІТ-галузі стало набуттям безцінного досвіду для наших талановитих студентів. А цікаві екскурсії залишили багато незабутніх вражень.

 

Перемога у «Золотому байті»

П'ятниця, 24 квітня 2015, 08:09
 

18-19 квітня 2015 року у Києві відбувся фінал престижного Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт». Українські студенти на фіналі презентували понад 60 цікавих проектів. Серед фіналістів був і наш талановитий студент з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр.2КІ-13б) з проектом «Project TASTEN», який присвячено розробці комунікаційно-інформаційних пристроїв та наручного годинника з функцією керування жестами. Проект складається з 3-х пристроїв, що використовують обчислювальні потужності мобільного телефону та можуть працювати як в комплексі, так і окремо.

У складній інтелектуальній боротьбі Дмитро Кривий виборов ІІІ місце.

 

Вітаємо Діму з черговою перемогою!

 

Колектив кафедри обчислювальної техніки вітає з ювілеєм Олексія Дмитровича Азарова, якому 23 квітня 2015 року виповнилось 65 років

Середа, 22 квітня 2015, 23:35

В цей день ми всім колективом хочемо сказати Вам, дорогий Олексію Дмитровичу, найприємніші слова. 

Бути керівником - мистецтво і щоденна складна робота. Ви справляєтеся з цією стратегічною і тактичною справою! Зичимо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!
Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, на серці - добре і сонячно від людської вдячності. 

Вічної молодості Вашій душі, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

 

Відрядження в Туреччину - міф чи реальність?

П'ятниця, 17 квітня 2015, 19:56

П’ятеро студентів ВНТУ довели, що це можливо! Серед них студентка напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Євгенія Зеленська (1КІ-14м). Делегація відвідала Туреччину з важливою місією — участь у Регіональних зборах Південно-Східного регіону BEST (South-East Regional Meeting).


Делегати з ВНТУ з головними організаторами зборів

 

Результати XIХ міжнародного конкурсу «Зірковий проект»

Четвер, 16 квітня 2015, 11:48

Завершився XIХ Міжнародний конкурс комп’ютерної графіки «Зірковий проект». Студенти кафедри обчислювальної техніки отримали 3 дипломи лауреата!

  • Лауреат I ступеняПавло Костюк (гр. 2КІ-13б)
  • Лауреат II ступеняКостянтин Снопов (гр. 1КІ-14сп)
  • Лауреат II ступеняДмитро Гедз (гр. 2КІ-13б)


Робота переможця конкурсу Павла Костюка (гр. 1КІ-11б) «Ящірка», виконана в 3D-графіці

Вітаємо наших дипломантів і бажаємо їм нових творчих успіхів!

 

Перемога двох студентів кафедри в заочному турі ІХ творчого конкурсу «ІТ-Весна» (Оренбург)

Вівторок, 14 квітня 2015, 19:47

Підведено підсумки заочного туру ІХ творчого конкурсу з комп’ютерної графіки «ІТ-весна» (Оренбург). Переможцями стали два студенти кафедри ОТ.

У номінації «анімаційний ролик» переміг Костянтин Снопов (гр. 1КІ-14сп) з роботою «Flower clock».

У номінації «комп’ютерна графіка» в категорії «3D статична графіка» переможцем став Дмитро Гедз (гр. 2КІ-13б) з роботою «Новорічна атмосфера».

Вітаємо наших студентів і бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

 

Снопов Костянтин – переможець Фіналу Міжнародного конкурсу ІТ-робіт серед студентів і школярів «Дебют дизайну» (Казахстан)

Вівторок, 14 квітня 2015, 19:12

9 квітня 2015 року відбувся Фінал Міжнародного конкурсу ІТ-робіт серед студентів і школярів «Дебют дизайну». Фінал проходив в онлай режимі відеоконференції на двох площадках: у Міжнародному центрі APTECH (Казахстан) та у Вінницькому національному технічному університеті.

Переможцем Конкурсу в номінації «3D графіка» став студент спеціалітету кафедри ОТ Снопов Костянтин (гр. 1КІ-14сп) – 1 місце (керівник – професор Романюк О.Н.).

Вітаємо з перемогою!

 

Вітаємо Михайла Діденка з призначенням президентської стипендії!

П'ятниця, 10 квітня 2015, 07:02

Відповідно до Указу Президента України від 4 квітня 2015 року № 200/2015 «Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2015 рік» студенту нашої кафедри факультету, майстру гончарства та художньої кераміки Михайлу Діденку (група 2КІ-10) призначено на 2015 рік стипендію Президента України для молодих майстрів народного мистецтва.

alt

Михайло є членом об’єднання керамістів Вінниччини «Коло». І ще будучи студентом, уже викладач — веде гурток у Вінницькому міському палаці школярів, де колись сам навчався таємницям гончарства. Він завсідник університетських мистецьких аматорських виставок. На нинішній, котра була приурочена до XLIV науково-технічної конференції ВНТУ, представив дивовижні власні гончарні вироби, засвідчивши свою високу професійність. 

У власних роботах майстер використовує елементи і стилізації з народної творчості та трипільські мотиви. Оскільки до нашого часу дійшли унікальні зразки трипільського посуду, скіфської зброї, рушники та писанки різних часів — це все дає велике поле для роздумів та творчих пошуків.


Оригінал на сайті газети «Імпульс».

 

Перше місце з баскетболу

Середа, 08 квітня 2015, 06:53

Збірна студентська дівоча команда Вінницького національного технічного університету з баскетболу виборола перше місце на ХІІ літній Універсіаді серед ВНЗ Вінниччини. У змаганні брали участь 5 баскетбольних команд вишів області.

До складу команди нашого університету входить студентка ФІТКІ з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Ганна Ніколюк (гр. 2КІ-13б).

Попереду на команду чекає нове випробування – участь в Універсіаді України у Києві з 11 по 14 травня. Бажаємо нашим баскетболісткам цікавої гри та перемоги!

 

Магістрант кафедри ОТ отримав диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Середа, 08 квітня 2015, 06:40

У Вінницькому національному технічному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

Загалом на конкурс надійшло 123 роботи з 50 ВНЗ держави. Високофахова конкурсна комісія, яку склали лише доктори технічних наук, професори і досвідчені кандидати технічних наук, доценти, прискіпливо і неупереджено вивчила доробки конкурсантів.

Потому на другому, вирішальному етапі цих інтелектуальних наукових змагань — на підсумковій науково-практичній конференції виступило 39 студентів із 23 ВНЗ. Їх разом з науковими керівниками запросили до ВНТУ на очний тур конкурсу, де перед журі і своїми юними колегами вони мали самі довести наукову потрібність і досконалість своїх проектів.

До речі, конкурсанти представили 20 робіт, результати яких запатентовано.

Робота підсумкової конференції проходила у двох секціях: «Інформатика» та «Обчислювальна техніка та автоматизація».Секція «Інформатика» проводила свою роботу на базі кафедри обчислювальної техніки. Науковці, що оцінювали роботу конкурсантів – це провідні викладачі кафедри, роботу комісії очолив заступник голови галузевої конкурсної комісії доктор технічних наук, професор Азаров Олексій Дмитрович.

Михайло Діденко, студент групи 14м виступав з доповіддю «Цифрова система фіксації і високоточного відтворення аналогових сигналів на основі надлишкового ЦАП», керівник Азаров О.Д. та був нагороджений дипломом ІІ ступеня.

Тематика робіт стосувалась досить широкого і актуального проблематичного спектру — оцінка якості програмного забезпечення; дослідження багатопроцесорної системи підвищеної надійності на базі персонального обчислювального кластера; розробка програми реалізації візуального представлення планарних графів; кіберфізична система "Cyber Physical System - Traffic Control", тощо.

Усі учасники представляли доповідь у вигляді презентації із використанням мультимедійного проектора. Далі вони відповідали на запитання членів журі конкурсу, захищаючи під час дискусії основні положення своєї наукової роботи та демонструючи вміння відстоювати власну точку зору.

Але крім наукових дискусій учасники конкурсу мали можливість проводити дискусії і творчі, вони знайомитися із культурними цінностями гостинної Вінницької землі, ділилися враженнями, накопичували спогади. Зокрема наші гості відвідали Вінницький краєзнавчий музей, Свято-Преображенский кафедральный собор, музей-усадьбу ім. М.І. Пирогова.

 

Політехівський десант в Інтелі

Середа, 08 квітня 2015, 06:34

Доброго ранку, шановний Олексій Дмитрович!

З усією сім’єю ми були цього літа в Україні, в Літині.

Цього року у нас з моїми одногрупниками була зустріч - 10 років після закінчення університету. І мені вдалося на неї потрапити. Згадували рідну кафедру, ходили до стін політеху. Але літо - час відпусток і нам не вдалося зустріти викладачів. Бачилися тільки із Захарченком Сергієм Михайловичем.

В Україні я пробув усе літо і один місяць осені. Допомагав брату з роботою та інші домашні клопоти, то ж час летів швидко. Доречі, хотів заїхати до Вас на дачу. Якось над нею пролітав, і не один раз цим літом. У мене двумісний мотодельтаплан, я вже дельтапланеризмом займаюся довгенько, то можливо Ви мене в небі і бачили, просто не знали, що то я. У мене в Україні залишився цей двумісний мотодельтаплан і, чесно кажучи, я за ним тут у США вже скучив. Планую побудувати ще одного, щоб був і тут.

В США роботи в мене були різні, але я давно цікавився Інтелом. Ця думка мене не покидала з самого початку нашого перебування тут. Було декілька інтерв'ю і не вдавалося мені туди ніяк пробитися. Одним не подобалася моя вимова і знання англійської, іншим ще щось. Але це було два роки тому. А останнім часом надійшло одразу дві пропозиції, від однієї відмовився, а на іншу погодився, тому зараз працюю в Інтелі. У моєму відділі працює два російськомовних співробітника. Їх вік десь до 50-ти років. І взагалі в команді я чи ненаймолодший, хоча є ще декілька американців мого віку.

Якось напишу більш детально про свою лабораторію і прототипи, над якими ми проводимо тести. Зараз на озброєння поступили планшети Intel Skylake з процесорами i7 6th generation.

До листа прикріплю декілька фоток. Знайшов ще фотку, де Ви мені вручали диплом. І також одну сімейну.

Передавайте привіт усій кафедрі від нашої невеличкої сімейки.

Дякую усім викладачам, які трудилися і терпіли нас, таких невгамовних, і дали нам путівку в життя.

P.S Декілька з моїх одногрупників поїхали декілька місяців тому з Києва в Англію. Їм запропонували ПМЖ і непогані позиції в м. Leeds, Great Britain. Вони повиїжджали з сім'ями. Загальна команда більше 30 чоловік(з дружинами і дітьми). Майже усі з нашого ВНТУ.

Ванкувер, штат Вашингтон
Олександр Марчук

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 Наступна > Кінець >>

Сторінка 13 з 18
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2018. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".