Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

 • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
 • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок: (0432) 598-379.

 

 Новини
Переможці Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки і веб-дизайну

Неділя, 21 червня 2015, 06:48

17 червня 2015 року у Вінницькому національному технічному університеті відбулося святкове нагородження переможців Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки і веб-дизайну. Студія з веб-дизайну і комп’ютерної графіки, що працює на факультеті інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, у 2014 році отримала понад 400 перемог на Міжнародних конкурсів близького та далекого зарубіжжя.

Рожева зала університету (ауд. 222ГНК) була переповнена учасниками та гостями заходу. Серед вихованців студії є студенти нашого університету та школярі, які вивчають у студії основи роботи з графічними редакторами й планують у подальшому продовжити навчання в нашому виші.

Переможців міжнародного рівня привітали ректор ВНТУ професор Грабко Володимир Віталійович, проректор з наукової роботи Павлов Сергій Володимирович, перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, керівник студії з веб-дизайну і комп’ютерної графіки Романюк Олександр Никифорович та заступник декана ФІТКІ, працівник студії Войтко Вікторія Володимирівна.

Переможцями Міжнародних конкурсів у 2014 році стали 8 студентів кафедри обчислювальної техніки, вихованців студії:

 1. Костянтин Снопов (гр. 1КІ-14сп)
 2. Дмитро Гедз (гр. 2КІ-13б)
 3. Павло Костюк (гр.1КІ-11б)
 4. Кучер Юрій (гр.2КІ-12б)
 5. Бондарець Дмитро (гр.2КІ-12б)
 6. Добровольська Оксана (гр.1КІ-13б)
 7. Тохтунов Андрій (гр.1КІ-14м)
 8. Кривошея Олексій (гр. 1КІ-14сп)

Наші студенти прославляють Україну та рідний виш на світовому рівні. Багато хто з названих переможців став призером кількох престижних конкурсів. Тож студенти отримали цілий букет грамот, дипломів і медалей.

gedz-diplomas 

Ще раз вітаємо наших талановитих студентів та їх наукових керівників з високими досягненнями. Бажаємо їм успіхів, натхнення, нових гучних перемог!

Фотозвіт заходу.

 

Студент кафедри обчислювальної техніки вчився створювати стартап-проекти у Сан-Франциско

Субота, 20 червня 2015, 07:48

Після конкурсу «Топ 10 молодих учених України» студент другого курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро отримав запрошення на Міжнародну науково-практичну  конференцію “Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco” (США). Там Дмитро мав змогу повчитися в успішних людей створювати власні стартап-проекти та презентувати свої розробки міжнародним суддям. 

Конференція проходила у червні в Сан-Франциско. Україна вперше брала участь у цьому заході. Ініціаторами поїздки стали організація “Horizon Capital” та фонд “Western NIS enterprise fund”. Саме за їх підтримки 15 молодих вчених з України та Молдови отримали можливість цілий тиждень повчитися в успішних стартаперів світового рівня, завести нові перспективні знайомства, «засвітитися» на ринку ідей, побувати в мальовничому місті Сан-Франциско, відвідати цікаві заходи та музеї, покращити всій рівень англійської, пожити в комфортабельному готелі, політати літаком міжконтинентального класу. І все це - абсолютно безкоштовно! 

Подорож до Америки нашого студента Дмитра Кривого розпочалася 1 червня 2015 року. Група молодих науковців зібралася у Києві. Переночували в готелі і 2 червня з Борисполя полетіли літаком у Франкфурт (Німеччина), де з аеропорту міжконтинентального значення на велетенському чотирьохтурбінному літаку Airbus 320 полетіли в Сан-Франциско. Політ тривав близько 11 годин (відстань – понад 8000 кілометрів). У кріслах літака були влаштовані монітори, USB джерела живлення, тому скучати не доводилося: готувалися до презентації, переглядали бортові камери літака, дивилися фільми. 

2 червня прибули до Сан-Франциско, там поселилися в готелі «Best Western Hotel». На витрати учасникам щоденно видавали по 60 доларів, яких цілком вистачало на власні потреби, вдавалося навіть зекономити.

3 червня знайомилися з містом Сан-Франциско, відвідували екскурсії, відпочивали та готувалися до конференції. 

4 та 5 червня була активна робота на Міжнародних конференціях. Наймасштабніша з них, “Open AIR conference”, вразила ґрунтовністю доповідей та перспективною новизною ідей. Відвідали також музей комп’ютера та прокаталися на залізниці “CalTrain”, яка є досить дорогою, проте комфортабельною: вагони обладнані кондиціонером та зручними двох’ярусними сидіннями.

Популярним транспортом у Сан-Франциско є велосипеди. З ними навіть у потяг можна заходити (там є спеціально обладнані стоянки для велосипедів). По місту велосипедистів також досить багато. Стоянки для велосипедів – повсюду. 

6 та 7 червня наші молоді науковці працювали на конференції “Thiele foundation summit”, на якій доповідали ідеї своїх успішних проектів відомі світові стартапери. Саме тут 7 червня Дмитро Кривий мав можливість демо-спічу - презентував власний проект, який отримав високу оцінку журі серед сотні інших стартап-проектів. Там Дмитро отримав пропозиції співпраці з зарубіжними інвесторами з Австрії.

8 та 9 червня були екскурсійними днями. Наші науковці відвідали офіс Google, Стенфордський університет та гіпермаркет електроніки. 

10 червня група науковців відлетіла додому.

Вітаємо Дмитра Кривого з цікавим досвідом міжнародної інноваційної діяльності. Бажаємо Дмитру успіхів, креативних ідей та нових перемог!

 

Студент кафедри ОТ на олімпіаді HARD & SOFT у Сучаві в Румунії

П'ятниця, 19 червня 2015, 06:17

17-24 травня 2015 року у Сучаві (Румунія) проходила щорічна олімпіада з робототехніки – Тhe 22nd Edition of The International Computers Contest for Students HARD & SOFT Suceava 2015.

Олімпіада проходила у форматі командних змагань. Командам дається абстрактне і творче завдання на ІТ тематику. За 5 днів команда повинна надати професійному журі кінцевий продукт своєї розробки. Використовувати можна і потрібно все: від баз даних, серверних мов програмування, до асемблера мікроконтролерів, паяння транзисторів і свердління дірок в текстоліті. Олімпіада передбачає комплексний підхід до поєднання апаратно-програмного забезпечення у процесі створення власного робототехнічного пристрою.

Наш університет на олімпіаді представляла команда кращих ІТ-шників факультету ІТКІ та факультету КСА, до складу якої якої увійшов студент 2 курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривий Дмитро (гр.2КІ-13б).

Офіційна мова Олімпіади - англійська. 

Наша команда успішно впоралася з поставленим завданням, розібралася із сучасною елементною базою й створила діючу модель власного робототехнічного пристрою.

Вивчення елементної бази

Робота над проектом

Команда ВНТУ показала найкращий результат серед команд з України і посіла 5 місце в турнірній таблиці (без урахування двох команд з Німеччини, які змагалися поза конкурсом). 

Команда ВНТУ (зліва направо): Дмитро Кривий, Євгеній Щербіна, Павло Орлик, Павло Денисюк

Вітаємо нашого студента з чудовим результатом!

Бажаємо команді успішного тренування і перемоги в Олімпіаді наступного року!

 

Переможці Міжнародного конкурсу тривимірної графіки та анімації «ПЕРСПЕКТИВА»

Понеділок, 08 червня 2015, 07:51

Підведено підсумки Міжнародного конкурсу тривимірної графіки та анімації «ПЕРСПЕКТИВА». Конкурс організований фірмою AutodeskВінницьким національним технічним університетом, національним технічним університетом "Харківський політехнічний інститут", Державним університетом Люблінська політехніка (Польща), Новим університетом Лісабона (Португалія).

Серед переможців конкурсу є студенти кафедри обчислювальної техніки:

 • у номінації «Об’єкт»
  • у віковій категорії 19-25 років 
   • 2 місцеКостянтин Снопов (гр. 1 КІ-14сп)
 • у номінації «Графічна сцена»
  • у віковій категорії до 18 років 
   • 2 місцеДмитро Гедз (гр. 2 КІ-14б) 
  • у віковій категорії 19-25 років 
   • 1 місцеКостянтин Снопов (гр. 1 КІ-14сп) 
 • у номінації «Візуальні ефекти» 
  • у віковій категорії 19-25 років 
   • 2 місцеСергій Клименко (факультет менеджменту)

Спеціальними дипломами нагороджені:

 • за оригінальність ідеї
  • Костянтин Снопов (гр.1КІ-14сп) - у номінації «Персонаж» 
  • Павло Костюк (гр.1КІ-11б) - у номінації «Персонаж»

Переможці будуть нагороджені дипломами та пам’ятними призами.

Вітаємо студентів кафедри ОТ з черговою гучною перемогою!

 

Досягнення і перемоги студентів кафедри обчислювальної кафедри у 2014-2015 н.р.

Середа, 03 червня 2015, 08:18

На нашій кафедрі навчаються талановиті студенти. Вони розумні, веселі, креативні! Вони мають активну громадську позицію, займаються науковою роботою, перемагають у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах і конкурсах, мають значні спортивні досягнення, є активними членами Міжнародних студентських організацій, грають в інтелектуальні ігри і КВН та мають багато інших захоплень.

 • Група 1КІ-14б
  • Дмитро Станішевський - зайняв І місце на олімпіаді з програмування та ІТ технологій для студентів 1-3 курсів компанії «Delphi»
  • Вікторія Монастирська - переможниця в конкурсі «Голоси подільського саду».
  • Олександр Волосович - переможець у конкурсі «Голоси подільського саду».
  • Анастасія Васильченко - переможниця в конкурсі «Голоси подільського саду».
 • Група 2КІ-14б
  • Дмитро Моторнюк - зайняв ІІІ місце у складі команди на чемпіонаті України зі скелелазіння (боулдерінгу) серед студентів.
  • Аліна Закордонець - виборола 1 місце з бігу на дистанцію 400 м серед дівчат на змаганнях першокурсників ВНТУ.
 • Група 1КІ-14мс
  • Роман Полиця - фіналіст Всеукраїнської універсіади у змаганнях з бадмінтону (квітень 2015р.).
 • Група 1КІ-13б
  • Володимир Петрунько - виконує роботи у техніці квілінг, подав на виставку ВНТУ свої роботи.
  • Владислав Гронюк - 1 місце на змаганнях IT-Revolution, подав на виставку ВНТУ свої малюнки.
  • Оксана Добровольська - переможниця Міжнародного конкурсу з КГ «Зірковий проект» - 1 місце.
 • Група 2КІ-13б
  • Дмитро Гедз - багаторазовий переможець Міжнародних конкурсів з 3D-графіки.
  • Тарас Драч - активіст громадського життя ФІТКІ, член студентського самоврядування ФІТКІ.
  • Віталій Баліцький - кращий профорг Вінниччини - 3 місце на конкурсі профоргів, Голова профкому ФІТКІ, активіст громадського життя ФІТКІ, член студентського самоврядування.
  • Дмитро Кривий - активно займається науковою та винахідницькою діяльністю, багаторазовий переможець різних Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів.
  • Ганна Ніколюк - у складі збірної студентської дівочої команди Вінницького національного технічного університету з баскетболу виборола 1 місце на ХІІ літній Універсіаді серед ВНЗ Вінниччини та ІІ місце по Україні.
 • Група 1КІ-13мс
  • Юрій Поуданен - зайняв 1 місце на змаганнях IT-Revolution в категорії Mobile Application.
  • Аліна Панасюк - активістка громадського життя ФІТКІ, член студентського самоврядування.
  • Дмитро Яланський - активіст громадського життя ФІТКІ, член студентського самоврядування.
 • Група 1КІ-12б
  • Юрій Кучер - переможець XVII Міжнародного конкурсу з КГ «Зірковий проект» - 2 дипломи І ступеня і 1 диплом ІІ ступеня
  • Дмитро Бондарець - переможець XVII Міжнародного конкурсу з КГ «Зірковий проект» - 1 місце.
 • Група 1КІ-11б
  • Павло Костюк - багаторазовий переможець Міжнародних конкурсів з 3D-графіки
 • Група 1КІ-14м
  • Андрій Тохтунов - переможець Міжнародних конкурсів з КГ.
  • Євгенія Зеленська - переможниця багатьох Міжнародних олімпіад з програмування, активістка BEST.
 • Група 1КІ-14сп
  • Костянтин Снопов - багаторазовий переможець Міжнародних конкурсів з 3D-графіки, стипендіат.

Пишаємося нашими студентами!

 

Таланти ВНТУ

Четвер, 28 травня 2015, 04:26

19 травня 2015 р. у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М.К.Садовського відбулося нагородження талановитої молоді Вінниччини.

Почесною грамотою від департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації було нагороджено студента напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Кривого Дмитра (гр.2КІ-13б).

Вітаємо Дмитра з отриманою нагородою!

 

Результати VI Міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки, образотворчої та декоративної творчості «Чудо-дерево»

Середа, 20 травня 2015, 19:55

30 квітня 2015 року підведено підсумки VI Міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки, образотворчої та декоративної творчості «Чудо-дерево» (Росія). Серед 2042 учасників з різних країн світу переможцями стали вихованці студії веб-дизайну і комп’ютерної графіки ФІТКІ.

Номінація «Компютерна графіка», вікова категорія «18+ років»:

 • 3 місцеДмитро Гедз (гр. 2КІ-13б) – науковий керівник професор кафедри ПЗ Романюк О.Н.

Вітаємо Дмитра з перемогою!

 
 

«Срібло» на Універсіаді України з баскетболу

Середа, 20 травня 2015, 06:48

У Києві з 12 по 15 травня 2015 р. відбувся Фінал змагань 12 літньої Універсіади України з баскетболу серед жіночих студентських команд ІІІ-ІV рівнів акредитації 2015 н.р. У змаганнях брали участь 10 кращих збірних команд вищих навчальних закладів України.

У напруженій боротьбі команда нашого університету здобула ІІ місце, поступившись лише профі — вихованкам Київського національного університету фізичного виховання і спорту України.

У зональних змаганнях цієї Універсіади І місце було за нашими студентками.

Вперше за час існування вишу команда баскетболісток ВНТУ виборола срібло в загальному заліку цих престижних змагань.

До складу команди нашого університету входить студентка ФІТКІ з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Ганна Ніколюк (гр. 2КІ-13б).


На фото Ганна Ніколюк — у нижньому ряду крайня справа.

Вітаємо Ганну із серйозною спортивною перемогою державного рівня!

 

Гандболіст ОТ

Четвер, 07 травня 2015, 19:48

Студентська команда Вінницької області з гандболу у складі студентів ВНТУ, ВДПУ і ВТЕІ взяла участь в Універсіаді України в Одесі. До складу команди входить четвертокурсник нашої кафедри — Ігор Жарий (гр.1КІ-11б).

Пишаємося нашими спортсменами!

 

Перемога в Міжнародному конкурсі комп’ютерних робіт «Со-Творение»

Четвер, 07 травня 2015, 19:29

Підведено підсумки Міжнародного відкритого інтернет-конкурсу комп’ютерних робіт «Со-Творение». Студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Гедз Дмитро (гр.2КІ-13б) у номінації «3D технології» (у віковій категорії 19 і більше років) отримав диплом ІІ ступеня.

Вітаємо Дмитра з перемогою!

 

Участь у Всеукраїнських змаганнях з бадмінтону

Четвер, 07 травня 2015, 18:50

Фінальні змагання з бадмінтону серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації за програмою ХІІ літньої універсіади України проводилися з 22 по 25 квітня 2015 р. в Києві. До складу команди ВНТУ входить студент ФІТКІ з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Роман Полиця (гр.1КІ-14мс).

Пишаємося нашими спортсменами!

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 Наступна > Кінець >>

Сторінка 12 з 18
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2018. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".