Головна
RSS

Загальна інформація


koridorot

Кафедру обчислювальної техніки (ОТ) було засновано у 1972 році. Вона здійснює підготовку фахівців у галузі інформатики та обчислювальної техніки зі спеціальності 123 — «Комп’ютерна інженерія».

Ця спеціальність спрямована на:

  • проектування й адміністрування комп’ютерних мереж та систем, систем керування базами даних, Web-серверів;
  • розробку системного програмного забезпечення та прикладного програмування мовами C++, C#, Java, JavaScript.

Наші випускники працюють програмістами, веб-програмістами, аналітиками, інженерами ЕОМ, адміністраторами, системними програмістами та інтеграторами, а також мають власні компанії, що займаються розробкою комп'ютерних систем та мереж і відповідного програмного забезпечення.

Телефон для довідок:

 

 Корисні посиланняЖурнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

  Новини


 Початок захистів магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія"

Вівторок, 15 січня 2019, 00:00

          14 січня нового 2019 року успішно захистилися магістранти кафедри обчислювальної техніки (на фото) - Микола Каневський, Ігор Рильський, Віталій Ткачук, Буемі Андерсон, Віталій Баліцкий, Тарас Черната, Владислав Гронюк. Усі магістранти показали високі професійні знання, ініціативність та самостійність у виконанні розробок. Слід відзначити і їх керівників - доцентів Т.І. Коробейнікову, О.І. Черняка, С.М. Цирульника - за якісне наукове керівництво. Державна комісія особливо відмітила роботи відомих в університеті студентів - Миколи Каневського та Буемі Андерсона.

zachyst 1

zachyst 2 zachyst 3

          Екзаменаційна комісія з захисту магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 123 "Комп"ютерна інженерія" на кафедрі ОТ працює у складі:

ГОЛОВА КОМІСІЇ: Сторожук Віталій Ульянович, директор ТОВ «Майтек Плюс», к.т.н.

ЗАСТУПНИК: Мартинюк Тетяна Борисівна , завідувач кафедри ОТ, професор кафедри ОТ, д.т.н.

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Захарченко Сергій Михайлович, доцент кафедри ОТ, к.т.н.

Ткаченко Олександр Миколайович, доцент кафедри ОТ, к.т.н.

Крупельницький Леонід Віталійович, доцент кафедри ОТ, к.т.н.

Нікіфорова Лілія Олександрівна, доцент кафедри ЕПВМ, к.е.н.

СЕКРЕТАР: Тукало Алла Борисівна, провідний інженер кафедри ОТ.

  Так тримати !
 
 

На кафедрі ОТ відкрита нова освітня програма «Системне програмування» !

П'ятниця, 28 грудня 2018, 00:00

          Аналіз сучасного попиту на ІТ-фахівців в Україні вказує на зростання запиту роботодавців на молодих спеціалістів з підвищеною підготовкою з програмних дисциплін.
Спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія» є комплексною, програмно-апаратною. Кафедра обчислювальної техніки ВНТУ, яка є випусковою за цією спеціальністю має значний науково-педагогічний потенціал та відповідний рівень навчально-методичного забезпечення й напрацювання в цьому науковому напрямку. Це дозволило оперативно, до початку нової вступної компанії 2019 року відкрити в ВНТУ нову освітнью програму «Системне програмування» в рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія». Така освітня програма уже відкрита в провідних технічних університетах Києва, Харкова, Львова.
Протягом останніх трьох років кафедра ОТ в додаток до класичних дисциплін (Програмування, Системне програмне забезпечення, Системне програмування, Паралельні та розподілені обчислення, Організація баз даних, Об’єктно-орієнтоване програмування, Візуальне програмування) цілеспрямовано вводила нові навчальні дисципліни програмного характеру, зокрема, такі як :
   - Інженерія програмного забезпечення;
   - Шаблони проектування програмного забезпечення;
   - Тестування та верифікація програмного забезпечення;
   - Функціональне та логічне програмування;
   - Мережні та спеціалізовані ОС, тощо.
В новому навчальному плані передбачено осучаснення традиційних дисциплін та додані такі нові дисципліни:
   - Основи системного програмування;
   - Програмування під мобільні платформи;
   - Проектування інтерфейсу користувача;
   - Захист програмного забезпечення;
   - Мультимедійні технології;
   - Хмарні технології;
   - Управління ІТ-проектами.
Також розширено теоретичну підготовку в рамках дисциплін «Спеціальні розділи вищої математики» та «Теорія інформації й кодування».
На 2019 рік для вступників за сертифікатами ЗНО заплановано
50 місць на освітню програму «Комп’ютерна інженерія» та 25 місць на нову освітню програму «Системне програмування». Абітурієнти поступають на спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія», а освітню програму зможуть обрати при зарахуванні.

 komp inj

  Чекаємо на наших перших Системних Програмістів !
 
 

Співпраця з програмістською фірмою ONSEO

Четвер, 13 грудня 2018, 00:00

          Відома міжнародна фірма з "вінницьким корінням" ONSEO (onseo.biz) та факультет ІТКІ (initki.vntu.edu.ua) , кафедра обчислювальної техніки (ot.vntu.edu.ua) розпочали співпрацю з професійної підготовки висококваліфікованих спеціалістів у сфері системного й прикладного програмування.

          Першим впевненим кроком ONSEO стало надання для навчального процесу десяти персональних комп'ютерів з сучасними процесорними блоками. Надалі фахівці ONSEO прочитають у ВНТУ ряд лекцій про сучасні технології програмування й залучатимуть талановитих студентів до своїх розробок шляхом виконання спеціалізованих курсових і дипломних робіт.

 
 img 3061

 

 img 3063
 
 
 img 3064
 
Бажаємо успіхів і плідної співпраці!
 
 
 

Кафедра ОТ та декан ФІТКІ професор О.Д. Азаров отримали грант на розвиток інформаційних технологій

Вівторок, 16 жовтня 2018, 00:00

          Завершився конкурс на отримання грантів у рамках реалізації обласної програми «Розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016-2020 роки».

          І місце та грант у розмірі 50000 грн. отримав проект кафедри обчислювальної техніки факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету «Технологія комплексного оцінювання рівня підготовки фахівців з мережевого напрямку у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації».

          Науковий керівник проекту – декан ФІТКІ, професор кафедри ОТ Азаров Олексій Дмитрович. Відповідальний виконавець - доцент кафедри Коробейнікова Тетяна Іванівна.

 
 azarov grant

 

 diplom grant
 
 
Бажаємо Олексію Дмитровичу та його команді успіхів і плідної роботи!
 
 
 

Ювілей

Неділя, 16 вересня 2018, 00:00
         
          Провідний доцент кафедри Олександр Іванович Черняк світкує свій 70-річний ювілей!

         Олександр Іванович закінчив Вінницький політехнічний інститут у 1975 році - староста однієї з перших випускних груп нашої кафедри обчислювальної техніки.
З 1975 по 1982 роки працював у ВПІ на посадах старшого інженера, асистента, старшого наукового співробітника. З 1982 по 1992 роки працював у відділі обчислювальної техніки спеціального конструкторсько-технологічного бюро "Модуль" як провідний конструктор, завідувач сектора. З 1992 року по теперішній час викладає у ВНТУ як асистент, старший викладач, доцент.

         У 2013 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Потокові методи і засоби повнофункціональної побітової арифметики зі зменшеними витратами обладнання", яка є вагомим внеском у теорію обчислювальних систем на основі надлишкових позиційних систем числення та виділяється значущими науково-практичними результатам. Наразі активно займається науково-дослідною роботою з бюджетної та господарсько-договірної тематик кафедри ОТ.

         Є провідним викладачем з дисциплін "Програмування", "Іженерія програмного забезпечення" ,"Прикладне програмування у комп'ютерних мережах". Веде заняття зі студентами та абітурієнтами на курсах та у гурку з програмування мовами С++ та C#.

 

 
 old graduates

 

 cherniak
 
 
Бажаємо шановному ювіляру міцного здоровёя, життєвого оптимізму та нових сподівань і звершень!
 
 
 

День програміста

Четвер, 13 вересня 2018, 00:00
           Вітаємо всіх студентів, викладачів, випускників і майбутніх абітурієнтів кафедри обчислювальної техніки з Днем програміста!

 
 programmer256
 
 
Вітаємо всіх з професійним св'ятом!
 
 
 

Урочиста посвята у студенти ВНТУ

Субота, 01 вересня 2018, 00:00
           Відбулася урочиста посвята у студенти ВНТУ!
Фотоальбом свята розміщений на facebook сторінці кафедри ОТ (https://bit.ly/2NbHF3u) Переглядаємо та вподобуємо сторінку кафери ОТ!

 
 1ver
 
 
Вітаємо усіх першокурсників з початком найкращих днів молодості!
 
 
 

Знайомство з абітурієнтами, зарахованими на контрактну форму навчання

Неділя, 19 серпня 2018, 00:00
           У чудову п'ятницю 17 серпня в ВНТУ відбулася перша зустріч із абітурієнтами, зарахованими на контрактну форму навчання. Знову найбільшу частку таких абітурієнтів університету склали вступники ФІТКІ.
           Після привітання ректора університету, професора Володимира Віталійовича Грабка і оголошення наказів про зарахування, абітурієнти факультету та спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія", зокрема, попрямували в урочисту залу, де їх привітав та дав свої настанови декан факультету, професор Олексій Дмитрович Азаров. Заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент Світлана АнатоліЇвна Кирилащук розповіла про умови успішного навчання на факультеті. Заступник завідувача кафедри обчислювальної техніки доцент Леонід Віталійович Крупельницький описав перспективи науково-дослідної роботи студентів, а завідувач лабораторіями Валерій Васильович Дзюбенко - охаректеризував навчальну матеріально-технічну базу.
           На сьогоднішній день в бакалаврат за спеціальністю 123 "Комп'ютерна інженерія" на 1 курс навчання всього зараховано 77 абітурієнтів. За сертифікатами ЗНО зараховано 38 абітурієнтів на денну форму та 2 абітурієнта на заочну. На базі ОКР молодшого спеціаліста
наразі зараховано 24 абітурієнта на денну та 13 - на заочну форму навчання.
           Урочиста посвята у студенти ВНТУ відбудеться 31 серпня о 10 годині на стадіоні університету.

 
 1
 
2
 
3
 
5
 
6
 
7
 
 
Щиро вітаємо всіх зарахованих абітурієнтів найкращої спеціальності 123 КІ !
 
 
 

Зустріч з абітурієнтами, зарахованими на бюджетну форму навчання

Середа, 08 серпня 2018, 00:00
 
            В сонячний день 8 серпня в ВНТУ відбулася ознайомча зустріч з абітурієнтами, зарахованими на бюджетну форму навчання. 
            Найбільшу кількість таких абітурієнтів університету склали вступники ФІТКІ. Після привітання ректора професора Володимира Віталійовича Грабка, абітурієнти факультету та спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія", зокрема, отримали вітання та настанови від декана факультету професора Олексія Дмитровича Азарова. Заступник декана доцент Вікторія Володимирівна Войтко ознайомила з інформацією щодо перших кроків  навчання в університеті. 
            Наказ про зараховання на бюджет  у ВНТУ за спеціальністю 123 опубліковано на сайті університету за посиланням 
            Поточний стан вступу і списки абітурієнтів ВНТУ за спеціальністю 123 "Комп'ютерна інженерія" розміщуються на сайті ЄДБО за посиланнями:
на базі повноі загальноїсередньої освіти
            Прийом і зарахування на контрактну форму навчання продовжується.
- Зустріч з зарахованими на контракт - 17 серпня об 11.00 перед корпусом 1.
- Урочиста посвята у студенти ВНТУ відбудеться 31 серпня о 10 годині на стадіоні університету.
            Чекаємо оригінали документів від абітурієнтів-контрактників на найкращу спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"!
 
 img 2702
img 2703
img 2704
img 2705
 
Щиро вітаємо зарахованих абітурієнтів!
 
 
 

До уваги абітурієнтів !

П'ятниця, 22 червня 2018, 00:00
         
            До уваги абітурієнтів спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія"!
            Шановні наші майбутні студенти! Для всіх спеціальностей ВНТУ, ФІТКІ та 123 КІ зокрема, при вступі на контрактну форму навчання в 2018 році додатково прийматимуться сертифікати ЗНО з Історії Ураїни (як альтернатива сертифікатам з Фізики).
            Нагадуємо, що для ступу до ВНТУ на базі середньої школи на місця держзамовлення враховуються бали сертифікатів ЗНО з Української мови та літератури, Математики, Фізики або Іноземної мови. Детальніше - на сайті університету vntu.edu.ua "Правила прийому".

 

Результати V студентської виставки спеціалізованих курсових проектів

Четвер, 07 червня 2018, 00:00

5 червня на кафедрі обчислювальної техніки відбулася  Vстудентська виставка спеціалізованих курсових проектів з дисципліни «Комп’ютерна електроніка» для студентів 2 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія». Керівник проектів – к.т.н., доцент Крупельницький Л.В.

Цьогоріч виставку відвідало найбільше студентів, викладачів та співробітників університету. Активно цікавились і задавали запитання учасникам виставки  декан факультету ІТКІ професор Азаров О.Д., заступник декана доцент Войтко В.В., завідувачі кафедрами факультету професори Лужецький В.А., Яровий А.А., провідні викладачі ФІТКІ та інших факультетів.  За даними понад 200-х анкет для таємного голосування визначено переможців, що зайняли перші місця.

Знову велику роль зіграла не сама складність проектів, а форма їх представлення і демонстрації. Усі учасники виставки отримали незабутній досвід розробки й представлення своїх результатів роботи.

Усі переможці та учасники  виставки отримали нагороди у вигляді  електронних модулей від випускника кафедри Тараса Дисюка, сувеніри від вінницької компанії «Делфі» та набори електронних компонентів від науково-технічного центру «Аналого-цифрові системи» ВНТУ (завідувач – к.т.н., доцент Крупельницький Л.В.). 

 

Студент

(за алфавітом)

Назва проекту

Місце
(за анкетами відвідувачів)

 

Білоус Ганна Пристрій ввічливого підсвічування  
Боднар Карина Сигналізатор вологості грунту 4
Васильков Сергій Мікропередавач «Радіомаячка для пошуку предметів»  
Воронюк Дмитро Мостовий інтегральний підсилювач потужності  
Гирін Денис Комплекс для експериментальних досліджень діаграм направленості мікрофонних решіток 5
Григоришен Олександр Електронний годинник-термометр з адаптацією до освітлення 3
Даниленко Максим Інтегральний аудіо підсилювач середньої потужності  
Дищук Юліанна Акустичний перемикач мережевого освітлення 2
Каташинський Дмитро Звуковий сигналізатор охоронної системи  
Левицька Юлія Сенсор руху для охоронної системи приміщення 1
Паламарчук Микола Ультразвуковий вимірювач відстані  
Сирцов Сергій Інтегральний FM-передавач  
Степанова Тетяна Багатоканальний підсилювач сигналів мікрофонної решітки 5

 

image001

image003

image005

image007

image009

image011

image013

image015

image017

image019

image021

image023

image025

image027

 Щиро вітаємо учасників і переможців виставки!

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19
HotLog StatCounter - Free Web Tracker and Counter
Copyright © 2019. Кафедра обчислювальної техніки.
Renzi: "In Italia e Cina riforme, concentrati su futuro".hogan outlet "La Cina e l'Italia hanno lo stesso approccio: stanno hogan outlet facendo riforme strutturali che stanno trasformando imoncler outlet rispettivi Paesi". Lo ha detto il premier Matteo Renzi,moncler outlet intervistato dalla Cctv, la tv cinese, a margine deimoncler outlet lavori del G20 di Hangzhou. "Ci stiamo entrambiwoolrich outlet concentrando sul futuro", ha aggiunto il premier woolrich outlet spiegando di aver affrontato il tema anche peuterey outlet nell'incontro di ieri mattina con il presidentepeuterey outlet cinese Xi Jinping. Renzi ha poi parlato del vertice burberry outlet in corso ad Hangzhou sottolineando che "cade in un burberry outlet momento di grandi opportunità per la comunità mbt outlet internazionale. Molti sono i problemi e le sfide, mbt outlet come la crescita, ma l'Italia e la Cina possono dareair jordan pas cher un messaggio di speranza agli altri colleghi, partendowoolrich outlet dalla loro amicizia". "Questa riforma non woolrich outlet tocca i poteri del capo del governo e non tocca pesi e contrappesi". Appello sinistra dem per sì Referendum. Continuawoolrich outlet il dibattito nel Pd sul referendum. Alla sinistra diwoolrich outlet Renzi non ci sono solo i no di D'Alema o i dubbi di woolrich outlet Bersani, ma arriva anche un deciso appoggio da hogan outlet parte di autorevoli esponenti ex Ds. Il loro appello,hogan outlet pubblicato sulla pagina Facebook 'sinistra per il sì', è stato firmato dalle prime personalità della politica e della società civile favorevoli al referendum hogan outlet costituzionale. Si tratta di una campagna targata sulla continuità storica dell'Ulivo alla quale hanno aderito, tra l'altro, padri nobili come Mario Tronti,doudoune moncler pas cher personalità che finora stavano in componenti diverse. E da figure di governo, come ad esempio il Guardasigilli Andrea Orlando (leader dei 'turchi'). E ildoudoune moncler pas cher governatore del Lazio, Nicola Zingarettidoudoune moncler pas cher (della 'sinistra', ma in autonomia). Condoudoune moncler pas cher questo appello nasce un percorso, si allarga la platea della sinistra Pd con, ad esempio, l'adesione di Edo Ronchi (Federazione dei Verdi). Tra le prime adesioni: Luigi Berlinguer, Franco Cassano, Vannino Chiti, Cesare Damiano, Paola de Micheli, Piero Fassino,doudoune moncler pas cher Anna Finocchiaro, Maurizio Martina, Matteo Orfini, Andrea Orlando, Edo Ronchi, Sergio Staino. "Siamo un benchmark". "Gli Stati Uniti hanno doudoune moncler pas cher valorizzato quanto fattojordan pas cher da noi in questi due anni e mezzo, essere un benchmark, un punto di riferimento è un grande passo in avanti per noi". Lo ha detto Matteo Renzi. piumini moncler outlet "Ma c'è un rischio: non cogliere le disuguaglianze. Bisogna creare le condizioni per una crescita senza differenze e non aver paura del futuro". Cooperazione Italia Cina sulla Salute. Nel dialogo con Xi, Renzi ha toccato soprattutto i temi economici e culturali come legame tra Roma e Pechino.piumini moncler outlet Tra le possibilità di cooperazione, Renzi ha piumini moncler outlet citato, oltre agli scambi economici, anche "lapiumini moncler outlet crescita negli scambi tra studenti" e la piumini moncler outlet "possibile cooperazione in Africa insieme". Penso, ha poi concluso, "alle possibilità di cooperazione nel settore della Salute. Credo che la qualità più piumini moncler outlet importante degli italiani in questo momento sia la grande attenzione verso il cibo, la salute, lo stile di vita".