Користувацький договір

Умови користування форумом кафедри обчислювальної техніки

Реєструючись на форумі кафедри обчислювальної техніки, Користувач бере на себе повну відповідальність за будь-яку діяльність, яка здійснюється в рамках форуму. Отже, Користувач сам відповідає за збереження конфіденційності особистої інформації. Інфінсервіс не несе відповідальність за втрату особистої інформації або інформації, пов’язаної із обліковим записом.

Користувач усвідомлює, що адміністрація форуму може видалити будь-яке повідомлення чи скасувати реєстрацію в разі порушення Користувачем цих Умов. Адміністрація форуму приймає рішення щодо видалення повідомлень чи скасування реєстрації на власний розсуд.

Користувач погоджується не надсилати небажану кореспонденцію (спам) іншим користувачам, як у формі повідомлень, так і у формі листів електронною поштою – ані за допомогою форуму, ані будь-яким іншим способом.

Користувач погоджується отримувати інформаційні листи від адміністрації форуму, повідомлення про відповідь і інші сервісні повідомлення. У користувача так само є право відключити відсилання таких листів у налаштуваннях профілю.

Користувач погоджується не публікувати вміст, який:
1) містить погрози на адресу будь-якого користувача форуму чи працівників університету або містить будь-які матеріали, які можуть образити будь-яку особу, групу або юридичну особу;
2) порушує права будь-якої фізичної або юридичної особи чи групи, зокрема, авторські права, права на інтелектуальну власність, патентні права чи будь-які інші подібні права;
3) містить неправдиву інформацію про будь-яку фізичну чи юридичну особу, а також висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи.

Користувач усвідомлює, що за будь-який вміст, посилання на який містяться на форумі, виняткову відповідальність несе особа або сторона, від якої такий вміст походить, тобто, Користувач. З огляду на це, Користувачеві варто здійснювати будь-яке вивчення та перевірку інформації, які він вважає за необхідне, перед використанням інформації, наданої третіми сторонами (в тому числі, іншими користувачами).

1.   У форумі бажані:

1.1.   Знання предмета розмови,
1.2.   Гарне почуття гумору,
1.3.   Уміння вести бесіду,
1.4.   Красивий виклад своїх думок.

2.   У форумі ДУЖЕ не бажані:

2.1.   Оverquoting - цитування листа співрозмовника за межами необхідного для розуміння змісту Вашого листа;
2.2.   Underquoting - кросспост листа в нову тему без необхідних для розуміння листа Користувача цитат з попередніх листів;
2.3.   Навмисне незнання мови спілкування (ненавмисне також не бажане...);
2.4.   Offtopic - ведення обговорення за рамками початкової теми;
2.5.   Flood, flame - ініціація і підтримка неінформативних бесід, постинг зайвої кількості повідомлень підряд;
2.6.   Порушення заповідей «не вбий», «не вкради» і «не лжесвідчи»;
2.7.   Особиста переписка в рамках форуму між двома-трьома учасниками форуму;
2.8.   Написання повідомлень, що містять один-два рядки, або листи типу "я теж так думаю", "згодний" і т.і.;
2.9.   Неінформативні назви тем;
2.10.   Розміщення текстів і картинок занадто великого обсягу;
2.11.   Неграмотне використання в повідомленнях програмного коду;
2.12.   Надмірне використання форматування тексту, використання картинок далеких по змісту від теми форуму.
2.13 Розміщення великої кількости посилань на інші ресурси, особливо якщо вони не мають прямого відношенння до тематики обговорення.
2.14. Викривлення в повідомленнях нікнейму користувача без його згоди на це, особливо в образливій формі.

3.   У форумі заборонені:

3.1. На форумі заборонені будь які прояви міжнаціональної ворожнечі, висловлювання, які ображають чужу гідність, а також використання ненормативної лексики (мат), у тому числі - з заміною літер різноманітними значками або цілих співзвучних слів. Якщо ваші думки неможливо висловити без лексики - швидше за все, ці думки взагалі не варто висловлювати.

3.1.1. Заборонено ображати в коментарях інших відвідувачів (як людей, так і організації). Образи - не привід для обговорення і не елемент дискусії. Висловлюйтесь по суті обговорюваної теми. Наш форум призначений для дружнього спілкування, а не для з’ясовування стосунків.

3.2.   Якщо Користувач вважає, що якесь повідомлення є образливим для нього чи таким, що принижує вашу гідність, потрібно вчинити наступне:
3.2.1.   Проігноруйте таке повідомлення;
3.2.2.   Напишіть відповідь автору повідомлення в приватному листі;
3.2.3.   Зверніться приватним листом з вказанням адреси повідомлення до модератора відповідного розділу. У випадку розміщення інформації, що є неправдивою чи образливою, її буде видалено з форуму.
3.2.4.   Відповідаючи на образи, варто розуміти що, швидше за все, ваші повідомлення будуть вилучені. Причому раніше, ніж кривдник їх прочитає.

3.3.   Забороняється приватне листування що не відповідає тематиці форуму.

3.4.   На форумі заборонена публікація оголошень рекламного характеру (крім відповідних тому розділів) и кросс-постінг (публікація однакових або схожих повідомлень відразу в декількох темах чи форумах - спам, spam). Такі повідомлення будуть видалятись.

3.5.   Забороняється будь-яка явна або прихована реклама. Це відноситься до реклами інтернет-сайтів, товарів, послуг та всього іншого (без дозволу адміністрації сайту), а також релігійна, політична та інша агітація в будь-якій формі.

3.6.   Заборонено при реєстрації на форумі вказувати неіснуючу e-mail адресу, чи адресу, якою ви не користуєтесь.

3.7.   На форумі заборонено розміщення неправдивої, неперевіреної, основаної на чутках інформації без явного наголошення що така інформація є недостовірною. Користувачам, які розміщують неправдиву інформацію, доступ до форуму може бути заблокований.

3.8.   Заборонено реєструватись на форумі одній людині з різними логінами (ніками).

3.9.   Будь-яка інформація про користувача, яка знаходиться у розпорядженні адміністрації Форуму без погодження чи дозволу користувача може бути надана:
1)   судові – під час розгляду справи, пов’язаної з розповсюдженням неправдивої інформації або на запит суду;
2)   правоохоронним органам – у відповідності до чинного законодавства;

3.10. Забороняються Аватари нецензурного, непристойного, порнографічного змісту, а також зображення провокаційного або образливого характеру, в т.ч. з використанням нацистської символіки, ті, які містять рекламні матеріали, або матеріали які можуть так бути витлумачені в т.ч. з адресою ресурсу в мережі інтернет.

3.11. Заборонено використувувати підставні (подібні за написанням) нікнейми користувачів з метою їх дискредитації і т.п.

4. Модератор:
4.1.   Модератор вправі виносити зауваження, попередження і здійснювати каральні санкції проти злісних порушників;
4.2.   Модератор має право вносити виправлення, переносити і видаляти повідомлення, що порушують правила форумів;
4.3.   Модератор може змінювати формулювання тем, закривати і видаляти теми обговорень;
4.4.   Модератор вправі редагувати правила форумів;
4.5.   Модератор може на свій розсуд вирішувати спірні питання, у тому числі щодо моральності та інформативності повідомлень;
4.6.   Дії модератора не оскаржуються і не обговорюються користувачами;
4.7.   Питання модератору щодо його адміністративних дій задаються винятково через особисті повідомлення.

5. URL посилання
5.1.    Пости, що мають лише посилання, будуть видалені.
5.2. Пости одного користувача з посиланням на один явно вказаний інтернет сайт (більше 3 посилань за певний період часу) можуть бути розцінені як рекламні дії на користь цього ресурсу (п. 3.5 чинних Правил форума).

6. Приватні повідомлення
6.1. Приватні повідомлення це засіб для листування між двома особами;
6.2. На приватні повідомлення поширюється дія пунктів 2 та 3 цих Правил;
6.3. Зловживання приватними повідомленнями може привести до блокування та видалення з Форуму;
6.4. Питання про всі суперечки, образи, спам та інше, що виникли у разі отримання приватних повідомлень, необхідно вирішувати через звертання до модератора Форуму.

7. Адміністрація форуму не несе відповідальності
Повідомлення в цих форумах відображають точки зору їхніх авторів, а не адміністрації форумів (крім повідомлень, розміщених її представниками).
Адміністрація форуму не несе відповідальності за висловлювання Користувачів. Все, що Користувач розміщує на Форумі, залишається повністю на його сумлінні та відповідальності.
Не розглядаються претензії, пов’язані з авторством матеріалів, що розміщенні в форумі.

У випадку порушення судової, в тому числі кримінальної справи, проти «Інфінсервіс» у зв’язку з розміщенням будь-яким користувачем неправдивої інформації, образливої чи іншої інформації, користувач погоджується з тим, що по даній справі саме він є належним відповідачем та несе всі види відповідальності, яка може бути накладена на особу у відповідності з чинним законодавством України у зв’язку з розповсюдженням неправдивої інформації.
Крім того, у випадку, якщо до відповідальності буде притягнуто «Інфінсервіс», користувач зобов’язується відшкодувати останньому усі понесені збитки за письмової вимоги останнього.

8. Захист персональних даних

8.1. Погоджуючись з цими правилами я, як суб’єкт персональних даних, надаю згоду ВНТУ, як власнику бази персональних даних («Власник»), на обробку своїх персональних даних з метою забезпечення надання послуг користувачам інформаційної системи форум кафедри ОТ. Я погоджуюсь, що метою обробки моїх персональних даних користувачів є, зокрема, але не обмежуючись:
8.1.1. формування бази даних користувачів;
8.1.2. збереження логіна та пароля користувачів послуг, які надаються ВНТУ;
8.1.3. відправка користувачам повідомлень, що стосуються роботи сайту та надання послуг ВНТУ;
8.1.4. забезпечення авторизації користувачів на форумі;
8.1.5. надання користувачам послуг, зокрема:
- надання технічної підтримки користувачам з питань реєстрації та проблем при відновленні реєстрації;
- надання технічної підтримки користувачам з питань втрачених паролів користувачів;
- надання технічної підтримки користувачам з інших питань стосовно користування форумом;
8.1.7. аналіз та формування рейтингу користувачів форуму;
8.1.8. обробка статистики використання форуму.

Згода надається на обробку наступних персональних даних згідно з метою їх обробки: логін, пароль, e-mail.

Суб'єкт персональних даних цим надає Власнику згоду на вчинення з персональними даними зазначених нижче дій: збір персональних даних в обсязі, необхідному для досягнення мети обробки персональних даних. Обробку персональних даних, включаючи, але не обмежуючись, одержання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення, передачу третім особам (в тому числі, за кордон), знеособлення, блокування, знищення персональних даних, а також будь-які інші дії, пов’язані з обробкою персональних даних відповідно до мети їх обробки.

Захист персональних даних, які обробляються Власником
При обробці персональних даних Власник здійснює всі необхідні організаційні й технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій.

8.2. Цим я також повідомлений(а), що відповідно до ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», я, як суб’єкт персональних даних, маю наступні права:

8.2.1. знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить мої персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника цієї бази або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим мною особам, крім випадків, встановлених законом;

8.2.2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних;

8.2.3. на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних;

8.2.4. отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються мої персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст моїх персональних даних, які зберігаються;

8.2.5. висувати вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки моїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом;

8.2.6. висувати вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення моїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

8.2.7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8.2.8. звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;

8.2.9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.